Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Martina Vyplelová - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Martina Vyplelová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 71811401.

Martina Vyplelová

Makléřka - RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 737 211 856
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Hall of Fame CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

16 let v síti RE/MAX a dosažené úspěchy

Oblast mého působení: Praha 6 - Břevnov a přilehlé oblasti, Praha 5, Praha - západ

Prahu 6 znám velmi dobře, sama zde také žiji. Rovněž se specializuji na Prahu 5 a Prahu západ.

AKTUÁLNĚ PRODÁNO

- krásný byt 2+1 s lodžií o ploše 55m2
- po kompletní a citlivé rekonstrukci

- ul. Tuniská, Praha 6 - Vokovice

 

Mapa mých realizovaných zakázek

Více než 250 prodaných a pronajatých nemovitostí.

Podívejte se na přehlednou mapu mých posledních realizací, kde všude jsem pomohla klientům s řešením jejich bydlení.

 

..... Eliášova, Verdunská, Paťanka, Huberova, Za humny, Na Petřinách, Španielova, Pod Cihelnou, Radčina, K Červenému vrchu, Zelená, Václavkova, Na Petynce, U zeměpisného ústavu, Nikoly Tesly, Na Džbánu, Internacionální, U první baterie, Nad hradním vodojemem, Řeporyjské náměstí, Janáčkovo nábřeží, Národní obrany, Krohova, Volavkova, Břevnovská, U stanice, Ve struhách, Terronská, Hevlínská, Makovského, Svitákova, Nad Santoškou, Vidoulská, Na Výrovně, Bellušova, Lipence - Kazín, Dubrovnická, Klausova, Tulešická, Na Farkáně III, Ciolkovského, Vltavská, Nučice u Rudné, Jesenice - Osnice (Kocanda), Kamenný Přívoz, Zahořany, Hostivice, Velké Přílepy ...

realizované obchody od r. 2007
realizované obchody od r. 2007

Ukázky mých prodaných nemovitostí

Více o makléřce

Co si myslím o realitách?

 • každá nemovitost je unikátní a vždy si najde svého majitele
 • každý realitní obchod je specifický a vždy vyžaduje individuální přístup

Proč jsem si vybrala právě tento obor?

 • strávila jsem několik let v zahraničí, kde je profese realitního makléře velmi respektována a uznávána a vstupem mezinárodní realitní sítě RE/MAX na český trh přišla příležitost podnikat v realitním oboru na vysoké úrovni

Jak vnímám svojí dosavadní 16-letou praxi?

 • realitní obchody mi přinesly bohaté zkušenosti nejen po obchodní stránce, ale současně i ve sféře právní, psychologické, designérské, v oblasti finančního poradenství, umění fotografování a plně jich využívám u každého realitního případu
 • vybudovala jsem vlastní rozmanitou klientelu
 • nové obchodní příležitosti získávám na základě doporučení mých klientů

Proč prodávat nemovitost se mnou?

 • rozumím realitám, velmi dobře se také orientuji v oblasti práva nemovitostí
 • zakládám si na seriózním přístupu a jednání
 • zaměřuji se na detail, příprava před prodejem je alfa omega (upravuji interiér, prostor fotím s citem …. nemovitost musí zaujmout!)
 • pracuji s nasazením a vše dotahuji do konce
 • mluvím anglicky a španělsky, jazykové znalosti uplatňuji při komunikaci se zahraniční klientelou
 • ráda se posouvám dále a vzdělávám i v jiných souvisejících oborech, které při práci využívám (úspěšně jsem absolvovala roční studium profesionálního kouče a roční studium Feng Shui)

Další vzdělání a kvalifikace

Reference

" Profesionální, lidský a laskavý přístup, moc děkujeme! "

Hodnocení: 5/5

"spolupráce bez jediné chybičky. "

Hodnocení: 5/5

"S paní Vyplelovou spolupracujeme dlouhodobě a můžeme jen doporučit. Špičkový servis, preciznost, aktivita, ... . Prostě super."

Hodnocení: 5/5

"Martina Vyplelová je naprostý profesionál. S prodejem nemovitostí nám velmi pomohla. Na jednání s klientem je vždy perfektně připravená, veškeré potřebné dokumenty má pečlivě přichystané a mnohdy zařizuje i věci nad rámec povinností vyplývajících ze smlouvy. Perfektně se orientuje v obchodní i právní oblasti. Navíc je velmi empatická, miá. Prodej nemovitosti proběhl rychle, bez problému ke spokojenosti jak prodávajícího , tak kupujícího. Realitní makléřku Martinu Vyplelovou opravdu doporučujeme a jestě jednou děkujeme. Určitě bychom neváhali se na ni znovu obrátit."

