offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví 81 m², Hurghada (ID 292-NP00282)

Hurghada – část obce mapa

Prodáno
GMimořádně
nehospodárná

kk
3x
81 m2
1/6
Prodáno

Byt 3+kk 64 m2 v bytovém projektu Princess Resort, Hurgáda

Toužíte po bytě u moře pro vlastní užívání nebo jako investici? Nabízím ke koupi byt typu 3kk o započítané velikosti 81 m2 (skutečná podlahová plocha včetně balkonu přibl. 64 m2) s výhledem na vedlejší bazén a odpočinkové plochy (v rámci sousedního bytového projektu) v nově postaveném rezortu Princess.

V rezortu jsou k dispozici další podobné byty, jejich ceny se liší podle podlaží a výhledu. Uvedená cena Kč je pouze orientační a platí při platbě "cash" (bez splátek). Byt je možné koupit na 2leté splátky, v takovém případě je cena o 15 % vyšší.

Rezidenční projekt Princess Resort je situován v těsné blízkosti centra Hurgády, na ulici El Mamsha, která je nejdelší a zároveň jednou z nejznámějších turistických oblastí v Hurgádě. Na délce téměř 5 km najdete mnoho kaváren, restaurací, hotelů, obchodů a nočních klubů. Cesta z mezinárodního letiště trvá jen 5 minut.

Rezort nabízí celkem 410 bytových jednotek o velikosti od 43 m2 do 165 m2, 2 velké bazény, aqua park, restauraci a kavárnu, obchody, kino, fitness, wellness, dětské hřiště a parkoviště. V budově bude k dispozici ostraha 24 hodin, recepce, hotelové služby a správa nemovitosti včetně služby pronajímání bytů za jejich majitele. K projektu náleží vybavená soukromá pláž ve zdálenosti 250 m.

Bytový projekt je právě dokončován, byty budou předávány k užívání v březnu 2022. Při předání bytu do užívání se platí jednorázový poplatek za údržbu rezortu a pláže v celkové výši 65.500 EGP a každý následný rok 8.000 EGP za užívání pláže pro všechny uživatele bytu.

Byty budou předávány s vybavenou koupelnou, keramickými podlahami, kompletními elektrickými instalacemi, bez nábytku, kuchyňské linky a klimatizace. S vybavením bytů Vám rádi pomůžeme, případně ho můžeme zařídit na klíč.

Prodejem nemovitosti mé služby nekončí. Svým klientům poskytuji pomoc se vším, co by mohli potřebovat. Předám kontakty na místní poskytovatele služeb, pomohu se zařizováním bytu, poskytnu praktické informace - restaurace, obchody, služby, kontakty atd. Pomohu také s řešením daně z nemovitosti (platí se každoročně a vychází asi na 750 až 1000 EGP), s otevřením bankovního účtu v Egyptě, dlouhodobými vízy. Samozřejmostí jsou právní služby.
Cena:
Prodáno
Hypotéka:
Poznámka k ceně:
870953 EGP (cena v Kč je pouze orientační)
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Dispozice / Plocha:
3+kk / 81 m²
Číslo zakázky:
ID 292-NP00282
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 213 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Pavla Bártová
RE/MAX Professional Partners
Masarykovo náměstí 90
Kralovice, 33141
Česká republika
Tel. na makléře: +420 724 188 933
Tel. do kanceláře: +420 607 066 057
E-mail: pavla.bartova@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 292-NP00282
Dispozice:
3+kk
Číslo podlaží:
1
Počet podlaží v objektu:
6
Celková plocha:
81 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Novostavba
Vlastnictví:
Osobní
Typ nemovitosti:
Byty
Balkon:
Ano
Umístění objektu:
Centrum obce
Výtah:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G