Translate with 
MENU ZAVŘÍT
PhDr. Kateřina Melanová - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

PhDr. Kateřina Melanová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 67800564.

PhDr. Kateřina Melanová

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 734 696 402
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Reference

"Paní PhDr. Kateřina Melanová je člověk na svém místě. Profesionální jednání, ochotná, vstřícná, svoji práci dělá s radostí. V každém kroku prodeje měla vše perfektně připravené a zorganizované. Velmi si vážím práce paní Melanové a především jí, jako člověka. "

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka akceptovala naše požadavky, snažila se vyhovět a vždy nás informovala o postupu a výsledcích. Byla velmi ochotná a přitom vždy dobře informovaná."

Hodnocení: 5/5

"Paní Melanová je realitní makléřkou na svém místě, je vstřícná, zodpovědná, má výborné komunikativní a organizační schopnosti a její předností je trpělivost, neobvyklá ochota a hezké empatické jednání s lidmi."

Hodnocení: 5/5

"Od sameho zacatku jsem byla velice ohromena profesionalitou. Navazani kontaktu s RE/MAX predchazelo zasilani emejlovych zadosti z USA na vyhotoveni oceneni na druzstevni byt v Praze ruznym relativnim kancelarim. Tato snaha byla bez jedinne odezvy. Proto jsem musela prejit k telefonnimu obvolavani. RE/MAX kancelar byla prvni na mem seznamu. Telefon odpovedela pani PhDr. Katerina Melanova ktera ochotne souhlasila ze oceneni na byt vypracuje. Od toho dne nasledovala vymena informaci a dokumentu. Podavani pravidelnych aktualizaci byla samozrejmost. Oceneni bylo vypracovano v radnem terminu a doruceno notarske firme. Pani PhDr. Katerinu Melanovou vrele doporuji pro ucely vypracovani oceneni na nemovitost. Diky pozitivni zkusenosti s ocenenim bytu jsem se dohodla s pani maklerkou PhDr. K. Melanovou ze to budou zase sluzby RE/MAX na ktere budu spolehat pri prodeji predmetneho druzstevniho bytu. Pravnik s kterym RE/MAX pracuje pripravil plnou moc ve ktere jsem souhlasila aby mne pani maklerka PhDr. K. Melanova zastupovala prakticky ve vsech aspektech nutnych k tomu aby se prodej bytu uspesne dokoncil. Plna moc se tykala napriklad rezervacniho poplatku, blokovaciho deposita, dohody o financnim vyporadani, smlouvy o advokatni uschove. Smlouva a plna moc byla pripravena k memu podpisu 04.09.2019. Nad ramec SMLOUVY pani maklerka souhasila s radou cinnosti jako napriklad ze bude pritomna u instalace elektromeru v byte (podepsala za mne smlouvu na dodavky elektriny) ze obdrzi a preposle fakturu za elektriku ze bude preposilat dulezitou postu ze se sejde s uklidovou firmou a tak dale. 9.10.19 zajistila inzerci na ctyrech webovych strankach. 9.21.19 probehla prvni prohlidka bytu. 8.10.19 za mne podepsala s kupcem rezervacni smlouvu. 10.25.19 probehla platba za prodej bytu na muj ucet. Dale chci podekovat za eticke jednani a profesionalitu Mgr. Janu Zajickovi advokatni uschovna ktera provedla platbu za prodej bytu na muj ucet. Pro RE/MAX pracuji vyjimecni lide. Nevahejte se na ne obratit budete s jejich sluzbami spokojeni – je to vyjimecna relativni kancelar."

Hodnocení: 5/5

"Skvělá paní,moc mi po ohla."

Hodnocení: 5/5

"Lidský přístup, profesionalita, empatie, perfektně odvedená práce, kompletní servis"

Hodnocení: 5/5

"Spoluprace byla velmi prijemna a rychle se nam podarilo uskutecnit prodej. Pani Melanova vse zaridila a celou dobu me o vsem pravidelne informovala. Mohu doporucit."

Hodnocení: 5/5

"zasílám Vám hodnocení spolupráce s paní Kateřinou Melanovou při prodeji mé nemovitosti. Prodej mého bytu proběhl bez komplikací a problémů. U paní Melanové si cením především férového a profesionálního přístupu a v neposlední řadě také rychlosti celého prodeje. Vzhledem k tomu, že nemovitost, kterou jsem prostřednictvím paní Melanové prodával se nachází v Praze, kde v současné době nebydlím, jsem velmi ocenil ochotu paní Melanové vždy se přizpůsobit mým možnostem. V případě jakékoli komplikace byla paní Melanová na příjmu a navrhla možnost, která byla akceptovatelná jak pro stranu kupující, tak pro mě. Spolupráce s paní Melanovou byla na vysoké úrovni a mohu říci, že jak služby její, tak služby celé Vaší realitní kanceláře rád doporučím svým známým."

Hodnocení: 5/5