Translate with 
MENU ZAVŘÍT

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 66 m², Litoměřice (ID 239-NP01358)

ulice Smetanova, Litoměřice – část obce Předměstí mapa

Prodáno
GMimořádně
nehospodárná

1x
3x
66 m2
5/6
Exkluzivně Prodáno

Byt 3+1 - 66 m2, osobní vlastnictví, ul. Smetanova, Litoměřice

Dům, ve kterém se nachází nabízený byt stojí na uliční čáře ul. Smetanova. Stojí stranou od hlavních silnic na okraji cihlové zástavby pod Mostnou horou. Také díky tomu, je tato lokalita poměrně atraktivní a z pohledu vlastnictví nemovitosti o to více zajímavou. Ulice Smetanova není transitní ulicí nebo něco podobného. Ty tři jednovchodové panelové domy zde stojí tak nějak stranou. V tichosti, v klidu.
Dům má bezbariérový vstup. Z chodníku přímo k výtahu bez jediného schodu. V suterénu domu jsou prostory s kójemi, kolárnou, kočárkárnou apod. Na první pohled čisto, uklizeno, upraveno, opraveno. Dům prošel před lety rekonstrukcí, která je jasně patrná na fotografiích - fasáda, plastová okna, zateplení domu, izolace střechy. Samozřejmostí jsou rekonstruované stupačky, které do bytu přivádějí vodu, plyn a odvádějí odpady.
Byt je v původním stavu s umakartovým jádrem. Je rozdělen na dvě menší ložnice (12.1 m2, 10.2 m2), prostornější obývací pokoj (20.6 m2) a menší kuchyň (8.3 m2). Ostatní výměra z celkové 65.7 m2 jde na úkor hlavní chodby (6.3 m2), menší spojovací chodby u ložnic (3.8 m2) a jádro (5.7 m2). Byt nemá balkon ani lodžii. Příčky bytu jsou sádrové, jen mezi obývacím pokojem a ložnicí je hlavní nosná betonová zeď. Upravit tedy tento byt nebude tak náročné, jako řezání železobetonových příček apod.
Byt je možno upravit se stávající dispozici nebo z něho udělat příjemnou a prostornou 2+1 nebo 2+kk. Pro někoho staršího, kdo hledá pohodlí na stáří v podobě útulného bytu v klidném domě je to ideální příležitost. To, jak byste tento byt upravili je však ve finále na vás. Lze ho koupit jako vlastní bydlení nebo jako investici s následným pronajímáním. Pokud chcete mít své starší rodiče u sebe zde v Litoměřicích a dopřát jim příjemný byt je to také možnost. V docházkové vzdálenosti se nachází MHD, obchod Penny, drogerie, restaurace. Lokalita sousedí s místním lesoparkem Mostná hora, která navazuje už na otevřenou krajinu CHKO České středohoří. Parkování je možno na uliční čáře. Nicméně s parkováním je ve městě všeobecně problém, ale místo na svůj vůz určitě najdete maximálně někde za rohem. Byt není zatížen právními vadami a lze jej pořídit například skrze hypoteční úvěr. S jeho vyřízením vám velmi rád bezplatně pomohu skrze svého hypotečního specialistu. Takže stačí přijít, podívat se, zhodnotit a začít vyřizovat financování. Těším se na vás.
Cena:
Prodáno
Poznámka k ceně:
Upozornění:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Aleš Čížek
RE/MAX G8 Reality 7
Novobranská 75/3
Litoměřice, 41201
Česká republika
Tel. na makléře: +420 739 500 522
Tel. do kanceláře: +420 608 027 854
E-mail: ales.cizek@re-max.cz

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

* – toto pole je nutné vyplnit

Podrobné informace

Číslo zakázky:
ID 239-NP01358
Dispozice:
3+1
Číslo podlaží:
5
Počet podlaží v objektu:
6
Podlahová plocha:
66 m²
Druh objektu:
Panelová
Stav objektu:
Před rekonstrukcí
Vlastnictví:
Osobní
Druh stavby:
Ostatní
Typ nemovitosti:
Byty
Odpad:
Kanalizace
Užitná plocha:
68 m²
Plyn:
Plynovod
Umístění objektu:
Klidná část obce
Výtah:
Ano
Energetická náročnost budovy:
G