Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Pronájem komerčního objektu 948 m², Česká Lípa (ID 244-NP02159)

ulice Bulharská, Česká Lípa mapa

30 000 Kč ( za měsíc)
FVelmi
nehospodárná

948 m2

Pronájem komerčního prostoru, 948 m2, ul. Bulharská, Česká Lípa

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zděnou budovu k rekonstrukci (dříve areál depa České pošty ) v atraktivní lokalitě v blízkosti autobusového a vlakového nádraží v České Lípě, ul. Bulharská. Objekt má dvě nadzemní podlaží. Svislé nosné konstrukce (sloupy) a podélné nosníky tvaru I jsou z ocele, příčky zděné, okna dřevěná zdvojená, sociální zařízení v původním stavu přítomno, výška stropu 3,30 m, o celkové užitné ploše 948 m2. Objekt umožňuje přestavění vnitřních příček dle požadavku nájemce. Ocelové sloupy a nosníky držící 2. NP ale musí být zachovány. Vynikající poloha a dopravní obslužnost. Vhodné pro depo zásilkových služeb, skladování, zřízení výrobních, dílenských či obchodních prostor atd.

Po vzájemné dohodě je možno provést stavebně technické úpravy pro využití prostoru buď vlastníkem nebo nájemcem s případným odečtem provedených prací , tzv. úlevy z nájemného.

1. NP skýtá možnosti skladu / výroby / servisu a 2. NP kanceláří.

Energie: elektřina: 380 a 220 V, voda: veřejný vodovod, kanalizace: veřejná samospádná, vytápění: odstavený kotel na topný olej, ocelová topná tělesa, TUV: lokální el. bojler.

V prostoru je nákladní výtah. V těsné blízkosti parkoviště. Nájemné v současném stavu činí 30 000Kč / měsíc za objekt bez vytápění a energií nebo dohodou.

Požadujeme 2 měsíční kauci při podpisu nájemní smlouvy. Majitel je ochotný domluvit se na přizpůsobení objektu pro vážného zájemce. Momentálně je objekt nevyužívaný a vhodný k rekonstrukci.

V případě zájmu zašleme znalecký posudek. Půdorysy jsou orientační - inzeruji pouze 1. NP. 2. NP kopíruje spodní patro, je více členěné na více kanceláří - lze přestavět.
Cena:
30 000 CZK / za měsíc
Poznámka k ceně:
Bez odměny RK, kauce a služeb
Upozornění:
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 244-NP02159
Typ nemovitosti:
Komerční objekty
Počet podlaží v objektu:
2
Celková plocha:
948 m²
Plocha parcely:
515 m²
Druh objektu:
Smíšená
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
K nastěhování:
31. 1. 2023
Užitná plocha:
948 m²
Zastavěná plocha:
948 m²
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Centrum obce
Energetická náročnost budovy:
F