offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Albina Kashkarova - RE/MAX Alfa
Nemovitosti makléře

Albina Kashkarova je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 24742546.

Albina Kashkarova

Realitní služby upřímně, férově, poctivě.
RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 774 849 270
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál 100% Club

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy


Informace o makléři

Realitní služby upřímně, férově, poctivě.

Od roku 2010 pomáhám ✔prodávajícím prodat nemovitost za nejlepší možnou cenu, ✔kupujícím výhodně koupit, ✔pronajímatelům najít slušného a platícího nájemce. Mojí specializací jsou rezidenční nemovitosti na pražském Proseku a v okolí.

Na Proseku bydlím a tuto lokalitu dobře znám. Mám přehled o tom, jaká je situace na místním trhu s realitami, jak se tady pohybují ceny, vím o všech nabídkách bytů v této lokalitě a obracejí se na mě potenciální zájemci o koupi.

Pro prodej/pronájem nemovitostí na Proseku používám marketingový plán, který pomáhá oslovit maximální počet potenciálních zájemců a tím dosáhnout pro majitele nejlepší možné ceny a rychlého prodeje nemovitosti.

Pracuji v týmu s odborníky, to znamená, že veškeré nemovitosti, které mám v nabídce, fotí pouze profesionální fotograf, smlouvy připravuje pouze právník, který se specializuje na nemovitostní právo atd.

Na všechno mám systém, proto prodej/pronájem bytu na Proseku probíhá z pohledu majitele „jako po másle“.

DALŠÍ SLUŽBY A ZÁRUKY:

• Zprostředkovatelskou smlouvu uzavírám na jeden měsíc a v případě, že nebudete s mými službami spokojeni, smlouvu mi jednoduše vypovíte.

Pravidelně vás budu informovat o všem, co pro prodej/pronájem vaší nemovitosti dělám a jaké jsou výsledky.

Spolupracuji se všemi realitními makléři, kteří mají zájemce o vaši nemovitost.

• Nárok na provizi mám až po přepisu nemovitosti na nového majitele na katastru nemovitostí; v případě pronájmu při podpisu nájemní smlouvy a zároveň po zaplacení první splátky nájemného a kauce.

Více informací na www.bydlimenaproseku.cz 

Za roky působení v realitách jsem pomohla mnoha zákazníkům: někdo prodal zděděný byt po babičce, a mohl tak vyřešit své finanční problémy; jiný prodal byt v paneláku, aby se mohl odstěhovat za město do rodinného domku; další rodina prodejem bytu v Praze financovala koupi bytu v zahraničí, kam se natrvalo odstěhovala. Jiného nebavilo dále svůj byt pronajímat a finance získané jeho prodejem investoval jinak; starší paní už se nemohla o sebe a svůj byt starat, a tak se rozhodla přestěhovat se do domova důchodců; rozhádaní manželé se prodejem bytu vypořádali, a teď je každý šťastný s novou rodinou…

Těch příběhů je hodně, každý je jiný a těší mě, že jsem mohla být jejich součástí a přispět k jejich zdárnému konci.

Pokud i Vy potřebujete prodat svou nemovitost, můžete mi zavolat 774 849 270, nebo napsat na e-mail: albina.kashkarova@re-max.cz, o všechno se postarám.

Facebook

Reference

"Всегда чувствуется, что она на стороне клиента. Все делает за нас и даёт полную информацию о состоянии сделки."

Hodnocení: 10/10

"Bez obav můžu říct že paní Kašparová je nejlepší makléřka s kterou jsem měla štěstí zesnamit se. Prodej bytů byl neočekávaně rychlý a za skvělou cenu. Můžu jen doporučit paní Kašparovu."

Hodnocení: 10/10

"Paní Kashkarová je nejen velký profesionál ale její velký potenciál je v přístupu. Je neskutečně empatická, milá, vstřícná, schůzky domlouvá dokonale, podle potřeb prodávajícího. Ze spolupráce jsem byla nadšená, běžný člověk neprodává byt často, obavy jsem měla. Skutečnost předčila moje očekávání,"

Hodnocení: 10/10

"Velmi vstřícná, ochotná. V případě nejasností vždy vše ochotně vysvětlila."

Hodnocení: 10/10

"Albina Kaškarova je milá, spolehlivá, stručná, svoji práci odvede vždy na 1."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Do našich životů vstoupila paní Kashkarová s jemností a elegancí, dokonalou znalostí své profese.Vždy nás vedla a vede i nadále, pro nás, její klienty, tou nejlepší cestou. Navíc s navýšenou hodnotou její profesionality, což přesahuje vztah klient a realitní makléř. Jsme nadšeni, že jsme ji měli možnost poznat. S úctou k ní přistupujeme jako milované osobě. J + J Duškovi"

Hodnocení: 10/10

"Perfektní spolupráce,je velmi ochotná, vzdělaná, zkrátka je stoprocentní, nemá chybu."

