Ondřej Kučera

Specializace - jazyk

 • - Angličtina
 • - Němčina
 • - Ruština
 • - Slovenština

Specializace - typ zakázky

 • - Prodej

Specializace - typ nemovitosti

 • - Byty
 • - Domy
 • - Komerční nemovitosti
 • - Developerské projekty
Tel. +420 774 076 077
E-mail ondrej.kucera@re-max.cz
Web www.remax-czech.cz/reality/re-max-alfa/ondrej-kucera/
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

Profesní hodnocení makléře

Zkušenosti

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál 100% Club

Hodnocení klientů

Reference klientů

"Naprosto profesionální přístup a jednání. Kéž by byli všichni realitní makléři jako pan Ondřej Kučera..."

Hodnocení: 10/10

"Pan Kučera mne překvapil již svým zpracováním podkladů pro nabídku prodeje. Jeho přístup k řešení byl vždy naprosto profesionální a odpovědný. Mohu mu jen poděkovat za celkový výsledek."

Hodnocení: 10/10

"Ondra již poněkolikáté ukázal, že je skvlěým makléřem a to jistě proto, že začínal pod tím nejlepším realiťákem. Tím myslím samozřejmě sebe :) :) :)"

Hodnocení: 10/10

"Pan Kučera byl jako obvykle vzorně připravený, velmi ochotný, komunikativní, pečlivý a spolehlivý. 10 neuděluji z důvodu jediné, na poslední chvíli uvedené, neočekávané informace, která měla zásadní vliv na vývoj uzavření smlouvy v 1. kole. Nicméně druhý pokus dopadl (aspoň prozatím) výtečně a jsem naprosto spokojen."

Hodnocení: 9/10
Všechny reference >
Tel. +420 774 076 077
E-mail ondrej.kucera@re-max.cz
Web www.remax-czech.cz/reality/re-max-alfa/ondrej-kucera/
Adresa RE/MAX Alfa
RE/MAX Alfa, Spálená 97/29
110 00 Praha 1 - Nové Město, Česká republika

  

Chcete svoji nemovitost prodat co nejlépe?

 • ...ve stanoveném čase?

 • ...bezpečně a spolehlivě?

 • ...za nejvyšší dosažitelnou cenu?

 • ...prostě tak, že budete výsledkem opravdu nadšeni?

Dobře, uděláme to tedy přesně tak.

 

Zaměřuji se na poskytování kvalitních služeb prodávajícím klientům - vlastníkům nemovitostí. Prodávám nemovitosti zejména metodou tzv. realitní aukce. Jde vlastně o profesionálně zorganizovaný prodej nejlepší nabídce. Tento postup skvěle funguje při prodeji bytů, rodinných domů, rekreačních chat, novostaveb i developerských projektů. Dokážu tímto způsobem značně zvýšit dosaženou prodejní cenu vaší nemovitosti, často i výrazně nad její aktuální tržní hodnotu.

Funguje to takto:

Moje unikátní prodejní metoda zahrnuje pečlivou přípravu nemovitosti, její dokonalou foto a videoprezentaci, zpracovanou profesionálem, intenzivní promyšlený marketing a osvědčený prodejní systém. Díky tomu pro vás v krátké době vyhledám hned několik vážných zájemců o koupi, které nechám kultivovaným způsobem soutěžit o vaši nemovitost. Pozvu je na perfektně připravené a profesionálně vedené prohlídky a poté je vyzvu k podání jejich závazných cenových nabídek.

Z předložených nabídek si vy následně vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat a bude pro vás ve všech ohledech nejvýhodnější. Hlavní kritéria pro vyhodnocování nabídek přitom stanovujete vy sami, s mojí odbornou pomocí. Získáte tak z prodeje vaší nemovitosti naprosté maximum. Což je podle mě velice důležité, protože se bezpochyby jedná o váš významný životní či rodinný majetek.

Nejdříve si ale promluvme o vašem záměru, vaší ideální představě a prioritách. Předložím vám konkrétní příklady svých úspěšných prodejů. Vysvětlím vám velmi podrobně a srozumitelně, jak budu postupovat, co přesně pro vás udělám a jaký konkrétní přínos to pro vás bude mít. Promluvíme si také o vhodné prodejní a marketingové strategii, optimálním časovém plánu prodeje a ideálním výsledku, kterého chceme dosáhnout. Toto naše první osobní setkání bude pro vás nezávazné a moje první odborná konzultace bude pro vás zdarma.

Vše si pak v klidu a důkladně promyslíte a budete-li chtít, dohodneme se na dalším společném postupu. Anebo možná ne. I s touto možností počítám a budu ji respektovat.

Těším se na váš telefonát, SMS, e-mail nebo třeba facebookovou zprávu...

 

 

Více o tom, jak pracuji a názory klientů na mé služby, si můžete prohlédnout například zde:

https://www.facebook.com/pg/ondrejkucera.cz/photos/?tab=album&album_id=842726075869781

nebo zde:

https://www.remaxalfa.cz/reference-realitni-makleri-remax-alfa

 

 

Osvědčení o mé profesní certifikaci: