MENU ZAVŘÍT
Monika Klečková - RE/MAX Alfa
Nemovitosti makléře

Monika Klečková

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 602 262 550
Adresa:
RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy


Reference

"Profesionální a lidský přístup. Velmi ochotná."

Hodnocení: 10/10

"Paní Klečkovou mohu všem doporučit. Pomohla nám i našim známým velmi rychle pronajmout byty za skvělých podmínek. Asistovala nám také ři odhadu ceny bytu a hledání bytu ke koupi. Je velmi flexibilní, vždy k dispozici, příjemná a profesionální."

Hodnocení: 10/10

"vše bezvadné, rychlé a dobré"

Hodnocení: 10/10

"Paní Monika Klečková jnám moc pomohla s prodejem bytu. Udělala první a posledni. Jsme spokojení na 100% a moc rádí jí doporučíme. "

Hodnocení: 10/10

"Velice spokojen s prací p. Klečkové. Pomohla mi moc. Hlavně oceňuji její lidský a přátelský přístup k věci a ke mně jako klientovi. Provedla mně skrz veškeré papírování spojené s prodejem nemovitosti kterému nerozumím. Jsem rád, že jsem si vybral společnost RE/MAX a narazil právě na p. Moniku Klečkovou. Děkuji moc a rád se zase na Vás obrátím."

Hodnocení: 10/10

"Velice spokojen s odvedenou prací p. Klečkové. Velmi mi pomohla. Hlavně jsem rád za její lidský a přátelský přístup k věci a také ke mně jako klientovi. Bez ní bych např.nebyl vůbec schopen se prodrat skrz veškeré papírování spojené s prodejem nemovitosti, čemuž absolutně nerozumím a ani upřímně rozumět nechci. Děkuji moc a vždy se rád zase na p. Moniku Klečkovou obrátím."

Hodnocení: 10/10

"Maximální spokojenost s jednáním a vystupovaním paní Klečkové. Perfektní komunikace, mohu tuto makléřku všem jenom doporučit."

Hodnocení: 10/10

"S kvalitou práce paní Klečkové jsem byl velice spokojený, pravidelně mě informovala o návštěvách jak v nabízeném neb. prostoru, tak i na internetových stránkách. Její odvedená práce i vystupování je opravdu profesionální. Ještě jednou děkuji a budu doporučovat! "

Hodnocení: 10/10

"komunikativní, rychlé jednání"

Hodnocení: 10/10