offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Albina Kashkarova - RE/MAX Alfa

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Albina Kashkarova je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 24742546.

Albina Kashkarova

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 774 849 270
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál Gold

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy


Informace o makléři

Zkušenosti, empatie, smysl pro detail. Zjistěte, jak prodám byt na Proseku do 30 dnů

3 důvody, proč se mnou prodáte byt rychle a za víc peněz

Na Proseku bydlím i pracuji. Díky tomu mám dokonalý přehled o cenách bytů a vím, jak najít správného kupce. Byty prodávám už více než 10 let a našla jsem kupce pro téměř všechny byty, které jsem kdy prodávala.

1. Perfektní příprava bytu

Spolupracuji s nejlepší interiérovou designérkou v Praze a skvělým fotografem. Díky tomu si každý zájemce všimne předností vašeho bytu a jakmile ho uvidí naživo, tak se zamiluje.

2. Propracovaný plán prodeje

Přichystám detailní postup i harmonogram. Vše vysvětlím, ale nezatížím vás zbytečnostmi. Zařídím přípravu bytu, chytrou inzerci, prohlídky, převody peněz i nezbytné papírování.

3. Dokonalá znalost Proseku a okolí

Bydlím tady a pracuji. Vím, za kolik se prodávají byty, po čem je největší poptávka, jakou chybu udělal při prodeji váš soused i kde má smysl inzerovat, aby si toho lidé všimli.

Více o tom, jak prodávám byty na Proseku, si můžete přečíst na mých stránkách

www.bytyprosek.cz

Jsem také na sociálních sítích

Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube

Reference

"Služby poskytované Albínou byly naprosto bezchybné. Vždy skvěle připravena, vždy milá vstřícná a ochotná. Děkujeme! "

Hodnocení: 10/10

"Velmi profesionální přístup"

Hodnocení: 10/10

"maximální spokojenost!"

Hodnocení: 10/10

"Всегда чувствуется, что она на стороне клиента. Все делает за нас и даёт полную информацию о состоянии сделки."

Hodnocení: 10/10

"Bez obav můžu říct že paní Kašparová je nejlepší makléřka s kterou jsem měla štěstí zesnamit se. Prodej bytů byl neočekávaně rychlý a za skvělou cenu. Můžu jen doporučit paní Kašparovu."

Hodnocení: 10/10

"Paní Kashkarová je nejen velký profesionál ale její velký potenciál je v přístupu. Je neskutečně empatická, milá, vstřícná, schůzky domlouvá dokonale, podle potřeb prodávajícího. Ze spolupráce jsem byla nadšená, běžný člověk neprodává byt často, obavy jsem měla. Skutečnost předčila moje očekávání,"

Hodnocení: 10/10

"Velmi vstřícná, ochotná. V případě nejasností vždy vše ochotně vysvětlila."

Hodnocení: 10/10

"Albina Kaškarova je milá, spolehlivá, stručná, svoji práci odvede vždy na 1."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Do našich životů vstoupila paní Kashkarová s jemností a elegancí, dokonalou znalostí své profese.Vždy nás vedla a vede i nadále, pro nás, její klienty, tou nejlepší cestou. Navíc s navýšenou hodnotou její profesionality, což přesahuje vztah klient a realitní makléř. Jsme nadšeni, že jsme ji měli možnost poznat. S úctou k ní přistupujeme jako milované osobě. J + J Duškovi"

Hodnocení: 10/10

"Perfektní spolupráce,je velmi ochotná, vzdělaná, zkrátka je stoprocentní, nemá chybu."

Hodnocení: 10/10

"Albina Kashkarova je makléřka velmi spolehlívá, vstřícná a profesionální."

Hodnocení: 10/10

"Tímto bych chťel poděkovat p,makléřce Kashkarové za naprosto profesionální odvedení práce. Rád doporučím dalším klientům."

