Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Tomáš Valtera - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Tomáš Valtera je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 62714848.

Tomáš Valtera

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 731 682 238
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy


Informace o makléři

O mně

Věřím, že pouze nasazení, profesionální služby a absolutně proklientský přístup, mohou vést k úspěchu. Svým klientům nabízím kompletní řešení prodeje a pronájmu nemovitostí a jistotu, že průběh prodeje je celým mým týmem perfektně zajištěn.

Jmenuji se Tomáš Valtera a jsem certifikovaný realitní makléř v jedné z dlouhodobě nejúspěšnějších realitních kanceláří nejen v Praze, ale i v České republice - RE/MAX Alfa. Když jsem se před několika lety rozhodoval pro vhodnou kancelář, byla RE/MAX Alfa jasnou volbou díky hodnotám a postoji ke klientům, kteří jsou vždy na prvním místě, a kterým, nejen díky kvalitnímu a vyspělému zázemí, můžeme nabídnout 100% servis a kvalitu.

V týmu mám realitní makléře, kteří se mnou spolupracují v oblastech, na které se specializují, i odborníky na jednotlivé profese (marketing, právo, hypotéky, fotografie, aj.). Já osobně se specializuji na prodej bytů v Praze.

Za dobu svého působení jsem mohl pomoci s bydlením i souvisejícími rodinnými situacemi mnoha klientům. Realitní makléř není prací ale životním stylem a vážím si toho, že s mnoha klienty zůstáváme i nadále v dlouhodobém až přátelském kontaktu. Je mi ctí pomáhat lidem s tak zásadní otázkou, jako je jejich bydlení. A bude mi ctí pomoci i Vám.

Proč spolupracovat se mnou?

Ukázka mé práce:

Další ukázka mé prezentace nemovitostí

Reference

"Velice příjemný, komunikativní a ochotný "

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost. Prodej pozemku proběhl naprosto perfektně. Jsem moc spokojen a děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Pan Tomáš Valtera je realitní makléř na vysoké úrovni, poskytující vysoce profesionální služby jak pro prodávajícího, tak i pro kupujícího klienta. Jedná rychle, příjemně a profesionálně tak, že jednotlivá setkání jsou sladěna pro obě strany a zároveň přísně podle zákona. Spolupráce s panem Valterou byla rychlá, milá a na úrovni."

Hodnocení: 5/5

"Pan Tomáš Valtera je vynikající realitní makléř s vysoce nadstandartním přístupem ke svým povinnostem i ke klientům jak prodávajícím tak i kupujícím. Jelikož jsme poznali i další realitní kanceláře a vše relativně také proběhlo dobře, tato zkušenost ve srovnání s prací pana Valtery nemá srovnání. Pokud bychom v budoucnu chtěli my nebo naši známí použít služby realitní kanceláře, určitě budeme doporučovat pana Tomáše Valteru s jeho profesionálním přístupem."

Hodnocení: 5/5

"Maximálna spokojnosť."

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální přístup, vynikající úroveň komunikace jak s majiteli bytu tak i se zájemci o nájem."

Hodnocení: 5/5

"Velkou pochvalu dávám paní Rambouskové která vytvořila krásnou atmosféru v domě při prodeji. Pracovala s profesionálním s vysokým nasazením. Je velmi inteligentní, vstřícná a udrží dobrou atmosféru mezi prodávajícími a kupujícími. Pani Rambousková pre nás pracovala na 200%"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost a profesionalita, maximální ochota a noblesní vystupování, vynikající znalosti v oboru realit, kvalita služeb na nejvyšší úrovni"

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionalni a vstricny pristup nejen p.Valtery ale i pani ing.Rambouskove.Jednani bylo velice prijemne a empaticky pristup me velice potesil. Tuto RK vrele doporucuji."

Hodnocení: 5/5

"Makléř nám věnoval dostatek času. Ačkoliv se nejednalo o luxusní nemovitost, zabýval se detailně analýzou, přípravou prodeje a návrhem taktiky. Připravil nám funkční FB kampaň, která přinesla důležité informace o potenciálních zákaznících a přilákala množství kupujících. Byl otevřený diskuzi o taktice prodeje. Byli jsme dostatečně informováni o průběhu prodeje. Netrpěli jsme nejistotou. Do procesu vnesl své názory a zkušenosti. Spolupráce nám viditelně ušetřila čas, nervy a peníze a věřím, že sami bychom tak dobrého výsledku nemohli docílit. Přidaná hodnota byla rozhodně poznat. Přátelé žasli nad rychlostí prodeje a výsledkem. Sama pracuji v marketingu a hned na začátku mě zaujali know how a metodami používanými značkou REMAX. Netušila jsem, jak je daný obor vyspělý a jak detailní informace z trhu využívají k prospěchu svých klientů, včetně kampaní na míru. Tyto služby jsou potom kvalitativně úplně jinde než služby kanceláří lokálního charakteru. Takže bych určitě doporučila. Vyplatí se i u nemovitostí s nižší hodnotou."

Hodnocení: 5/5

"Děkuji za pomoc s prodejem pozemku panu Valterovi."

Hodnocení: 5/5

"Velice profesionální a lidský přístup, skvělé znalosti problematiky. Děkuji, určitě se na Vás obrátím opět."

Hodnocení: 5/5

""Se službami realitní kanceláře a makléře pana Tomáše Valtery jsem byla velmi spokojená. Profesionální a vstřícný přístup, rychlost a ochota. Všem doporučuji.""

Hodnocení: 5/5

"Pan Tomáš Valtera je spolu s asistentkou pí.Rambouskovou naprosto dokonalý tým.V oblasti jakýchkoliv služeb jsem se i přes svůj věk 75 let s takovou profesionalitou ,angažovaností a skvělým vystupováním ještě nesetkal-ani zde v Německu,kde žiji již 40 let,tak i v Čechách.Od samého počátku jsme získali s manželkou naprostou důvěru a s prodejem jsme neměli žádné starosti.O každém kroku v prodeji jsme byli okamžitě informováni.Naše jediná práce byla si vyzvednout na závěr peníze z prodeje bytu. Díky za výbornou spolupráci ! Jiří Brei"

Hodnocení: 5/5

"Velmi rychlé a kvalitní služby, lidský přístup, bezvadné vystupování a bezproblémové vyřízení všech formalit spojených s prodejem."

Hodnocení: 5/5

"Pan Valtera mě až překvapil svým opravdu proklientským přístupem a perfektní prací během celého průběhu. Přineslo to skvělé výsledky! Bude-li kdokoli z rodiny potřebovat pomoci s bydlením, jednoznačně pana Valteru doporučím. Děkuji!"

Hodnocení: 5/5

"Jednání pana Tomáše Valtery bylo po celou dobu vstřícné, vysoce korektní a plně profesionální."

Hodnocení: 5/5

"S panem Tomášem Valterou,jsem byla velmi,velmi spokojená,mohu jen doporučit.S takovým kladným a vřelým chováním jsem se dlouho nesetkala.S díky Wobořilová."

Hodnocení: 5/5