Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Albína Kaškarová - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Albína Kaškarová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 24742546.

Albína Kaškarová

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 774 849 270
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy


Podrobné informace

Pomůžu vám koupit byt nebo dům v Praze výhodně a bezpečně.

Pomůžu vám prodat byt nebo dům v Praze výhodně, rychle a bezpečně.

Proč jsem našla kupce pro téměř každou nemovitost, kterou jsem kdy prodávala? Protože mám svůj osvědčený plán prodeje:

1. správně byt na prodej připravit: spolupracuji s nejlepší home stagerkou v Praze
2. správně stanovit cenu v inzerci: na základě tržní analýzy nabízených a prodaných nemovitostí
3. správně byt prezentovat: profesionální foto a video, půdorys, virtuální prohlídka, text
inzerátu, který zaujme správnou cílovou skupinu zájemců
4. správně byt propagovat: nejen na realitních serverech, ale také lokálně v sousedství a na
sociálních sítích
5. správně organizovat prohlídky se zájemci: o tom více na úvodní schůzce
6. správně vést jednání s vážnými zájemci

Samozřejmostí je příprava smluv právníkem a asistence při předání bytu a převodu energií.

  • Zprostředkovatelskou smlouvu uzavírám na jeden měsíc a v případě, že nebudete s mými službami spokojeni, smlouvu mi jednoduše vypovíte.
  • Minimálně jednou týdně vás budu informovat o všem, co pro prodej vaší nemovitosti dělám a jaké jsou výsledky.
  • Nárok na provizi mám až po přepisu nemovitosti na nového majitele na katastru nemovitostí.

Kontaktujte mě

Ať už byt v Praze plánujete prodat nebo koupit, můžete se na mě kdykoliv nezávazně obrátit.

Získáte expertní názor, který se vám určitě bude hodit. Domluvit si schůzku můžete po telefonu +420 774 849 270 nebo přes WhatsApp, Viber, Telegram. Budu se těšit.

Albína Kaškarová
Albína Kaškarová

Realizace

Reference

" Profesionální , spolehlivá ,milá, vstřícná , vždy svoji práci odvedla na 100%."

Hodnocení: 5/5

"Skutečná odborná péče a snaha najít + vyhovět požadavkům zadavatele. "

Hodnocení: 5/5

"Profesionál s obrovským rozsahem a navíc s kouzelným šarmem."

Hodnocení: 5/5

"Очень высокий уровень !!!"

Hodnocení: 5/5

"ochota,profesionalita,perfekcionalismus"

Hodnocení: 5/5

"Paní Kashkarovou jsme poznali při koupi našeho nového bytu, byla prodávající makléř, tedy makléř "protistrany". Byt profesionálně připravila a prezentovala, všechny dotazy zodpověděla, smlouvy byly výborně připravené, koupi jsme realizovali. Byla plně k dispozici pro všechny úkony s převodem bytu, energií, i s odstupem nás upozornila na termíny plateb daní apod. Jednoduše řečeno "profesionální full-servis". Tato výborná zkušenost nás vedla k tomu oslovit později paní Albínu Kashkarovou, aby nám pronajala náš starý byt. Nejprve jsme dostali cenné rady/instrukce ohledně rekonstrukce a přípravy bytu, všechno ostatní pak zařídila ona. Fotografa, inzeráty, banner, prohlídky...a že jich bylo. Pravidelně nás informovala o průběhu. Vzhledem k současné složité době trvalo hledání o měsíc déle, než jsme všichni předpokládali. Ale shodli jsme se na tom, že lépe počkat a najít kvalitního podnájemníka, než riskovat a věc uspěchat. Byt máme úspěšně pronajatý, vše probíhá zatím bez problémů. Vizitkou myslím je i to, že moje podnájemnice oslovila paní Kashkarovou s žádostí o pronájem jejího původního menšího bytu...a i toto je již úspěšně realizováno. Paní Albína je profesionál, se kterým je radost jednat. Doma o ní mluvíme jako o "naší realiťačce". A na požádání přátel a známých jim ji doporučujeme. "

Hodnocení: 5/5

"Služby poskytované Albínou byly naprosto bezchybné. Vždy skvěle připravena, vždy milá vstřícná a ochotná. Děkujeme! "

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"maximální spokojenost!"

Hodnocení: 5/5

"Всегда чувствуется, что она на стороне клиента. Все делает за нас и даёт полную информацию о состоянии сделки."

Hodnocení: 5/5

"Bez obav můžu říct že paní Kašparová je nejlepší makléřka s kterou jsem měla štěstí zesnamit se. Prodej bytů byl neočekávaně rychlý a za skvělou cenu. Můžu jen doporučit paní Kašparovu."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kashkarová je nejen velký profesionál ale její velký potenciál je v přístupu. Je neskutečně empatická, milá, vstřícná, schůzky domlouvá dokonale, podle potřeb prodávajícího. Ze spolupráce jsem byla nadšená, běžný člověk neprodává byt často, obavy jsem měla. Skutečnost předčila moje očekávání,"

Hodnocení: 5/5

"Velmi vstřícná, ochotná. V případě nejasností vždy vše ochotně vysvětlila."

