offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ing. Kamil Jelínek - RE/MAX Alfa

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Ing. Kamil Jelínek je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 01164767.

Ing. Kamil Jelínek

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 774 006 863
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál 100% Club Platinum

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Ing. Kamil Jelínek - certifikovaný realitní makléř

Ing. Kamil Jelínek - realitní makléř kterého Vám doporučí Vaši přátelé.

Reality jsou mou prací i koníčkem, rád i Vás o svých kvalitách přesvědčím. Zaměřuji se především na prodej a pronájem nemovitostí v Brně a okolí, ale i na oblast Ždánicka, okr. Hodonín odkud pocházím. Realitami se zabývám více či méně již přes patnáct let, posledních téměř pět let 7 dní v týdnu. Uvítám spolupráci i s jinými realitními makléři.

Ing. Kamil Jelínek

Reference

"Kamil Jelínek mi pomohl pronajmout všechny pokoje v domě. Spolupráce byla profesionální, maximální spokojenost."

Hodnocení: 9/10

"S panem Jelínkem je radost řešit nemovitosti. Prodával jsem s ním i nakupoval. Líbilo se mi že jak řekl tak se stalo. Žádný mohlo by nebo snad. Termíny má v malíčku. Všechno klaplo tak jak řekl. Provizi si zaslouží. Lajšner Jaroslav "

Hodnocení: 10/10

"Perfektní!"

Hodnocení: 10/10

"S Ing. Jelínkem moc velká spokojenost!"

Hodnocení: 10/10

"PAM Jelínek se projevil vysokou profesionalitou a lidský přístupem. Se vším nám skvěle pomohl. Doporučujeme pana Ing Jelínka všem."

Hodnocení: 10/10

"Pan Jelínek je příjemný, ochotný a vstřícný."

Hodnocení: 10/10

"S panem Jelínkem spolupracujeme už pár let a jsme velice spokojeni."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Pan Ing. Kamil Jelínek je velmi pracovitý, rychle jedná a se vším si poradí. Zároveň je to velmi lidský a přátelský člověk. Jsem rozhodně spokojená s výběrem realitního makléře a do budoucna nehodlám měnit."

Hodnocení: 10/10

"Dobry den, s panem Jelinkem byla vyborna spoluprace po všech stránkách. Urcite se na nej priste obratim a doporucuji i ostatnim."

Hodnocení: 10/10

"Pan Jelínek je profesionál ve svém oboru. Pracuje rychle, precizně, seriózně - dokáže se přizpůsobit mým požadavkům a přitom díky svým mnohaletým znalostem trhu poradit nejvhodnější cestu vpřed. Vždy se mohu spolehnout na naprosto perfektní servis a pokrytí svých potřeb na nemovitostním trhu, ať již řeším prodej, nákup či odhad nemovitosti. Pana Jelínka neváhám doporučit svým přátelům i všem ostatním!"

Hodnocení: 10/10

"Služeb realitní společnosti jsme využili poprvé a měli jsme velké štěstí. Na doporučení jsme oslovili makléře pana ing. Kamila Jelínka a jednání s ním lze popsat - jedna báseň. Velmi vstřícný, ochotný, slušný, trpělivý, chápající i naše specifika - /nechtěl jsme v bytě zvířata, ani kuřáky a pod./ Snad se to podařilo a spokojenost bude nejenom na naší straně, ale také u těch, kteří si byt pronajali. RK RE/MAX a makléře pana ing. Kamila Jelínka vřele doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Pan Jelínek je skvělý makléř, nejlepší v Brně."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"S panem Jelínkem je příjemná komunikace, rychlé zpracování a zaslání dokladů obratem. Naše zvláštní požadavky splněny na výbornou. Spolupráci mohu jen doporučit. Moc děkuji za vstřícnost a rychlé jednání. I u dalšího zpracování bylo vše perfektní a vzhledem k tomu, že první zkušenost byla super, tak jsem neměnil a nezkoušel nic jiného než pana Jelínka a znovu mohu jen doporučit. Vše proběhlo rychle, jednoduše a spolupráci mohu doporučit"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, příjemné vystupování"