Hodnocení: 5/5

"lze ještě zlepšit dokonalost? "

Hodnocení: 5/5

"Vaše makléřka Martina Vyplelová již podruhé prokázala naprostou profesionalitu při prodeji již druhé mojí nemovitosti. Spolupráce byla bezchybná a kvalita její práce o mnoho převyšuje jiné makléře se kterými jsem letos spolupracoval. Děkuji, Mgr Jan Grosman "

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, na paní Vyplelovou jsem se obrátil s pronájmem mého bytu už podruhé a v obou případech jsem byl velmi spokojený. Postarala se o veškerou komunikaci s novým nájemníkem, zajistila smlouvy a celý postup mi srozumitelně vysvětlila. "

Hodnocení: 5/5

"Ano, vřele bych doporučil. Výborně informovaná, vstřícná. Byla to perfektní spolupráce. Na stupnici z deseti bodů bych vystavil 10!"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, velká pomoc a opora při vyřizování smluv a různých dokumentů, lidský a laskavý přístup."

Hodnocení: 5/5

"Vždy milá a usměvavá slečna Vyplelová je obdobou remaxu. Vše nám vysvětlila a pomohla se všemi formalitami. "

Hodnocení: 5/5

"Velká spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto skvele! Neumim si ani predstavit, ze by servis mohl byt v necem lepsi. Priprava bytu na prodej, jednani s klienty, naprosta transparentnost, priprava vsech smluvnich podkladu, procesu a vse bylo na maximalne profesionalni a soucasne lidske urovni. Kazdemu bych jen a jen doporucil spolupraci s Martinou Vyplelevou. "

Hodnocení: 5/5

"Paní Martinu jsem opakovaně požádala o pomoc se službami souvisejícími s prodejem nebo s pronájmem domu, bytu. Vždy mne její vstřícnost a empatie velice mile překvapila. Děkuji a přeji Jí spokojenost a lásku. Děkuji Maruška"

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální příprava a vlastní jednání,vždy dodržení přislíbených termínů . Milé a vstřícné chování a vyjadřování pří jednání s klientem a dalšími osobami. xx"

Hodnocení: 5/5

"ochotná, pracovitá a profesionální"

Hodnocení: 5/5

"Všechno v pořádku - Bezproblémový obchod :) Určitě doporučujeme. Eda a Anička"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, jsem velmi vděčná, že mi známý doporučil právě Martinu Vyplelovou, spolupráce s ní byla skvělá, velmi oceňuji její profesionální i lidský přístup. Já vím, jde ,,jen,, o prodej domu, ale když je po rodičích ... Byla mým skvělým profesionálním průvodcem v celém procesu prodeje a zároveň velkou chápavou ,,kamarádkou,,. Moc děkuji ! Helena Dařbujánová"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Služby rychlé, profesionální a spolehlivé."

Hodnocení: 5/5

"Bezkonkurečnní profesionalita. Koupili jsme přes ni jednu nemovitost a tři prodali a vždy dokonalá. Navíc milá, příjemná a zcela spolehlivá."

Hodnocení: 5/5

"Paní Vyplelova vždy milá a ochotná. Zkušená maklerka, která mi po bezproblémové domluvě pomohla s prodejem bytu i pronájmem jiného. Určitě doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

"profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"rychlé jednání, spolehlivý,poradí"

Hodnocení: 5/5

"S makléřkou Martinou Vyplelovou jsme realizovali již druhou transakci. Všechno proběhlo naprosto ideálně díky její profesionalitě, spolehlivosti a vstřícnému přístupu. Z našich předchozích zkušeností s jinými makléři můžeme říct, že je to nejlepší realitní makléřka v Praze."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Vážím si u paní Vyplelové velmi profesionálního a vstřícného jednání"

Hodnocení: 5/5

"Perfektní vystupování i prezentace nemovitosti, naprosto profesionální přístup paní makléřky, s důvěrou se na ni znovu obrátíme. Výborná spolupráce."

Hodnocení: 5/5

"Vše a vždy bez problému"

Hodnocení: 5/5

"S makléřkou paní Martinou Vyplelovou jsem prodával byt už podruhé v životě. Vím, že se k ním příště, jestli bude nějaké příště, určitě opět vrátím. Vím také, že pokud někoho budu svým známým doporučovat, bude to ona. Její citlivý a empatický přístup ve mně vždy vzbudil pocit jistoty a vzájemné důvěry. Velmi oceňuji jak její erudovanost a nadhled s jakým se orientuje v informacích o realitním trhu, ale hlavně její lidský a osobní přístup. Nechává zdravou míru rozhodnutí na klientovi, ale přitom vždy moudře poradí aniž by přitom komukoli vnucovala svůj názor. Velmi jsem také ocenil její smysl pro poctivost, což už dnes není vždy samozřejmostí. Mile mě potěšilo, když jsem se přesvědčil, že vždy jedná na rovinu a čestně a nepřipouští, aby protistrana dostala jakkoli klamné nebo zavádějící informace. Velmi hodnotím také ochotu vše potřebné zařídit, zjistit, obtelefonovat a také chodit s klienty na obhlídky mnohdy v čase víkendů či svátků. Jsem rád, že ještě existují dobří lidé, na které se při obchodování lze s klidným svědomím spolehnout. Více takových. Děkuji. V. Randýsek"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, příjemné vystupování, ochota při řešení jakýchkoli problémů, výborná spolupráce."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Vyplelová mi byla doporučena známimi a jsem velice ráda, že jsem využila jejich služeb. Její profesionalita, spolehlivost a dlouholeté zkušenosti hrali důležitou roli při uzavření smlouvy. Paní Vyplelová si poradila se všemi překážkami, které se v průběhu procesu vyskytli a smlouva byla nakonec úspěšně podepsána. Děkuji a doporučuji všem klientům, kteří schání spolehlivého a důvěryhodného makléře, aby se obrátili na pani Vyplelovou. S pozdravem, Ing. Vallušová"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Makléřka byla ochotná, spolehlivá a má příjemné vystupování. Vše zajistila rychle a bez problémů."