Hodnocení: 10/10

"Albina Kashkarová je profesionální realitní makléřka s bohatou zkušenosti a praxe. Je zodpovědná, inteligentní a pečlivá, co je nejdůležitějším bodem v této práci, působí pozitivně a vstřícně. Vřele doporučuji spolupráci s ni!"

Hodnocení: 10/10

"Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni."

Hodnocení: 10/10

"Paní Kashkarova je vysoko profesionální a spolehlivá maklerka. Chtěla bych ji touto cestou poděkovat. Vřele doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat p.makléřce Albíně Kashkarové za prodej bytu v Praze 9.Po celou dobu prodeje bytu projevila mimořádnou péči,profesionální přístup a vstřícnost s kterou jsem se dlouho nesetkala,celý prodej probíhal hladce a bez problému , paní makléřka odvedla skvělou práci ,musím říct ,že je to velký profesionál ve svém oboru .Proto jěště jednou moc děkuji ,vážím si takových lidí ,protože je jich už dnes málo .Havlíčková Jitka "

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den, přes Vaši realitní kancelář-pobočku Remax-ALFA Praha jsme prodávali svůj byt 3+1 na Barrandově. O prodej se starala makléřka vážena pani Albina Kashkarová . Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, kterou nám pí. Kashkarová věnovala a vyjádřit plnou spokojenost s provedenou prací, já jsem nadšena její profesionálním přístupem a preciznosti. Její zásluhou je to, že celý „prodejný proces“ proběhl pro nás jako po máslu, všechno co bylo slíbeno - splnila, průběžně nás informovala o jednotlivých řízeních, takže jsme mohli klidně spát a nestresovat. S takovou ochotou a vstřícností jsem se již dlouho nesetkala, jsem velice vděčna pani Albině Kashkarové za pomoc a určitě pokud by někdo potřeboval službu realitního makléře, doporučila bych mu tuto velmi milou, chytrou, podnikavou makléřku. Děkuji a s pozdravem, Olga Derman, Praha "

Hodnocení: 10/10

" kreativita, trpělivost, profesionalita, znalost nových vyhlášek a zákonů, zájem o práci, ale i klienty. mimořádná vstřícnost, kreativita, informovanost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná, noblesní profesionalita "

Hodnocení: 10/10

"Jediné, perfektní."

Hodnocení: 10/10

"naprosto výborná a profesionální "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Rádi bychom poděkovali makléřce Albine Kaškarové za vysokou profesionalitu a pozoruhodnou vytrvalost při hájení zájmů klienta. Při koupi bytu od developera, jsme čelili mnoha problémům. Jejich výsledkem bylo, že od okamžiku zaplacení 100% ceny do podpisu předávacího protokolu bytu uběhly 4 měsíce, vyplněné ze strany developera nedodržováním termínů, neplněním povinností i podvodem. A při řešení každého problému byla naším spolehlivým pomocníkem a ochráncem paní Kaškarová. Její energie, profesionalita a jedinečná laskavost nám pomohly překonat všechny obtíže. Upřímně přejeme paní Kaškarové úspěch a prosperitu! Každému, kdo hledá vysoce profesionálního a odpovědného makléře z celého srdce doporučuji paní Kaškarovou . Denisovy-Bogatyrevy"

Hodnocení: 10/10

"Я очень благодарен Альбине Кашкаровой за огромную помощь, которую она оказала в поиске квартир в Праге и дальнейшей их покупке. Начиная с самого первого знакомства и в течение всего времени сотрудничества она проявила себя высококвалифицированным специалистом в области недвижимости. Альбина Кашкарова на первом месте ставит всегда интересы клиента и создается впечатление, что она занимается подбором вариантов квартир, как если бы она покупала себе квартиру, то есть настолько тщательно, внимательно и не жалея времени, она подбирала нам квартиры. И я уверен, что она выбрала для нас лучшие варианты из имеющихся предложений. И еще важнейшим качеством Альбины Кашкаровой является её безупречная порядочность, что позволяет ей полностью доверяться. От сотрудничества с Альбиной Кашкаровой остались только самые приятные впечатление и удовлетворение."

Hodnocení: 10/10
.