Hodnocení: 5/5

"Albina Kaškarova je milá, spolehlivá, stručná, svoji práci odvede vždy na 1."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Do našich životů vstoupila paní Kashkarová s jemností a elegancí, dokonalou znalostí své profese.Vždy nás vedla a vede i nadále, pro nás, její klienty, tou nejlepší cestou. Navíc s navýšenou hodnotou její profesionality, což přesahuje vztah klient a realitní makléř. Jsme nadšeni, že jsme ji měli možnost poznat. S úctou k ní přistupujeme jako milované osobě. J + J Duškovi"

Hodnocení: 5/5

"Perfektní spolupráce,je velmi ochotná, vzdělaná, zkrátka je stoprocentní, nemá chybu."

Hodnocení: 5/5

"Albina Kashkarova je makléřka velmi spolehlívá, vstřícná a profesionální."

Hodnocení: 5/5

"Tímto bych chťel poděkovat p,makléřce Kashkarové za naprosto profesionální odvedení práce. Rád doporučím dalším klientům."

Hodnocení: 5/5

"Albina Kashkarová je profesionální realitní makléřka s bohatou zkušenosti a praxe. Je zodpovědná, inteligentní a pečlivá, co je nejdůležitějším bodem v této práci, působí pozitivně a vstřícně. Vřele doporučuji spolupráci s ni!"

Hodnocení: 5/5

"Paní Kashkarova je velmi profesionální, spolehlivá, vstřícná. Jejích služeb jsme využili již podruhé a byli jsme maximálně spokojeni."

Hodnocení: 5/5

"Paní Kashkarova je vysoko profesionální a spolehlivá maklerka. Chtěla bych ji touto cestou poděkovat. Vřele doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat p.makléřce Albíně Kashkarové za prodej bytu v Praze 9.Po celou dobu prodeje bytu projevila mimořádnou péči,profesionální přístup a vstřícnost s kterou jsem se dlouho nesetkala,celý prodej probíhal hladce a bez problému , paní makléřka odvedla skvělou práci ,musím říct ,že je to velký profesionál ve svém oboru .Proto jěště jednou moc děkuji ,vážím si takových lidí ,protože je jich už dnes málo .Havlíčková Jitka "

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, přes Vaši realitní kancelář-pobočku Remax-ALFA Praha jsme prodávali svůj byt 3+1 na Barrandově. O prodej se starala makléřka vážena pani Albina Kashkarová . Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, kterou nám pí. Kashkarová věnovala a vyjádřit plnou spokojenost s provedenou prací, já jsem nadšena její profesionálním přístupem a preciznosti. Její zásluhou je to, že celý „prodejný proces“ proběhl pro nás jako po máslu, všechno co bylo slíbeno - splnila, průběžně nás informovala o jednotlivých řízeních, takže jsme mohli klidně spát a nestresovat. S takovou ochotou a vstřícností jsem se již dlouho nesetkala, jsem velice vděčna pani Albině Kashkarové za pomoc a určitě pokud by někdo potřeboval službu realitního makléře, doporučila bych mu tuto velmi milou, chytrou, podnikavou makléřku. Děkuji a s pozdravem, Olga Derman, Praha "

Hodnocení: 5/5

" kreativita, trpělivost, profesionalita, znalost nových vyhlášek a zákonů, zájem o práci, ale i klienty. mimořádná vstřícnost, kreativita, informovanost, znalost nových vyhlášek či změn v oboru, rozsáhlý rádius znalostí s obory korespondujícími, zájem o spokojenost klienta, jemná, noblesní profesionalita "

Hodnocení: 5/5

"Jediné, perfektní."

Hodnocení: 5/5

"naprosto výborná a profesionální "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Rádi bychom poděkovali makléřce Albine Kaškarové za vysokou profesionalitu a pozoruhodnou vytrvalost při hájení zájmů klienta. Při koupi bytu od developera, jsme čelili mnoha problémům. Jejich výsledkem bylo, že od okamžiku zaplacení 100% ceny do podpisu předávacího protokolu bytu uběhly 4 měsíce, vyplněné ze strany developera nedodržováním termínů, neplněním povinností i podvodem. A při řešení každého problému byla naším spolehlivým pomocníkem a ochráncem paní Kaškarová. Její energie, profesionalita a jedinečná laskavost nám pomohly překonat všechny obtíže. Upřímně přejeme paní Kaškarové úspěch a prosperitu! Každému, kdo hledá vysoce profesionálního a odpovědného makléře z celého srdce doporučuji paní Kaškarovou . Denisovy-Bogatyrevy"

Hodnocení: 5/5

"Я очень благодарен Альбине Кашкаровой за огромную помощь, которую она оказала в поиске квартир в Праге и дальнейшей их покупке. Начиная с самого первого знакомства и в течение всего времени сотрудничества она проявила себя высококвалифицированным специалистом в области недвижимости. Альбина Кашкарова на первом месте ставит всегда интересы клиента и создается впечатление, что она занимается подбором вариантов квартир, как если бы она покупала себе квартиру, то есть настолько тщательно, внимательно и не жалея времени, она подбирала нам квартиры. И я уверен, что она выбрала для нас лучшие варианты из имеющихся предложений. И еще важнейшим качеством Альбины Кашкаровой является её безупречная порядочность, что позволяет ей полностью доверяться. От сотрудничества с Альбиной Кашкаровой остались только самые приятные впечатление и удовлетворение."

Hodnocení: 5/5