MENU ZAVŘÍT
Anna Uříčářová - RE/MAX A-City 2
Nemovitosti makléře

Anna Uříčářová

RE/MAX A-City 2

Telefon:
+420 737 253 966
Adresa:
RE/MAX A-City 2
RE/MAX A-City 2, Lazecká 57/6
779 00 Olomouc, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Reference

"Profesionalni a efektivni maklerka. Vyborna komunikace."

Hodnocení: 10/10

"Paní Anna Uřičářová je perfektní člověk. Při pronájmu bytu prokázala svoje odborné a manažerské schopnosti. S její prací jsem na výsost spokojená a její služby využívat i nadále. Kéž by v tomto oboru bylo více takto schopných a hlavně seriozních pracovníků. Ema Johnová"

Hodnocení: 10/10

"paní Anička je velice milá a ochotná.Spolupráce na jedničku.Všem ji doporučuji"

Hodnocení: 10/10

"Paní Uřičářová má profesionální přístup s příjemným vystupováním. Dokáže dobře poradit ke spokojenosti obou stran. Do budoucna budu využíva pouze jejich služeb. Což bych nemohla vrtdit o další makléřce."

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka má velmi profesionální přístup. Jasně, věcně a s přehledem vedla naší firemní zakázku od samého počátku spolupráce. Dovolujeme si poděkovat jí za její vstřícnost a profesionalitu za naší společnost a těšíme se na další spolupráci. Jednatel společnosti OLIMPEX spol. s r.o. Olomouc"

Hodnocení: 10/10

"P.Uřičářová je člověk na svém místě .Vždy dávala včas informace o prodeji.Jsme velmi spokojeni s p.Uřičářovou a určitě doporučíme dál.Děkujeme za veškeré služby kanceláři Re/Max . Zdeňka Poláková a Lenka Járová"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup v rámci jednání v kanceláři RE/MAX a následně rychlé vyřízení případů. Byl jsem velmi spokojen s jednáním paní makléřky Anny Uřičářové, Určitě bych ji doporučil ve svém okolí zámým. Klient Zahálka Miloš"

Hodnocení: 10/10