Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej domu 431 m², Čerčany (ID 010-NP03897)

ulice Míru, Čerčany – část obce Vysoká Lhota mapa

19 800 000 Kč ( za nemovitost)
GMimořádně
nehospodárná

5+
431 m2
1329 m2
2
Exkluzivně

Prodej rodinného domu v Čerčanech

Exkluzivně nabízíme reprezentativní vilu v residenční zástavbě, v klidné ulici s jedinečným výhledem na volnou přírodní scenérii.

Vila se zahradou, s vzrostlými okrasnými dřevinami a neopakovatelnou atmosférou má benefity městského bydlení. V obci je výborná občanská vybavenost a pohodlnou dostupnost přímo do centra Prahy zajišťuje vlakové spojení. Vlaková stanice Pyšely je 5 minut pěšky od domu. Automobilem jste za 15 minut na okraji Prahy.
Nemovitost byla kompletně přestavěna a rozšířena v roce 2000 a je rozložena do tří podlaží o celkové užitné ploše 431 m2 + terasy + dvougaráž s dílnou.
Dominantou prvního nadzemního podlaží je prostorově velkorysý obývací pokoj (67 m2), na který navazuje přes prosklené dvoukřídlé dveře kuchyň s jídelnou (32 m2), ze které je vstup na terasu a zahradu. Na tomto podlaží dále najdeme ložnici (16 m2), koupelnu s toaletou, zádveří a chodbu s pohodlným světlým schodištěm.
Ve druhém podlaží je velká klimatizovaná pracovna (31 m2) se vstupem na terasu, ložnice se šatnou (30 m2), ložnice (14 m2), kuchyň (16 m2), koupelna s toaletou a bidetem (12 m2), šatna a hala.
Dům lze využívat i dvougeneračně, případně jej lze rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky vybudováním schodiště v exteriéru.
Bazén s protiproudem je umístěn v polosuterénu domu ve velkém relaxačním prostoru (55 m2) se vstupem na zahradu. Dále je v tomto podlaží koupelna s WC, sklad, prádelna a keramická dílna.
Dům je vybaven zabezpečovacím zařízením, zahrada má automatickou závlahu. Na zálivku zahrady lze využívat vlastní studnu či jímku na dešťovou vodu.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev teplé vody je pomocí plynového kotle. Dále je zde záložní kotel na tuhá paliva.

V domě zůstává v ceně veškeré zařízení, kromě starožitností a obrazů.

Pro domluvení termínu prohlídky nebo pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře.
Cena:
19 800 000 CZK / za nemovitost
Poznámka k ceně:
cena je včetně provize a veškerého právního servisu
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

19 800 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Otakar Schuma
RE/MAX Search
Na bělidle 309/31
Praha 5 - Smíchov, 15000
Česká republika
Tel. na makléře: +420 777 051 051
Tel. do kanceláře: +420 734 526 176
E-mail: otakar.schuma@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 010-NP03897
Poloha objektu:
Samostatný
Počet podlaží v objektu:
2
Užitná plocha:
431 m²
Plocha parcely:
1 329 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Velmi dobrý
Druh stavby:
Rodinný dům
Typ nemovitosti:
Domy a vily
Bazén:
Ano
Elektřina:
230 V
Garáž:
Ano
Odpad:
Kanalizace
Zastavěná plocha:
230 m²
Plyn:
Plynovod
Sklep:
Ano
Terasa:
Ano (49 m²)
Topení:
Lokální - plynové, Lokální - tuhá paliva
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Centrum obce
Voda:
Dálkový rozvod
Vybaveno:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G