Hodnocení: 5/5

"Max spolehlivost"

Hodnocení: 5/5

"Rozpsat kvality pristupu Martiny Vyplelove na "business of real estate" by se mohlo zzachytit s nekolika uhlu ale mohou se vyjadrit podstatne: 1. Professionalni pristup s pozornosti na detaily; 2. Attentivni and pleasant to deal with ; 3. Integralni co se tyka domluvenych bodu; 4. Prehled pres "market of real estate"; 5. Proaktivni a absolutne spolehliva; 6. Inteligentni pristup k jednani; 7. Pleasure to deal with on any level"

Hodnocení: 5/5

"S makléřkou Martinou Vyplelovou jsme realizovali již třetí prodej/nákup nemovitosti a vždy jsme byli s jejím přístupem velmi spokojeni. Bez jakýchkoliv zádrhelů nás provedla celým procesem prodeje/nákupu nemovitosti, případné dotazy řešila vždy s úsměvem, velmi rychle a odborně."

Hodnocení: 5/5

"S Martinou Vyplelovou realizujeme už čtvrtý nákup/prodej nemovitosti. Stejně jako veškeré další, pokud budou. Více snad netřeba dodávat. "

Hodnocení: 5/5

"Vše co se domluví platí , vychází nám max vstříc a má už naší důvěru. "

Hodnocení: 5/5

"profesionalni služby , slušné vystupování a schopnost poradit při výběru nemovitosti"

Hodnocení: 5/5

"Vždy na 100 % co se domluví tak je . Velká spokojenost naší firmy ."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velmi spokojená, paní Vyplelová byla ochotná a kompetentní."

Hodnocení: 5/5

"spolehlivá, pracovitá, profesionální, s přehledem v oboru"

Hodnocení: 5/5

"nejlepší realitní makléřka v Praze :)"

Hodnocení: 5/5

"Maximální a profesionální přístup. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Sorry it is in English - During my delaing with Martina Vyplelova I found her reliable with proactive approach. I appreciate her judgement and in-depth thoughts on the property market in Czech Republic. I found Martina Vyplelova a very pleasant person to deal with."

Hodnocení: 5/5

"Dlohodobá spolupráce a vždy velmi pozitivní!!!"

Hodnocení: 5/5

"vše naprosto perfektní, všem rozhodně doporučuji"

Hodnocení: 5/5

"Makléřka Martina Vyplelova se o prodej domu vzorně starala a ochotně vyřízovala veškeré formality s tím spojené.Byla přpipravena jednat i ve svém volném čase.a snažila se o dosažení co nejlepšího výsledku. "

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionalni pristup. Netreba dalsiho komentare, sluzeb slecny Vyplelove budeme vyuzivat dale. Vrele doporucuji!"

Hodnocení: 5/5

"Velmi kladný přístup ke klientovi, výborné znalosti v oboru, sympatická osobnost!"

Hodnocení: 5/5

"Byli jsme naprosto spokojení,profesionální a přitom laskavý přístup ke klientovi."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, velmi dobré znalosti související s prodejní legislativou, spolehlivost, a velmi kladné a příjemné osobní chování"

Hodnocení: 5/5

"Ten nejlepší, jakého znám."

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivá,rychlá,příjemná"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Ocenuji a dekuji za profesionalni pristup, prijemne vystupovani a rychlou realizaci."

Hodnocení: 5/5

"Maklerka Martina Vyplelova - naprosto profesionalni servis a zaroven velmi lidska osobnost. Zijeme v Kanade, kde sluzby realitnich makleru jsou velmi profesionalni a duveryhodne, Slecna Vyplelova rohodne splnuje vsechny kriteria. Rozhodne se na ni budeme obracet i proste pri dalsi koupi nebo hledani pronajmu. Pokud je mozno dat slwcne Vyplelove nejake extra financni ohodnoceni, byly bychom jen radi. Rozhodne se jeji sluzby nedaji srovnat (v pozitivnim smyslu) se sluzbami jinych ceskych realitnich kancelari. Barbora a Lukas Beck"

Hodnocení: 5/5

"Vše perfektní a rychlé. Děkujeme :)"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionalni pristup a prijemne chovani!!!"

Hodnocení: 5/5

"Rozumí své práci a umí jednat s lidmi."

Hodnocení: 5/5