Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej domu 260 m², Ostrava (ID 306-NP82962)

ulice Thomayerova, Ostrava – městská část Vítkovice mapa

3 000 000 Kč ( za nemovitost)
GMimořádně
nehospodárná

5+
260 m2
694 m2
3
Exkluzivně

Prvorepubliková vila Ostrava Vítkovice

Tento dům má potenciál! Parádní prvorepubliková vila - rodinný dům o třech plnohodnotných bytových jednotkách, 3x 3+1 ve třech podlažích (horní je samozřejmě v podkrovní dispozici), každá jednotka má podlahovou plochu orientačně 70 m2. V jižní části přistavěno v úrovni terénu jednopodlažních 40 m2 - extra prostor a v 1.NP je tímpádem parádní venkovní terasa. Zastavěná plocha domu je cca 125 m2 + přístavba cca 50 m2. Čistá plocha zahrady cca 470 m2. Celopodsklepeno - dalších cca 70 m2 prostor pro budoucí využití. Na domě započala kompletní rekonstrukce viz. foto. Pokud jsou pro Vás podstatné dispozice domu, mrkněte na přiloženou virtuální prohlídku, která nezahrnuje přístavbu ani sklepy. Stavba je konstrukčně v pořádku, v posledním půlroce udělán obrovský kus stavební i jiné práce, také komplet vyklizeno, dům i zahrada čeká na nového majitele, který určí jejich další využití. Možnost velmi zajímavých dotačních titulů na kompletní rekonstrukci. Vše lokalizováno dle územního plánu města Ostravy v ploše "plochy smíšené - bydlení a služby", nabízí se tedy rekonstrukce pro standardní bydlení (pro početnější rodinu opravdu úžasný prostor!), resp. rekonstrukce původních tří bytových jednotek nebo komerční využití, sídlo společnosti, kanceláře atd. Nacházíme se ve vilové čtvrti, kde je koncentrována podnikatelská činnost zejména v oborech zdravotnictví a školství: Alzheimercentrum, celá Lékařská fakulta Ostravské univerzity, PORG gymnázium, mateřská škola, Školička Motýlek, domov Sluníčko, několikeré rezidenční bydlení pro seniory, kousek dál velký městský in-line skatepark, tenisové kurty, parkourové hřiště atd. atd. V pohodlné docházkové vzdálenosti je pak Městský sportovní stadion SSK Vítkovice, Ostravar Aréna, Clarion Congress Hotel, v rámci Ostravy se jedná o velmi slušnou adresu s výborným výhledem do budoucna. Dopravní napojení kamkoli je perfektní, autem jste 2 minuty od na ul. Rudné, Plzeňské směrem kamkoli po Ostravě, ul. Místecké směrem k horám, kousek je dálnice - Polsko, Opava, Brno... MHD s Vámi pohodlně spojí celou Ostravu i okolní města. Přímo se nabízí využití nemovitosti pro rezidenční pronájem nebo realizaci zdravotnického minicentra, rehabilitace, fyzioterapie... Kupní cena viz poznámka uvedená u ceny. Zaujalo? Zavolejte, rád s Vámi projednám detaily.
Cena:
3 000 000 CZK / za nemovitost
Poznámka k ceně:
Uvedená cena je startovací, nabídky budou vyhodnoceny a základním kritériem je výše nabídnuté ceny. Pro podrobnosti prosím nejlépe volejme.
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
RX finance

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

3 000 000 Kč

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 3.6%

260 990 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

* – toto pole je nutné vyplnit
Ing. Ondřej Žalský
RE/MAX Centrum
Porážková 3339/46
Ostrava, Moravská Ostrava, 70200
Česká republika
Tel. na makléře: +420 777 096 350
Tel. do kanceláře: +420 775 757 505
E-mail: ondrej.zalsky@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 306-NP82962
Poloha objektu:
Samostatný
Počet podlaží v objektu:
3
Užitná plocha:
260 m²
Plocha parcely:
694 m²
Druh objektu:
Cihlová
Druh stavby:
Rodinný dům
Typ nemovitosti:
Domy a vily
Počet bytů celkem:
2
K nastěhování:
20. 11. 2023
Elektřina:
230 V
Občanská vybavenost:
Škola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Odpad:
Kanalizace
Zastavěná plocha:
154 m²
Plyn:
Plynovod
Typ domu:
Patrový
Umístění objektu:
Klidná část obce
Voda:
Dálkový rozvod
Energetická náročnost budovy:
G