offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Martin Jiřík - RE/MAX Age
Nemovitosti makléře

Martin Jiřík je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08777454.

Martin Jiřík

Díky mým nadstandardním znalostem a zkušenostem ve správě sociálních sítí, IT a dalších médií Vám garantuji špičkový marketing jak v českém, tak v anglickém jazyce, který zajistí pro Vaši nemovitost více zájemců.
RE/MAX Age

Telefon:
+420 773 560 106
Adresa:
RE/MAX Age
RE/MAX Age, Husova 557
274 01 Slaný, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Informace o makléři

Martin Jiřík - Profesionální makléř 1.stupně

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:

• Důkladná příprava - Detailně se seznámím s Vaší nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

• Příprava prodeje nemovitosti - Standardem jsou služby typu homestaging a fotostaging, fotografie nafocené profesionálním fotografem a možné jsou i video prohlídky.


• Marketingový plán - Díky mým nadstandardním znalostem a zkušenostem ve správě sociálních sítí, IT a dalších médií Vám garantuji špičkový marketing jak v českém, tak v anglickém jazyce, který pro Vaši nemovitost zajistí více zájemců.


• Prodej nemovitosti - O inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.


• Průběžná komunikace - Klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.


• Prohlídky nemovitostí - Všechny zájemce si nejprve důkladně prověřím a následně jim pošlu všechny důležité informace. Při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti a nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.


• Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí. Klientům pomáhám zajistit např. i Průkaz energetické náročnosti budovy, stěhování, daňová přiznání atd. Zkrátka celou agendu spojenou s prodejem / pronájmem bytů či domů.


• Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím / zajistím převod energií z původního na nového majitele.