Albina Kashkarova

Realitní služby upřímně, férově, poctivě.

Specializace - jazyk

  • - Ruština

Specializace - typ zakázky

  • - Prodej
  • - Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

  • - Byty
Tel. +420 774 849 270
E-mail albina.kashkarova@re-max.cz
Web www.bydlimenaproseku.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Perfektní spolupráce,je velmi ochotná, vzdělaná, zkrátka je stoprocentní, nemá chybu."

Hodnocení: 10/10

"Albina Kashkarova je makléřka velmi spolehlívá, vstřícná a profesionální."

Hodnocení: 10/10

"Tímto bych chťel poděkovat p,makléřce Kashkarové za naprosto profesionální odvedení práce. Rád doporučím dalším klientům."

Hodnocení: 10/10

"Albina Kashkarová je profesionální realitní makléřka s bohatou zkušenosti a praxe. Je zodpovědná, inteligentní a pečlivá, co je nejdůležitějším bodem v této práci, působí pozitivně a vstřícně. Vřele doporučuji spolupráci s ni!"

Hodnocení: 10/10
Všechny reference >
Tel. +420 774 849 270
E-mail albina.kashkarova@re-max.cz
Web www.bydlimenaproseku.cz
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Více než 8 let pomáhám prodávajícím prodat nemovitost za nejlepší možnou cenu, kupujícím výhodně koupit, pronajímatelům najít slušného a platícího nájemce. 

 

Mojí specializací jsou rezidenční nemovitosti na Proseku a v okolí. Na Proseku bydlím a tuto lokalitu dobře znám. Mám přehled o tom, jaká je situace na místním trhu s realitami, jak se tady pohybují ceny, vím o všech nabídkách bytů v této lokalitě a obracejí se na mě potenciální zájemci o koupi.

 

Pro prodej/pronájem nemovitostí na Proseku používám marketingový plán, který pomáhá oslovit maximální počet potenciálních zájemců a tím dosáhnout pro majitele nejlepší možné ceny a rychlého prodeje nemovitosti.

 

Pracuji v týmu s odborníky, to znamená, že veškeré nemovitosti, které mám v nabídce (i garsonky na pronájem), fotí pouze profesionální fotograf, smlouvy pro moje klienty připravuje pouze právník, který se specializuje na nemovitostní právo atd.

 

Na všechno mám systém, proto prodej/pronájem bytu na Proseku probíhá z pohledu majitele „jako po másle“.

 

DALŠÍ SLUŽBY A ZÁRUKY:

  • Zprostředkovatelskou smlouvu uzavírám na jeden měsíc a v případě, že nebudete s mými službami spokojeni, smlouvu mi jednoduše vypovíte.
  • Pravidelně vás budu informovat o všem, co pro prodej/pronájem vaší nemovitosti dělám a jaké jsou výsledky.
  • Spolupracuji se všemi realitními makléři, kteří mají zájemce o vaši nemovitost.
  • Nárok na provizi mám až po přepisu nemovitosti na nového majitele na katastru nemovitostí; v případě pronájmu při podpisu nájemní smlouvy a zároveň po zaplacení první splátky nájemného a kauce.

 

Více informací na www.bydlimenaproseku.cz

 

Zodpovědná, spolehlivá, vstřícná a vždy pozitivně naladěná - to o mně ŘÍKAJÍ MOJI KLIENTI:

 

"Byli jsme s práci paní Kashkarové maximálně spokojení. Vše proběhlo jak má od podepsání smlouvy po předání bytu. Paní Kashkarova má perfektní znalost profese, je pečlivá a vstřícná. O nic jsme se nemuseli starat, dokonce nám pomohla s odpojením plynu a přihlášením k jinému poskytovateli elektřiny. Vřele doporučuji všem klientům, kteří vyhledávají makléře s osobním přístupem a profesionálním servisem." Ievgeniia Poliakh, koupě bytu

 

"Chtěla bych poděkovat Albině Kaškarové za spolupráci. Pracuji s ní již potřetí a vždy jsem spokojená, její profesionalizmus, pečlivost a dobrá nálada pomáhají k dohodě i s nejnáročnějšími klienty. Přeji Albině Kaškarové hodně úspěchů a blahobytu." Veronika Denisová, prodej bytu

 

"Rád bych ocenil přístup a práci paní Kashkarové při sjednávání obchodu, kde mě zastupovala jako kupujícího. Hlavním pozitivem bych označil její ochotu spolupracovat se mnou na všem, co jsem potřeboval a tím pádem odvést kvalitní práci. Samozřejmostí bylo příjemné jednání, rychlost i velká snaha o dosažení pro mě co nejvýhodnějších podmínek. Já osobně také pracuji v obchodu (v jiném oboru než reality), a proto dokáži poznat a nesmírně ocenit kvalitní makléřku, kterou paní Kashkarova bezpochyby je. Paní Kashkarovu bych bez váhání doporučil komukoliv." Petr Křiváček, koupě bytu

 

"Chci poděkovat paní Kaškarové za rychlý prodej bytu. Je to velmi příjemná paní, má přírodní inteligenci, je taktní, zodpovědná s profesionálním přistupem k věci. Za dobu několika měsíců, co jsme spolu spolupracovali, mela jen optimistickou náladu, vždy nabízela svoji pomoc. Pravidelně a včasně nás informovala o aktualném stavu prodeje a doporučovala další postup. Měla přehled a přesvědčivě odpovídala na otázky související s prodejem. Paní Kaškarové přejeme hodně úspěchů v práci a rodinném živote." Igor Derman, prodej bytu

 

"…Ohledně proběhlého prodeje bych chtěl ještě jednou poděkovat. Servis byl prvotřídní, není ani nebylo co by se dalo vytknout. Předpokládám, že ale takovéto služby budou standardem, takže bych radši vypíchnul Vaši neuvěřitelnou ochotu a rychlost s jakou jste zpracovávala všechny moje žádosti a prosby a dotazy. A hlavně za to, že jste i u těch nejmalichernějších udržela sympatický úsměv a byla vyloženě radost s Vámi cokoli řešit nebo konzultovat. Vaše služby budu doporučovat každému známému, který by do vašeho oboru jako potencionální klient zavítal." pan Ryška, prodej bytu

 

"Rád bych Vám sdělil, jak jsme byli s Vašimi službami spokojeni. Pokoušel jsem se hledat nějakou výtku, nebo spíše radu, která by Vám pomohla zdokonalit Vaši práci, ale nenašel jsem žádnou…z Vaší strany bylo vše na 120%. Pro mě i mou přítelkyni byla jednání s Vámi, naší první zkušeností v tomto oboru a byli jsme oba mile překvapeni, že i realitní makléř dokáže mít férový a lidský přístup.Do této chvíle jsem měl představu velice odlišnou…Je vidět, že Vás práce baví, děláte ji ráda a s nadšením a to z Vás dělá člověka na svém místě. Takže ještě jednou děkujeme za všechno, a pokud v budoucnu bude možnost Vaše služby doporučit někomu z našich přátel, rozhodně tak učiníme. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vašem dalším konání." pan Špaček, koupě bytu

 

Potřebujete nezávazně poradit s prodejem, pronájmem nebo koupí bytu nebo domu na Proseku? Chcete vědět reálnou tržní hodnotu Vaší nemovitosti?

Kontaktujte mě prosím telefonicky 774 849 270 nebo e-mailem albina.kashkarova@re-max.cz, ráda poradím.