Hodnocení: 10/10

"S celkovým jednáním a postupem při prodeji pozemku jsme byli velice spokojeni s ing Jelínkem . Kopecký"

Hodnocení: 10/10

"Byl velmi vstřícný, komunikativní a ochotný se přizpůsobit našim požadavkům. Jediný problém byl s uvedením ceny včetně provize v inzerátu (my jsme chtěli uvést cenu bez provize), ale to je věc nastavení politiky firmy."

Hodnocení: 7/10

"Pan Jelínek byl vždy připraven pomoci, reagoval bleskově, na nenadálé situace reagoval řešením, a celkový výsledek prodeje dopadl nad očekávání dobře."

Hodnocení: 10/10

"Pronájem bytu proběhl rychle, bezproblemově, profesionalně. S pomocí a službami pana Kamila Jelínka jsem byla naprosto spokojena. Oceňuji profesionalitu, přátelské jednání a schopnost komunikovat v cizím jazyce. Děkuji za spolupráci."

Hodnocení: 10/10

"skvělá spolupráce a ochota ze strany pana makléře."

Hodnocení: 10/10

"Děkujeme za bezvadné provedení všech služeb při prodeji, kompletní servis a profesionalitu! V případě potřeby služeb realitní kanceláře se obrátíme s plnou důvěrou pouze na Ing.Jelínka!"

Hodnocení: 10/10

"Byla to moje druhá obchodní zál. s panem Jelínkem, obrátil jsem se na něj na základě zkušenosti z první a kvalitní práce. Opět vše probíhalo jasně, vstřícně, dle dohody, s naprostou informovaností o krocích, co bude následovat. Velmi oceňuji, že p. Jelínek prakticky nespí a je online snad 24h/7 dní v týdnu. Ještě jednou děkuji a mohu jen doporučit i s ohledem na lidský přístup makléře."

Hodnocení: 10/10

"Pan Kamil Jelínek je velice vstřícný, ochotný, znalý věci a spolehlivý. S jeho službami makléře jsem byla velice spokojena a budu ho doporučovat dál."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, navíc velmi ochotný, vřele doporučuji ke spolupráci."

Hodnocení: 10/10

"vše na 100% spokojenost"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Rychlý, spolehlivý, ochotný"

Hodnocení: 10/10

"Jsem velice spokojen s prací pana Jelínka při prodeji mého bytu. Je velmi ochotný, vstřícný a pracovitý. Jeho přístup a práce je velmi profesionální a s jeho službami jsem byl nadmíru spokojen. Nemovitost mi prodal za velmi dobrou cenu, vše bez jediného problému a s lidským přístupem. Mohu vřele doporučit všem."

Hodnocení: 10/10

"Všechno šlapalo jako hodinky, jako vždycky."

Hodnocení: 10/10

"Chcete prodat nemovitost? Vřele doporučuji Ing. Jelínka. Jednal vždy velmi vstřícně, ochotně zodpověděl jakýkoli dotaz, vše trpělivě vysvětlil, poskytoval všechny potřebné informace. Pečlivý, spolehlivý, profesionální."

