Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví 102 m², Ostrava (ID 306-NP82760)

ulice Vítězná, Ostrava – městská část Moravská Ostrava a Přívoz mapa

5 576 000 Kč ( za nemovitost)
CÚsporná

1x
4x
102 m2
2/3
Exkluzivně Rezervace

Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví 102 m² s garáží

Hledáte exkluzivní bydlení na jedné z nejlepších adres v Ostravě? Potřebujete garáž a bezproblémové pohodlné parkování v centru Ostravy? Nabízím Vám krásné bydlení v exkluzivní lokalitě s vlastním parkováním. Prodej 2 bytových jednotek a garáže v nízké zástavbě sousedící s ulicí Sadová, kde to máte pouze pár kroků do městského parku Komenského sady.

Bytové jednotky s garáží se nacházejí v málem bytovém domě, který tvoří v dalšími domy příjemný funkční samostatný vnitroblok. Velká bytová jednotka 3+1 s lodžií je propojena s malým bytem 1+0, což tvoří jako celek hezký velký byt 4+1. Součástí prodeje je také velká garáž. Obě bytové jednotky jsou v původním udržovaném stavu. Velkou výhodou je možnost rekonstrukce dle vlastních představ a požadavků.

Popis bytu 3+1:
Ihned po vstupu do bytu se dostaneme do funkční chodby s vestavěnou skříní a samostatným WC. Chodbou dále projdete do hlavní denní části bytu. Nádherný velký obývací pokoj s lodžií a jídelnou je jednoznačnou dominantou celého bytu.
Je to krásné místo celého bytu, kde budete chtít trávit čas. A jen se utvrdíte ve svém rozhodnutí - vytvořit si zde svůj nový domov. Všechny pokoje v bytě mají velká okna a v kombinaci s lodžií - případně budoucí zimní zahradou - se jedná o velmi hezký prosvětlený prostor, který je orientován do vnitrobloku. Kuchyň je samostatná a má spíž. V rámci případné úpravy dispozice je možné kuchyň zvětšit nebo případně více zapracovat do denní části.

Chodbou se dále dostaneme do ostatních ložnice a do koupelny. Na chodbě jsou ještě další vestavné skříně. Určitě se nabízí možnost vybudování šatníku či vestavných skříní. První ložnice je neprůchozí, další je aktuálně průchozí a dostanete se do jí do poslední hlavní ložnice, která má své vlastní WC. Poslední, největší ložnice je samostatnou malometrážní bytovou jednotkou s vlastním vstupem.

Popis bytu 1+0:
Jedná se o malometrážní byt s vlastním vstupem, kde se chodbou s WC dostanete do pokoje. Pokoj je orientován vedle bytu 3+1 a je sním již propojen.

Buď tedy můžete mít nadále 2 samostatné bytové jednotky, nebo jeden velký byt. Následný byt má obrovský potenciál a doporučil bych Vám vše rozvinout s architektem, který vše vyladí v jeden funkční celek a mistrovský kousek, který Vám bude dělat jen radost.

K bytu je k dispozici prostorná garáž 19,3 m² přes, kterou se dostanete přímo do domu, což je v např. v případě špatného počasí nebo s nákupem velikou devízou. Můžete také parkovat přímo před Vaší vlastní garáží.

Výhody:
1) exkluzivní lokalita a následná investice
2) možnost vlastní realizace dispozice a volby materiálů
3) garáž a parkovací místo před garáží
4) 2 minutky chůze do parku

Financování a další informace:
Byt lze financovat hypotéčním úvěrem. Vše za Vás vyřídíme ve Vaší bance tzn. od nabídky, odhadu, právní stránky včetně úschovy - až po čerpání úvěru a předání bytu. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce. Na další případné dotazy se budu těšit na prohlídce.
Cena:
5 576 000 CZK / Rezervováno
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Dispozice / Plocha:
4+1 / 102 m²
Číslo zakázky:
ID 306-NP82760
Ing. Václav Adamčík
RE/MAX Centrum
Porážková 3339/46
Ostrava, Moravská Ostrava, 70200
Česká republika
Tel. na makléře: +420 775 757 505
Tel. do kanceláře: +420 775 757 505
E-mail: vaclav.adamcik@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 306-NP82760
Dispozice:
4+1
Číslo podlaží:
2
Počet podlaží v objektu:
3
Celková plocha:
102 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Velmi dobrý
Vlastnictví:
Osobní
Druh stavby:
Ostatní
Typ nemovitosti:
Byty
Odpad:
Kanalizace
Plyn:
Plynovod
Umístění objektu:
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy:
C