Hodnocení: 10/10

"Albina Kashkarova je makléřka velmi spolehlívá, vstřícná a profesionální."

Hodnocení: 10/10

"Tímto bych chťel poděkovat p,makléřce Kashkarové za naprosto profesionální odvedení práce. Rád doporučím dalším klientům."

Hodnocení: 10/10

"Albina Kashkarová je profesionální realitní makléřka s bohatou zkušenosti a praxe. Je zodpovědná, inteligentní a pečlivá, co je nejdůležitějším bodem v této práci, působí pozitivně a vstřícně. Vřele doporučuji spolupráci s ni!"

Hodnocení: 10/10

"Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni."

Hodnocení: 10/10

"Paní Kashkarova je vysoko profesionální a spolehlivá maklerka. Chtěla bych ji touto cestou poděkovat. Vřele doporučuji!"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat p.makléřce Albíně Kashkarové za prodej bytu v Praze 9.Po celou dobu prodeje bytu projevila mimořádnou péči,profesionální přístup a vstřícnost s kterou jsem se dlouho nesetkala,celý prodej probíhal hladce a bez problému , paní makléřka odvedla skvělou práci ,musím říct ,že je to velký profesionál ve svém oboru .Proto jěště jednou moc děkuji ,vážím si takových lidí ,protože je jich už dnes málo .Havlíčková Jitka "

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den, přes Vaši realitní kancelář-pobočku Remax-ALFA Praha jsme prodávali svůj byt 3+1 na Barrandově. O prodej se starala makléřka vážena pani Albina Kashkarová . Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, kterou nám pí. Kashkarová věnovala a vyjádřit plnou spokojenost s provedenou prací, já jsem nadšena její profesionálním přístupem a preciznosti. Její zásluhou je to, že celý „prodejný proces“ proběhl pro nás jako po máslu, všechno co bylo slíbeno - splnila, průběžně nás informovala o jednotlivých řízeních, takže jsme mohli klidně spát a nestresovat. S takovou ochotou a vstřícností jsem se již dlouho nesetkala, jsem velice vděčna pani Albině Kashkarové za pomoc a určitě pokud by někdo potřeboval službu realitního makléře, doporučila bych mu tuto velmi milou, chytrou, podnikavou makléřku. Děkuji a s pozdravem, Olga Derman, Praha "

Hodnocení: 10/10

" kreativita, trpělivost, profesionalita, znalost nových vyhlášek a zákonů, zájem o práci, ale i klienty. mimořádná vstřícnost, kreativita, informovanost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná, noblesní profesionalita "

Hodnocení: 10/10

"Jediné, perfektní."

Hodnocení: 10/10

"naprosto výborná a profesionální "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Rádi bychom poděkovali makléřce Albine Kaškarové za vysokou profesionalitu a pozoruhodnou vytrvalost při hájení zájmů klienta. Při koupi bytu od developera, jsme čelili mnoha problémům. Jejich výsledkem bylo, že od okamžiku zaplacení 100% ceny do podpisu předávacího protokolu bytu uběhly 4 měsíce, vyplněné ze strany developera nedodržováním termínů, neplněním povinností i podvodem. A při řešení každého problému byla naším spolehlivým pomocníkem a ochráncem paní Kaškarová. Její energie, profesionalita a jedinečná laskavost nám pomohly překonat všechny obtíže. Upřímně přejeme paní Kaškarové úspěch a prosperitu! Každému, kdo hledá vysoce profesionálního a odpovědného makléře z celého srdce doporučuji paní Kaškarovou . Denisovy-Bogatyrevy"

Hodnocení: 10/10

"Я очень благодарен Альбине Кашкаровой за огромную помощь, которую она оказала в поиске квартир в Праге и дальнейшей их покупке. Начиная с самого первого знакомства и в течение всего времени сотрудничества она проявила себя высококвалифицированным специалистом в области недвижимости. Альбина Кашкарова на первом месте ставит всегда интересы клиента и создается впечатление, что она занимается подбором вариантов квартир, как если бы она покупала себе квартиру, то есть настолько тщательно, внимательно и не жалея времени, она подбирала нам квартиры. И я уверен, что она выбрала для нас лучшие варианты из имеющихся предложений. И еще важнейшим качеством Альбины Кашкаровой является её безупречная порядочность, что позволяет ей полностью доверяться. От сотрудничества с Альбиной Кашкаровой остались только самые приятные впечатление и удовлетворение."

Hodnocení: 10/10