offers in other languages

MENU ZAVŘÍT

Pronájem komerčního objektu 200 m², Ostrava (ID 306-NP82774)

ulice Mitrovická, Ostrava – městská část Stará Bělá, mapa

Cena na vyžádání v kanceláři
GMimořádně
nehospodárná

200 m2

Pronájem kompletního provozu zavedené pekárny s tradicí

"Než začal zadělávat na chleba, tak nejdřív roztopil bukovým dřívím pec, pak tu pec vymetl a pak teprve do ní začal sázet ten boží dar, ale dřív, než doopravdy zadělal na chleba, tak to on se šel nejdřív napřed podívat na nebe, podle toho jakej byl tlak vzduchu, zkrátka podle počasí dával toho kvásku bud míň, anebo víc. Takový chlebný kvásek je nekonečný. Jsou to kvasnice, který kynou chlebovou moukou. Tatínek vždycky nechal zbytek těsta v malý dížce přikrytý plátnem a to stačilo dolít trochu vlažný vody, kvásek vzkypěl, rozrostl se na sto pecnů, padesát pecnů, sto padesát pecnů podle potřeby, zkrátka zázrak...." Tolik známá citace z nádherného filmového díla Jiřího Menzela podle knižní předlohy Bohumila Hrabala - Slavnosti sněženek.
Nyní máte mimořádnou příležitost převzít provozování Starobělské domácí pekárny, přímo u hlavního tahu v obci Stará Bělá, včetně kompletního technologického vybavení pro výrobu/pečení chleba a jiných druhů pečiva.

Kolaudováno a připraveno v hygienických standardech pro potravinářskou výrobu. V prostorách je umístěna velká parní pekařská pec na zemní plyn (20m2), dále v podstatě veškeré stojové i nestrojové vybavení pro tradiční výrobu chleba a pečiva. Vše viz. fotografie - výroba, skladování i expedice může bežet okamžitě, nabídka převzetí nemá ekonomický důvod. K tradičnímu technickému vybavení pekárny je zajištěn kvalitní servis/údržba, náhradní díly atd.
Mimo výrobních prostor jsou tu samozřejmě navazující skladovací i nezbytné kancelářské prostory, šatna, sociální zázemí, prodejna pro přímý kontakt se zákazníky atd. atd. Celkem se jedná o 236m2, rozložení a výměry místností orientačně viz. přiložený půdorys. Nákladová rampa (16m2) viz. foto, dostupná i pro velké nákladní vozy. Před objektem několik parkovacích míst pro zákazníky. Velmi výhodné smluvní ceny el. energie a zemního plynu platí až do konce roku 2023.

Tradice Starobělské domácí pekárny je již téměř stoletá. V tomto objektu a v tomto hygienickém standardu běží provoz nově od roku 2000 - návaznost dodavatelů, odběratelů, stálých zákazníků, www stránky i zavedené sociální sítě, to vše Vám může být po dohodě k dispozici, stejně jako výrobní i provozní know-how. Poctivé řemeslo, ruční výroba, férově budovaná a držená pekařská tradice. Chléb z této pekárny je dlouhodobě velmi žádán v širokém okolí - dobrý, zdravý, prostě pečený s láskou. Slovní spojení "originální receptury" zde získává opravdový význam.
Samozřejmě jsme připraveni prostory pronajmout i pro jinou činnost než je výroba pečiva. Pro další informce neváhejte zavolat. Sejdeme se, projednáme.
Cena:
Cena na vyžádání v kanceláři
Poznámka k ceně:
po dohodě
Upozornění:
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Plocha:
200 m²
Číslo zakázky:
ID 306-NP82774
Ing. Ondřej Žalský
RE/MAX Centrum
Porážková 3339/46
Ostrava, Moravská Ostrava, 70200
Česká republika
Tel. na makléře: +420 775 757 505
Tel. do kanceláře: +420 775 757 505
E-mail: ondrej.zalsky@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 306-NP82774
Typ nemovitosti:
Komerční objekty
Číslo podlaží:
1
Počet podlaží v objektu:
2
Celková plocha:
200 m²
Plocha parcely:
100 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Charakter okolní zástavby:
Obchodní a obytná
Další nebytové prostory:
20 m²
K nastěhování:
21. 4. 2022
Elektřina:
120 V, 230 V, 400 V
Občanská vybavenost:
Škola, Školka, Pošta
Odpad:
Kanalizace, Septik
Celková plocha nebytových prostor:
20 m²
Plocha skladů:
60 m²
Užitná plocha:
236 m²
Užitná plocha v přízemí:
236 m²
Výrobní plocha:
110 m²
Zastavěná plocha:
236 m²
Plyn:
Plynovod
Počet kanceláří:
1
Počet volných kanceláří:
1
Topení:
Lokální - plynové
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Centrum obce
Voda:
Dálkový rozvod
Energetická náročnost budovy:
G