offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Prodej domu 138 m², Radovesice (ID 239-NP01105)

Radovesice, okres Litoměřice mapa

4 300 000 Kč ( za nemovitost)
CÚsporná

3x
138 m2
76 m2
2
Exkluzivně Rezervace

Řadový rodinný dům se zahrádkou a garáží, uzavřený rezidenční areál, Radovesice

Ohře. Řeka, která pramení za západní hranicí naší země v Německu. Řeka, která protéká krásnými místy naší země a na jejíž březích stojí historická města s hrady a nespočetné množství malých a třeba ještě menších vesniček jejichž názvy vám určitě nic neřeknou. Řeka Ohře se klikatí mezi skalami až skoro ke Klášterci nad Ohří. Odtud pak pomalu a trochu líně pokračuje ve svém putování krajinou až k Labi v Litoměřicích, kde obě řeky splynou v jednu. Těsně před tím, než ukončí svoji cestu protéká krajem kolem Libochovic. Od nepaměti zemědělsky využívaná a pěstovaná krajina na úpatí Českého středohoří. Celý tento kraj střeží solitér, který byť trochu opuštěně tak do Českého středohoří patří. Je jím vrch kopce Hazmburk se stejnojmennou zříceninou hradu. Střeží také menší obec Radovesice, která těsně sousedí se zámeckými Libochovicemi.
První historická zmínka k Radovesicím je datována k letopočtu 1175. Obec, která nyní čítá kolem 500 stálých obyvatel disponuje vodovodním řádem, elektřinou, kanalizační sítí a je kompletně plynofikována. Nachází se zde obecní úřad, školka a obchod. Další větší prodejny naleznete v Libochovicích, které jsou vzdáleny procházkou 15 minut chůze. Co je na Radovesicích zajímavé je podoba obce. Střed obce tvoří otevřené prostranství, které protíná hlavní silnice. Od ní jsou pak do všech stran vedeny cesty k jednotlivým domům. Jedna taková dlážděná cesta vás zavede do uzavřeného rezidenčního areálu. V něm se nachází celkem 5 novostaveb řadových domů. Dva z nich, z nichž každý má dispozici 3+kk o obytné ploše 107 m2 stojí uvnitř areálu. Jeden z nich máte nyní možnost koupit. Je jím dům se samostatným vstupem s dispozici 3+kk včetně dalšího příslušenství. Komora, technická místnost, šatna v podkroví a také odděleně stojící garáž o 21 m2. V domku je k dispozici plyn, elektřina, vodovodní přípojka a kanalizace. Jedná se o novostavbu z roku 2016. Předností tomu je jeho poloha v areálu, díky které je dům tak nějak mimo od všeho dění. K domu náleží část rovinatého pozemku, jehož převod je nyní v řešení. Pozemek se nachází hned vedle domku a stojí za zvážení propojit tato dvě místa. Topení je zajištěno plynovým kotlem. Také lze využít komínové šachty v obývacím pokoji a osadit jej krbovými kamny. Jak dům vypadá si můžete v pohodlí prohlédnout ve virtuální prohlídce a seznámit se s půdorysem domu. Více informací vám v případě projeveného zájmu bude odesláno emailem na vyžádání.
Areál je uzavřen. Vjezd obsluhují dálkově ovládaná vrata a návštěvu u vrátek zase zvonek s kamerkou. Můžete se zde proto cítit v naprostém bezpečí. Čeho si stávající majitelka velmi považuje jsou sousedské vztahy, které tu panují. V prostranství areálu je studna pro všechny. No a vaši budoucí zahrádku využijte podle svého. Můžete zde mít pergolu, bazén, gril a záhonek na jeden symbolický salát s rajčetem. Neváhejte, protože takový dům včetně pozemku za tuto cenu nepostavíte.
Cena:
4 300 000 CZK / Rezervováno
Hypotéka:
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Poloha objektu / Plocha:
Řadový / 138 m²
Číslo zakázky:
ID 239-NP01105
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

4 300 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Aleš Čížek
RE/MAX G8 Reality 7
Novobranská 75/3
Litoměřice, 41201
Česká republika
Tel. na makléře: +420 739 500 522
Tel. do kanceláře: +420 608 027 854
E-mail: ales.cizek@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 239-NP01105
Poloha objektu:
Řadový
Počet podlaží v objektu:
2
Užitná plocha:
138 m²
Plocha parcely:
76 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Druh stavby:
Rodinný dům
Typ nemovitosti:
Domy a vily
Počet bytů celkem:
1
Odpad:
Kanalizace
Celková plocha:
138 m²
Zastavěná plocha:
76 m²
Plyn:
Plynovod
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Centrum obce
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
C
Měrná vypočtená roční spotřeba energie v kWh/m²/rok:
132