Hodnocení: 10/10

"Znovu jsem využil služeb pana Jelínka a opět naprostá spokojenost. Děkuji"

Hodnocení: 10/10

"Co se týká prodeje a nákupu realit, tak se obracím jedině na pana Jelínka. Ochotně mi již podruhé pomohl prodat nemovitost a také dvakrát koupit novou. Pan Jelínek jedná velmi seriózně a hlavně odpovídá velmi rychle na veškeré dotazy. Všechno (i nad rámec povinností) vždy vyřídí a dohodne s úřady i s jinými institucemi. Jsem tedy s jeho službami dlouhodobě maximálně velmi spokojen! Přemek Kubák"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Potřeboval jsem z důvodu stěhování do jiného místa bydliště zajistit do původního bytu nového slušného nájemce . Vzhledem ke své neustálé pracovní vytíženosti a hlavně neznalosti této problematiky obrátil jsem se na Ing. Kamila Jelínka . Přiznám se že jsem měl trochu obavy jak to vše okolo dopadne , neboť jsem měl špatné předchozí zkušenosti s jinými realitními společnostmi. Ing. Jelínek vše zařídil bez zbytečných odkladů. Když potřeboval něco doplnit vždy mě kontaktoval dopředu a setkání proběhlo u mě doma . Vůbec ničím mě nezatěžoval a celou záležitost dotáhl velmi rychle a precizně až do konce. Při jednáních byl ochotný , nevtíravý prostě profesionál. Je to člověk na svém místě. Sám dlouhodobě podnikám tak si myslím že dovedu ocenit jeho stoprocentní profesionální práci . Nelze jinak než mu touto cestou poděkovat a všem vřele doporučit . Věřte on Vás nezklame ."

Hodnocení: 10/10

"Naprosto spolehlivý, flexibilní, trpělivý, perfektní spolupráce."

Hodnocení: 10/10

"Pana Jelinka hodnotim jako vysoce profesionalniho, znaleho v oboru, dovede poradit, najit nejlepsi reseni. Flexibilita je soucasti jeho prace. Vrele doporucuji, velka spokojenost."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"skvělá spolupráce a služby"

Hodnocení: 10/10

"Pan Jelínek je ochotný, vstřícný, rychle reagující na každou žádost o informaci nebo změnu v jednání. Protože jsem měla velmi špatné zkušenosti s vyhlášenou makléřkou realit. společnosti Zvonek Zlín, moc jsem nevěřila, že se najde někdo, kdo je jiný a kdo má zájem mi opravdu pomoci. Proto jsem byla velmi mile překvapena, že takoví makléři existují a já jsem měla možnost se s ním setkat. Je to opravdu "člověk na svém místě" ."

Hodnocení: 10/10

"Pan Ing. Kamil Jelínek je zkušený a seriózní makléř. Jeho práce je rychlá a spolehlivá. Jeho profesionální služby mohu doporučit."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Solidní a věcné jednání."

Hodnocení: 9/10

"Dobry den. Dovoluji si napsat referenci na právě dokončující obchod vaší realitní kanceláře REMAX ohledně prodeje bytu 1+1 ve Ždánicích. Vše bylo na vynikající úrovni. Pan makléř Kamil Jelínek byl po celou dobu obchodu jednim slovem SKVĚLÝ. Spolupráce, komunikace a informovanost o vyvoji obchodu byla proste perfektní a ideální. Byl jsem celkově nadmíru spokojen. Vaši realitní kancelař a stejně tak pana makléře Kamila Jelínka budu jen chválit a propagovat. Děkuji za vše, s pozdravem spokojený klient Šarman Ivo."

Hodnocení: 10/10

"Pan Jelínek je spolehlivý, ochotný a rychle reagující, jeho služeb využíváme opakovaně."

Hodnocení: 10/10

"Rozhodně doporučuji využít služeb tohoto realitního odborníka! Byl jsem překvapen vysoce profesionálním přístupem makléře Ing. Jelínka. Vše probíhalo ve velmi příjemné atmosféře, velmi rychle, precizně a bezpečně."

Hodnocení: 10/10

"Pan inženýr Kamil Jelínek byl velmi spolehlivý, ochotný a podával nám vždy všechny důležité informace. Měl velkou trpělivost a snahu dotáhnout vše až do zdárného konce. Byli jsem s ním spokojeni."

