Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej pozemku 1078 m², Staré Město (ID 083-NP04130)

Staré Město – část obce Kunčice pod Králickým Sněžníkem mapa

1078 m2
1078 m2
Exkluzivně Prodáno

Prodej stavebního pozemku v Kunčicích pod Králickým Sněžníkem

Mám pro vás výjimečnou nabídku stavebního pozemku o celkové rozloze 1078 m2 v Kunčicích pod Kralickým Sněžníkem. Pozemek sestává ze dvou parcel, které spolu tvoří jeden celek a jejich výměry jsou 1018 m2 a 60 m2. V územním plánu jde o pozemek určený pro výstavbu s označením Br – plochy pro obytné nízkopodlažní objekty, smíšené s rekreací.

Lokalita, ve které se pozemek nachází je v horní části obce a nabízí velmi krásný výhled na celé údolí. Jde o ideální místo pro Váš nový domov či rekreaci. Příjezdová komunikace k pozemku je zpevněná.
Na pozemku je vlastní studna/vrt/, na kterou bylo vydáno stavební povolení a je zde také umístěn elektrický rozvaděč. Veškerá projektová dokumentace je k dispozici.
Bonusem této nabídky je vydané stavební povolení k výstavbě RD. Dům o dispozicí 6+kk s obytným podkrovím je navržen ze stavebního systému Izolox. Součástí projektu domu je také ČOV, která byla povolena v rámci stavebního povolení. Vytápění domu je projektováno tepelným čerpadlem vzduch-voda a doplňkově také krbovými kamny. V případě vašeho zájmu o zmínění projekt RD vám následně celou dokumentaci bezplatně předáme. Je zde tedy možnost zahájit výstavbu domu téměř okamžitě.

Pokud máte zájem o jiný typ domu, tak jeho realizace je samozřejmě možná. Návrh či výběr domu by měl být v souladu s aktuálním územním plánem obce a podrobnějšími podmínkami výstavby.

Kunčice se rozkládají na úpatí masivu Kralického Sněžníku a Rychlebských hor. Jsou ideálním prostředím pro všestranný aktivní odpočinek v letním i zimním období. Podmínky pro letní pěší turistiku, tak i pro zimní sporty jsou zde perfektní. Skiareál Kunčice zaručuje skvělé podmínky pro lyžování i snowbording. Čeká vás 4,5 km perfektně upravených sjezdovek, které jsou přímo před vámi.

Rád vám telefonicky zodpovím vaše případné dotazy a zvu vás tímto na společnou prohlídku.
Cena:
Prodáno
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Zdeněk Šupina
RE/MAX Elite Reality
17. listopadu 525/9
Šumperk, 78701
Česká republika
Tel. na makléře: +420 737 729 446
Tel. do kanceláře: +420 733 644 669
E-mail: zdenek.supina@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 083-NP04130
Druh pozemku:
Pro bydlení
Celková plocha:
1 078 m²
Druh stavby:
Ostatní
Zastavěná plocha:
1 078 m²
Inženýrské sítě:
Elektřina
Typ nemovitosti:
Pozemky
K nastěhování:
1. 11. 2023
Umístění objektu:
Klidná část obce