Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví 103 m², Praha 5 - Košíře (ID 010-NP03921)

ulice Naskové, Praha 5 – Košíře mapa

14 600 000 Kč ( za nemovitost)
BVelmi
úsporná

kk
3x
103 m2
3/6
Exkluzivně

Luxusní a prostorný byt 3+kk s balkonem, sklepem a garážovým stáním, Praha 5 - Košíře

Exkluzivně nabízíme luxusní prostorný byt 3+kk/B (o výměře 81,1 byt + balkon 21,9 m2), který se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlové novostavby s výtahem, postavené na jedinečném klidném místě, na hranici přírodního parku.

Výjimečností bytu je jeho skvělá dispozice a orientace všech pokojů a velkého balkonu do oplocené zahrady s úžasným výhledem do zeleně, směrem do parku Vidoule a Cibulka. Na jihozápadně orientovaný balkon je vstup ze všech třech místností.
Dominantou bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou o výměře 34,2 m2. Dále byt disponuje ložnicemi 14,7 a 12,5 m2, koupelnou s vanou se zástěnou na sprchování, samostatným WC s umyvadlem a vstupní předsíní s velkou vestavěnou skříní.
Byt je vybaven krásnou kuchyňskou linkou s ostrůvkem, s velkým úložným prostorem, předokenním, elektricky ovládanými žaluziemi a bezpečnostními dveřmi. V bytě zůstává veškeré zařízení kromě knihovny, pracovního stolu a barových židlí.
Na podlaze je dlažba a dřevěná podlaha. Ohřev teplé vody a vytápění je centrální.
K bytu náleží vnitřní garážové stání a sklep.
Dům se nachází ve velmi klidné zástavbě, v soukromém oploceném areálu. Vstupy do areálu i do domu jsou na čip.

V lokalitě a na nedaleké Plzeňské ulici je kompletní občanská vybavenost, pár minut jízdy je OC Nový Smíchov.

Vynikající dopravní dostupnost, zastávka autobusu MHD je vzdálena pouhých několik minut od domu, přičemž na metro B - Anděl trvá jízda pouze 13 min. Je zde i zajímavé vlakové spojení – pouhých pár set metrů od domu je zastávka ČD Praha-Cibulka, odkud je možné dojet na nádraží Praha-Smíchov rovněž za pouhých 13 minut.
Cena:
14 600 000 CZK / za nemovitost
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

14 600 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Otakar Schuma
RE/MAX Search
Na bělidle 309/31
Praha 5 - Smíchov, 15000
Česká republika
Tel. na makléře: +420 777 051 051
Tel. do kanceláře: +420 734 526 176
E-mail: otakar.schuma@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 010-NP03921
Dispozice:
3+kk
Číslo podlaží:
3
Počet podlaží v objektu:
6
Podlahová plocha:
103 m²
Druh objektu:
Cihlová
Stav objektu:
Novostavba
Vlastnictví:
Osobní
Typ nemovitosti:
Byty
Balkon:
Ano
Elektřina:
230 V
Garáž:
Ano
Občanská vybavenost:
Kompletní síť obchodů a služeb
Odpad:
Kanalizace
Plyn:
Plynovod
Sklep:
Ano
Topení:
Ústřední - dálkové
Umístění objektu:
Centrum obce
Voda:
Dálkový rozvod
Vybaveno:
Ano
Výtah:
Ano
Energetická náročnost budovy:
B