Hodnocení: 10/10

"Prace pana Jelínka byla odvedena bez zaváhání. Podle toho co jsem se bavil s kupujícícm, tak i on byl spokojený. Jediné co mi chybělo k naprosté spokojenosti bylo, že mi pan Jelínek nebyl schopen poradit s zdaněním příjmu z prodeje nemovitosti. Člověk si ale musí uvědomit, že i právnící se často daňím v ČR raději vyhýbají."

Hodnocení: 10/10

"Jsem ráda ,že jsem se o nic nemusela starat.Pan Jelínek se o vše postaral a poskytl potřebné informace mne i kupujícímu.Rozhodně bych ho doporučila všem známým,kteří by služby realitního makléře potřebovali.Mne samotné ho již doporučily moje kolegyně,kterým p. Jelínek nemovitost pomohl prodat.Hísková"

Hodnocení: 10/10

"Využili jsme služeb makléře pana Jelínka jak při koupi tak i prodeji nemovitosti, takže máme zkušenost z obou stran transakce, a vždy jsme byli spokojeni. Pan Jelínek je příjemný člověk, ochotný komunikovat sedm dní v týdnu v kteroukoliv hodinu (samozřejmě s rozumem a základní lidskou slušností. O půlnoci jsme mu volat nezkoušeli)."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální přístup, rychlé a čestné jednání."

Hodnocení: 10/10

"S panem Jelínkem jsem maximálně spokojena. Spolupráce s ním je výborná,spolehlivá a přesná. Doporučuji v plné míře."

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivý makléř, který má aktuální přehled o nabízených nemovitostech. A jelikož jsme s panem Jelínkem spokojeni, tak v rámci nemovitostí spolupracujeme pouze s ním."

Hodnocení: 10/10

"eňuji zejména velmi profesionální přístup a komplexní zajištění služeb. U pana Jelínka neskončila jeho činnost zaplacením rezervační kauce, tak jak to bývá u některých realitních společností zvykem. Doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Byl jsem spokojen. Nebyl nikdy problém na domluvě. Rychlé přizpůsobení časovým potřebám k mé spokojenosti. Briskní odpovědi a řešení mailem prakticky v jakoukoliv dobu. Korektní jednání a přátelský přístup."

Hodnocení: 10/10

"Pan Jelínek je velmi vstřícný k požadavkům klienta a ochotně poradí, vysvětlí a projde celým kolotočem okolo prodeje domu. Osobně jsem s ním spolupracovala více než 2 roky, kdy mi pomohl zprostředkovat pronájem nemovitosti a poté i její prodej. Byl velmi ochotný a podrobný co se týče stavu nabídky nemovitosti. Měla jsem pravidelné informace kdo má o nemovitost zájem, jak dopadly prohlídky nemovitosti a celkově jak si nabídka stojí ve srovnání s jinými nabídkami v dané lokalitě. Také právní servis byl v naprostém pořádku. Na panu Jelínkovi oceňuji zejména jeho loajalitu k zákazníkovi, profesionální přístup a upřímnost. Tohoto makléře doporučuji všem, kteří touží prodat nebou koupit nemovitost bez zbytečných formalit a arogance. Osobně jsem byla velmi spokojena. Marie Zukalová"

Hodnocení: 10/10

"Pan Jelínek splňuje veškeré mé předpoklady o makléři. Je seriozní, drží slovo, výborný diplomat a hlavně je špičkový odborník a je na něj spolehnutí. V případě nákupu či prodeje nemovitosti se na něj s důvěrou obrátím."

Hodnocení: 10/10

"Práce pana Jelínka je na velmi vysoké a profesionální úrovni. Čestné a seriozní jednání, veškeré služby poskytovány ochotně a v nejvyšší kvalitě. Vystupování makléře bylo vždy profesionální, odborné, čestné, diplomatické. Mohu jen chválit."

