Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej pozemku 380 m², Litoměřice (ID 239-NP01167)

Litoměřice – část obce mapa

590 000 Kč ( za nemovitost)

16 m2
Exkluzivně

Zahrada v kolonii Bídnice, 380 m2, možnost výstavby, Litoměřice

Kolem Litoměřic je několik zahrádkářských kolonií. Mostná hora, Medulánka, Třeboutická stráň, K Radobýlu a kousek za městem u Žitenice například Pod Loretou . Jedno mají tyto kolonie společné. A to jsou lokality, kde se nacházejí. Většina kolonií kolem Litoměřic totiž vznikla na svahu kopce. Některé mají velký sklon například chaty U Medulánky nebo zahrady na Třeboutické stráni. Sem tam se najdou zahrádky které jsou skoro rovina. Ale těch je opravdu málo. Zahrada kousek za městem, ideálně do 10 minut autem od domova je pro mnohé ideální stav. V 16.hod z práce doma, sbalit svačinu a vyrazit. V 16.30 být na zahradě a odpočívat až do podvečera. Kdo má štěstí, může v chatce i přespat. Jedním z ideálů takové zahrady je bezesporu přípojka vody a elektřina. A kdyby to byla tak nějak rovina, bylo by to fajn. A takovou zahrádku mám pro vás nyní v nabídce. Nachází se na úpatí kolonie Bídnice. To je ta kolonie nad Litoměřicemi směrem na Kamýk. Nabízím zde 380 m2 skoro rovinatého pozemku. Také je zde přípojka pitné vody, která je sice sezónní, ale je tam. Dále je osazena elektropřípojkou. Na pozemku je vytyčena stavební parcela po bývalé chatce. Ta byla stržena ale do začátku je zde zastřešené posezení. Na této zahrádce lze postavit novou chatu. Větší, než předešlá, protože územní plán města dovoluje zastavět až 30 m2. Na 30 m2 se dá už postavit pěkné zázemí pro vaši rodinu. Výhodou je také to, že se na pozemek zahrady dá zajet a parkovat autem. Takže odpadne ruční tahání materiálu na stavbu chatky apod.
Zahrada není zatížena žádnými břemeny, které by znemožňovaly její převod. Stačí se přijít podívat po dohodě na prohlídku a zvážit, zda je pro vás dobré mít zahradu 10 minut od domu, s vodou a elektřinou, takřka rovinatou, ne moc velkou, aby vám brala čas a dávala o to víc práce, ale ne tak malou, aby jste zde nemohli mít zahradní domek a bazének. K tomu pár záhonků se zeleninou a pro děti pár malin a jahod. A když se neplánovaně rozhodnete přespat, tak cca 5 minut autem odtud je Lidl a masný krám. A pokud byste měli málo kytek, tak se velmi rychle dokážete autem do 4 minut přesunout do zahradnictví. Tam nakoupíte a jedete zpátky.
Cena:
590 000 CZK / za nemovitost
Hypotéka:
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Druh pozemku / Plocha:
Zahrada / 380 m²
Číslo zakázky:
ID 239-NP01167
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

590 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Aleš Čížek
RE/MAX G8 Reality 7
Novobranská 75/3
Litoměřice, 41201
Česká republika
Tel. na makléře: +420 739 500 522
Tel. do kanceláře: +420 608 027 854
E-mail: ales.cizek@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 239-NP01167
Druh pozemku:
Zahrada
Celková plocha:
380 m²
Druh stavby:
Ostatní
Zastavěná plocha:
16 m²
Inženýrské sítě:
Vodovod, Elektřina
Typ nemovitosti:
Pozemky
Elektřina:
230 V
Občanská vybavenost:
Supermarket
Plyn:
Individuální
Umístění objektu:
Okraj obce