Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Pronájem obchodních prostor 57 m², Česká Lípa (ID 224-NP01133)

ulice Jiráskova, Česká Lípa mapa

Cena na vyžádání v kanceláři
CÚsporná

57 m2
Exkluzivně

Pronájem kancelářského / obchodního prostoru v centru České Lípy v ulici Jiráskova

Hledáte kancelářské či obchodní prostory v centru České Lípy, které byste si mohli pronajmout? Nabízíme vám moderní nebytový prostor o celkové výměře 57 m2 v přízemí nově zrekonstruovaného domu na adrese Jiráskova 704/34.

Do komerčního prostoru se vchází přímo z chodníku a parkování je podél celé Jiráskovy ulice. Nebytový prostor je součástí vkusně zrekonstruovaného domu, ve kterém jsou jinak vybudovány nové, nadstandardní bytové jednotky. Přiložené vizualizace jsou vytvořeny na míru tohoto konkrétního prostoru a demonstrují jeho možné využití a případnou budoucí podobu. Vizualizace slouží jako inspirace pro lepší představu.

U vchodu je část, která by mohla být klientskou zónou, na kterou naváže samostatná jednací místnost (uvažované přepažení skleněnou příčkou) a za ní je možné vybudovat kuchyňku a zázemí kanceláře. Uprostřed prostoru je toaleta a technická místnost. S tímto uspořádáním pracují vizualizace, kterí vidíte v inzerátu.
Zároveň lze uvažovat o využití pro některé druhy obchodu, ne však pro cokoliv. Prostor není určen pro potravinářské ani barové využití.

Komerční prostor je vybaven vlastním plynovým kotlem BUDERUS Logamax GB172-24K umístěnými v technické místnosti s možností komfortního automatického ovládání. Na toaletě a v technické místnosti jsou použity velmi kvalitní obklady a dlažby - Quenos grey 59,8 x 119,8 cm + Quenos white 59,8 x 59,8 cm. Je zajištěno samostatné měření spotřeby vody, elektřiny i plynu. Dům má zřízeno SVJ a jedná se o energeticky úspornou budovu.

Kancelář není vybavena nábytkem a je ve stavu těsně před finálním dokončením, které už bude realizováno novým nájemcem podle jeho požadavků a možností a v souladu s jeho potřebami. Zbývá zvolit provedení podlahové krytiny (nyní beton) a namontovat svítidla, případně řešit další interiérové úpravy (dělící příčky atd.) a vybavení. Z vnějího pohledu je prostor rozdělen třemi velkými okny, které lze případně využít pro exteriérový branding.

Výhodou je vynikající poloha v centru města s dobrou dopravní dostupností, přičemž lze parkovat přímo před domem. Nedaleko ve vzdálenosti cca 100 m v ulici U Synagogy vzniká nová budova Městského úřadu, jejíž rekonstrukce již konečně započala. Náměstí T. G. Masaryka je vzdáleno pouhých 250 m, další parkovací možnosti jsou v ulici U Synagogy (včetně velkého parkoviště cca 140 m) a v Moskevské ulici.

Celý prostor si můžete projít ve 3D virtuální prohlídce.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního formuláře a my se Vám ozveme pro domluvení termínu prohlídky.
Cena:
Cena na vyžádání v kanceláři
Poznámka k ceně:
Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře
Upozornění:
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
Aleš Zemek
RE/MAX Living
Hrnčířská 2456
Česká Lípa, 47001
Česká republika
Tel. na makléře: +420 724 477 115
Tel. do kanceláře: +420 777 087 749
E-mail: ales.zemek@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 224-NP01133
Typ nemovitosti:
Komerční prostory
Druh prostor:
Obchodní
Číslo podlaží:
1
Počet podlaží v objektu:
4
Plocha kanceláří:
57 m²
Plocha parcely:
447 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Druh stavby:
Ostatní
Bezbariérový byt:
Ano
K nastěhování:
15. 3. 2023
Doprava:
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina:
230 V
Občanská vybavenost:
Škola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Odpad:
Kanalizace
Ostatní rozvody:
Ostatní rozvody
Celková plocha:
57 m²
Zastavěná plocha:
202 m²
Plyn:
Plynovod
Telekomunikace:
Telefon, Internet
Topení:
Ústřední - plynové
Typ domu:
Patrový
Voda:
Dálkový rozvod, Rozvod studené a teplé vody
Energetická náročnost budovy:
C
Měrná vypočtená roční spotřeba energie v kWh/m²/rok:
84