Hodnocení: 10/10

"Ochotný, profesionální, snaživý, vstřícný ....odborník na úrovni"

Hodnocení: 10/10

"Nadstandardně proaktivní přístup, respektování mých představ při hledání cesty k úspěšnému dokončení prodeje nemovitosti. Naprostá spokojenost, p.Jelínka doporučím se zcela klidným svědomím a jistotou dobře odvedené práce. Dana Mrázková"

Hodnocení: 10/10

"Ing. Jelínek byl vždy k zastižení, a to i o víkendech, zodpověděl všechny dotazy, vždy zařídil vše na čem jsme se dohodli, zodpovědně ohlídal naše zájmy. Opravdu nemáme vůbec nic, co vytknout. Naprostá spokojenost."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Musím zde vyzdvihnout nadstandartní péči pana Jelínka. Který byl nejen velmi rychlý a kreativní, ale i současně velmi lidský a příjemný. Byt nám prodal velmi rychle, nejrychleji ze všech konkurencí nabízených podobně velikých bytů v naší lokalitě. Přiznám se, že jsem netušila, že prodávat byt může být taková zábava. Vše šlo hladce a rychle. Jsme s jeho službami velmi spokojení. Vřele doporučuji,"

Hodnocení: 10/10

"S panem Ing. Jelínkem jsem byl velmi spokojen a oceňuji především jeho svědomitost a korektní přístup ke klientovi, precizní, rychlé jednání a 100% kvalitní servis. Vřele všem zájemcům doporučuji jeho služby!"

Hodnocení: 10/10

"Dobrý den, kontakt na realitního makléře pana Jelínka jsem dostal od známé. Již od prvního setkání jsem byl mile překvapen, s jakým nasazením a ochotou mi dokázal poradit jak při prodeji, tak i při nákupu nemovitosti. Hlavně po právní stránce mi pomohl vyřešit spoustu problémů, a to téměř v kteroukoliv dobu. Služby pana Jelínka doporučuji všem svým kamarádům, známým a především těm, kteří ocení profesionální přístup. Jiří Němeček"

Hodnocení: 10/10

"Se službami Ing. Jelínka jsme byli naprosto spokojeni. Vysoce profesionální, lidský přístup, znalosti, dochvilnost, serióznost, podstatě časově neomezená pracovní doba. Rádi opět využijeme jeho služby a moc rádi ho všem doporučíme!"

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s panem Kamilem Jelínkem byla velice profesionální a můžu ji všem vřele doporučit. V realitním světě se vyzná a dokáže vše potřebné zařídit. "

Hodnocení: 10/10

"Spolehlivý, rychlý, sympatický, prostě super spolupráce :D "

Hodnocení: 10/10

"S panem Jelínkem se prodává nemovitost bez starostí. Prostě je to pan Makléř :)"

Hodnocení: 10/10

"Pan Jelinek je ochotny, prizpusobivy, velmi motivovany, jde pevne za svym cilem - nas byt byl pronajaty dvakrat, pokazde behem dvou tydnu."

Hodnocení: 10/10

"Při podpisu smlouvy na prodej mého RD s RK Re/max jsem měl představu-slušnost,rychlost a bezproblémové jednání.To vše mně splnil realitní makléř ing.Kamil Jelínek,za což mu děkuji.Mohu všem doporučit !!!"

Hodnocení: 10/10

"Rychlost, vstřícnost, maximální spokojenost :-)"

Hodnocení: 10/10

"Přístup pana Jelínka byl proaktivní, zodpovědný a efektivní.Můžu vřele doporučit. Jiří Majer"

Hodnocení: 10/10

"Vše naprosto v pořádku,pan Jelínek je profesionál na svém místě. Velice ochotný a pomoc s jakýmkoliv problémem a připraven zařídit možné i nemožné..."

