Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Pronájem výrobních prostor 175 m², Měchenice (ID 257-NP00924)

ulice Přístavní, Měchenice mapa

40 000 Kč (bez DPH, za měsíc)
ENehospodárná

175 m2
Exkluzivně

Pronájem výrobních prostor 175 m2 Měchenice, Praha - západ

Nabízíme Vám k pronájmu velmi netradiční nebytový prostor pro umístění Vašeho podnikání. Pokud Vás již obtěžují dlouhé kolony při cestě do práce, oceníte však dobrou dostupnost do hlavního města a přímé spojení pro Vaše zaměstnance, případné parkování přímo před budovou bez městských zón, pak je tato nabídka možná právě pro Vás.

Nabízený prostor, o velikosti 175 m2, umístěný ve 2. nadzemním podlaží, je součástí polyfunkčního objektu v obci Měchenice na Praze-západ.

Přístup do patra je zajištěn samostatným vstupem ze zadní části objektu díky krytému schodišti, či prostřednictvím výtahu z boční části budovy. Nabízená plocha je složena ze dvou hlavních místností o ploše cca 109 m2 a 35 m2. Plocha větší místnosti může být rozdělena prosklenou stěnou na dvě menší. Součástí je prostorná kuchyňka/bar vybavená dvěma lednicemi, využitelná ke svému účelu, či jako prostor recepce. Celá nabízená plocha je dostatečně osvětlena denním světlem. Zázemí doplňuje celkem 5 sociálních zařízení včetně sociálního zařízení pro invalidy, místnost pro úklid, archiv a místnost pro umístění kopírek či šaten. Podlahovou krytinou je dlažba, vytápění zajišťuje podlahové topení prostřednictvím tepelného čerpadla, prostory disponují vzduchotechnikou, k dispozici je internet.

Celý prostor doplňuje velkolepá terasa o velikosti cca 114 m2 s výhledem na Vltavu a skalnatý masiv vypínající se nad jejím korytem. Terasa je využitelná jako doplňkový prostor např. pro vystavení zboží, či pro obchodní schůzky s výhledem na Marinu Měchenice a řeku Vltavu. Využít se lze i markýzu, která zastíní prostor terasy, ale i vlastní nebytovou část objektu.

Vzhledem ke koncepci celého polyfunkčního domu, kde jsou umístěny i bytové jednotky, je vhodným typem podnikání administrativní činnost, redakční či inzertní činnost, malá prodejna, půjčovna, učebna, výdejna, cestovní kancelář či dílna, jednoduchá malovýroba, tzn. podnikání bez hlučných zařízení.

Parkování je předmětem domluvy dle typu podnikání. Na přilehlých parkovacích plochách je možné zřídit i skladovací prostor.

Objekt je dostupný nejen po štěchovické silnici, ale i po Vltavě, před objektem se nachází Marina Měchenice.

Energetický štítek je vyhotoven dle Vyhlášky č.264/2020 Sb. v kategorii E (díky instalaci bojlerů do bytových jednotek domu, bez nichž by odpovídal kategorii D).

Obec Měchenice se nachází na jižním výjezdu z Prahy směr Slapy, podél levého břehu řeky Vltavy a asi 2 km pod jejím soutokem se Sázavou. Díky blízkosti hlavního města a dobré dopravní dostupnosti jsou Měchenice svou polohou vhodným místem pro podnikání.
Přímé spojení autobusem na metro "B" Smíchovské nádraží, Praha - Zbraslav, vlakové spojení Praha - Hlavní nádraží.

Pro více informací mne prosím kontaktujte. Těším se na Vás u prohlídky nemovitosti.
Cena:
40 000 CZK / za měsíc
Poznámka k ceně:
+ zálohy na služby
Upozornění:
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Druh prostor / Plocha:
Výrobní / 175 m²
Číslo zakázky:
ID 257-NP00924
Ing. Petra Kaulitzová
RE/MAX Cool
Roztylské náměstí 393/35
Praha 4 - Záběhlice, 14100
Česká republika
Tel. na makléře: +420 602 270 901
Tel. do kanceláře: +420 728 400 586
E-mail: petra.kaulitzova@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 257-NP00924
Typ nemovitosti:
Komerční prostory
Druh prostor:
Výrobní
Číslo podlaží:
2
Počet podlaží v objektu:
3
Plocha kanceláří:
175 m²
Plocha parcely:
362 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Druh stavby:
Ostatní
K nastěhování:
31. 7. 2022
Odpad:
Čistička odpadních vod pro celý objekt
Celková plocha:
175 m²
Typ domu:
Patrový
Výtah:
Ano
Energetická náročnost budovy:
E
Měrná vypočtená roční spotřeba energie v kWh/m²/rok:
264