Hodnocení: 10/10

"Jsem velice spokojen se službami pana Kamila Jelínka. Nejvíce mě překvapila rychlost prodeje naší nemovitosti s porovnáním s předchozími realitkami. Pana Kamila Jelínka mohu jedině doporučit. Urbánek Martin"

Hodnocení: 10/10

"Naprosto perfektní a profesionální služby. Skvělý a velmi ochotný přístup. Vždy dostupný a sympatický. Nic nebyl problém."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Byl jsem velmi spokojen s rychlým jednáním ohledně prodeje bytu. Všechno proběhlo bez komplikací a v termínu, který jsme si s panem Jelínkem stanovili."

Hodnocení: 10/10

"S panem Jelínkem jsme byly víc než spokojení.Takový zájem a iniciativa je málokdy vidět."

Hodnocení: 10/10

"Služby spojené s prodejem našeho domu zvládl pan ing.Kamil Jelínek na výbornou. Není jednoduché jednat se zájemci po telefonu - být odborníkem na telemeketing, při jednání na prohlídkách - být stavebním technikem, při vyjednávání o smlouvě - právníkem a nakonec při pomoci financování našim kupujícím by odborníkem na financování. Tyto úlohy zvládl na výbornou a vždy se domluvil tak, že my i kupující byli spokojení. Prodej zvládl rekordně rychle za 1,5 měsíce, na srovníní adminnistrace hypotéku u světoznámé banky trvala 2x déle to byli 3 měsíce. "

Hodnocení: 10/10

"Pana ing. Kamila Jelínka mohu vřele doporučit každému, kdo potřebuje služby realitního makléře. Pro prodej naší nemovitosti jsme si vybrali spolehlivou, mezinárodní firmu RE/MAX a na základě ověřených referencí makléře této společnosti. Nyní, po úspěšném a rychle provedeném prodeji je opravdu těžké psát reference na pana Jelínka, aniž bych opakoval to, co již přede mnou napsali jeho mnozí, spokojení klienti. Jeho profesionální přístup a důraz na osobní kontakt s každým potenciálním zájemcem byl opravdu nadstandartní. Ochotně nám nabídl a provedl i služby, které byly mimo rámec naší smlouvy. Během období prodeje byl stále k disposici, 7 dní v týdnu i v pozdních, večerních hodinách. Zcela mimořádně oceňujeme tu skutečnost, že pan Jelínek odborně vedl prodej naší nemovitosti ve všech fázích během naší nepřítomnosti. Plně jsme se mohli spolehnout na jeho profesionální schopnosti a jeho neúnavnou pracovní morálku. B.K., Kanada We had a great experience dealing with the real estate agency RE/MAX and its agent Kamil Jelinek in Brno, Czech Republic. Kamil Jelinek went above and beyond the call of duty to sell our property and he carried out the entire sale transaction while we were away from the country. Kamil has a thorough knowledge of the local market and provided us with a market analysis that was incredibly detailed. He worked extensively on the preparation of the sale, and his photography and listing details really showcased our property. Most importantly, our property sold quickly and at the right price. He took great care in all the paperwork and negotiations, and was a great advocate for us. Kamil is very customer-focused and devoted to his job. He was always professional and he answered every question thoughtfully and thoroughly. He responded to all of our emails promptly, even during evening hours. From our first contact to closing, we felt confident and comfortable working with him, and we appreciated his enthusiasm, communication style and expert advice. We highly recommend Kamil to anyone who is looking to buy or sell real estate anywhere in this country, especially in central and southern Moravia. He will be your personal guide to a great real estate transaction. B.K., Canada C'est avec grande satisfaction que nous recommandons Kamil Jelinek de l’agence immobilière RE/MAX à Brno en République tchèque. Nous avons trouvé en Kamil Jelinek une personne qui a pris nos intérêts à cœur et s’est chargée de toute la transaction de vente de notre propriété pendant que nous étions à l’étranger. Grâce à sa grande connaissance du marché de cette région, Kamil a fait une évaluation juste de notre propriété et une mise en marché parfaite qui nous ont permis d’obtenir le bon prix dans les meilleurs délais. Son professionnalisme et surtout sa compétence ont fait toute la différence. Kamil est un agent dévoué à son client et à l’écoute de ses besoins. Il était toujours disponible pour répondre à nos questions, même tard dans la soirée, et pour nous assister avec expertise dans les nombreuses démarches de cette vente. Nous avions pleine confiance en lui et en son efficacité. C'est donc sans aucune hésitation que nous recommandons Kamil Jelinek comme agent immobilier en République tchèque, et surtout dans la région de la Moravie. Son but n’est pas seulement de vendre ou d'acheter, mais aussi d'assurer la satisfaction de ses clients. B.K., Canada "

Hodnocení: 10/10

"Velmi příjemná a profesionální spolupráce."

Hodnocení: 10/10

"Vysoce kvalitní profesionál. Perfektní vystupování, chování, osobní přístup ke konkrétním potřebám klienta, široké znalosti v oboru, veškerá pomoc s vyřízením formalit, kdykoli ochota pomoci po telefonu či e-mailu. Skutečně není co vytknout."

Hodnocení: 10/10

"Pan Ing. Jelínek je 100% odborník ve svém oboru, precizní, s lidským přístupem."

Hodnocení: 10/10

"S panem Jelínkem byla výborná, rychlá a ochotná domluva a navíc s pozitivním výsledkem! "

Hodnocení: 10/10

"Obecně jsem k makléřským službám spíše skeptický. Nicméně pana Jelínka považuji za vysoce kvalitního profesionála. Perfektní vystupování, chování, osobní přístup ke konkrétním potřebám klienta, široké znalosti v oboru, veškerá pomoc s vyřízením formalit, kdykoli ochota pomoci po telefonu či e-mailu. Skutečně asi nemám co vytknout. Pan Jelínek je velmi vstřícný člověk, na kterého je opravdu spolehnutí. Tuto RK a především pana Jelínka mohu všem doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost.Perfektní servis.Dokonalý výsledek.Děkuji."

Hodnocení: 10/10

"Pan Jelínek je super, rád bych si přál takové borce ve svým týmu, odborník v oboru, příjemný, uctivý, žena říká že krásný, ale nedivte se jí bude už 60 let. .......... o makléři jsme se dozvěděli přes rodinného přítele Roba"

Hodnocení: 10/10

"Pana Jelínka považuji za vysoce kvalitního profesionála. Perfektní vystupování, chování, osobní přístup ke konkrétním potřebám klienta, široké znalosti v oboru, veškerá pomoc s vyřízením formalit, vynikající angličtinou slovem i písmem a kdykoli ochota pomoci po telefonu či e-mailu. Skutečně nemám co vytknout. S pomocí pana Jelínka jsem kupoval byt a dva pronajal a mohu ho jen doporučit. Michal Štěpánek "

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Jsem se službami pana Kamila Jelínka velmi spokojen. Pomohl mi při prodeji bytu i při nákupu nového. Jeho jednání bylo profesionální, rychlé a efektivní. Byl vždy k zastižení, což byla obrovská výhoda, protože jsem (na prodej i nákup nové nemovitosti) spěchal. Pomohl mi také při jednání s úřady. Vše dotáhl do konce tak, jak jsem očekával a za to mu velmi děkuji."

Hodnocení: 10/10

"Pan Jelínek od počátku našeho společného jednání vystupoval korektně, inovativně a vstřícně k našim požadavkům. Vytkl si jasnou strategii prodeje nemovitosti, která vedla k úspěchu. Jeho požadavky nebyly obtěžující, účelně vedyi k danému cíli, průběžně nás informoval o situaci. . Pokud bychom v budoucnu měli možnost, rádi bychom pětovně využili jeho služeb. Na jeho osobních kvalitách může Vaše firma stavět úspěchy v podnikání."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10
.