Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Veronika Váňová - RE/MAX Alfa

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Veronika Váňová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 48103179.

Veronika Váňová

RE/MAX Alfa

Telefon:
+420 733 679 996
Adresa:
Spálená 97/29
11000 Praha 1 - Nové Město

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.8

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Specializuji se na ty nejsložitější realitní případy.

Uskutečnila jsem realitní obchody v hodnotě více než jedné a půl miliardy korun. Garantuji bohatou odbornou zkušenost. Citlivě přistupuji k řešení ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU, který vždy stojí za prodejem každé nemovitosti.

Již 23 let zastupuji ty, kteří potřebují prodat nebo koupit nemovitost. Úspěšně řeším právní a administrativní nesrovnalosti, např. nedostatky v dokumentaci, právní závazky, vady nebo chyby v záznamech na listu vlastnictví. Mé klienty zastupuji v realitním servisu vždy komplexně podle individuálního zadání.  

Podívejte se na doporučení od prodávajícího

Podívejte se na doporučení od prodávající klientky

Doporučení od firmy, kterou jsem zastupovala při prodeji majetku

Jsem Realitní Radilka a vždy stojím na straně mých klientů

Pracujeme v týmu, proto jsme k zastižení kdykoli, i během večerů, víkendů nebo i svátků

Reference

"Vše bylo podáno jasně a srozumitelně, makléřka byla vstřícná, profesionální "

Hodnocení: 5/5

"Naprosto bezproblémové jednání"

Hodnocení: 5/5

"Děkuji za perfektní jednání a služby které nám paní makléřka Veronika Váňová se svým týmem poskytli. Krejzová Pavla"

Hodnocení: 5/5

"Veronika Váňová je makléřka, kterou budu vždy a všude doporučovat. Od první chvíle bylo jasné nejen to, že má velké zkušenosti a odborný přehled, ale také to, že ji tahle práce baví a naplňuje. Spolupráce s ní byla velmi příjemná a její profesionální přístup dovedl obchod hladce ke zdárnému konci i přes mnohá úskalí, která se cestou vyskytla. Díky!"

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem s paní makléřkou velice spokojena, její vstřícnost a profesionální jednání překročilo mé očekávání."

Hodnocení: 5/5

"Práci realitní makléřky,paní Veroniky Váňové,mohu každému vřele doporučit! Její pracovní nasazení je nevídané,maximálně profesionální a tomu pak odpovídá i výsledek...za mne TOP realitní makléřka!!!"

Hodnocení: 5/5

"Vstřícné a profesionální jednání"

Hodnocení: 5/5

"Využili jsme služeb paní Veroniky Váňové z realitní kanceláře Re/Max. S poskytnutou službou jsem byli naprosto spokojeni. Paní Váňová je příjemná při jednání a ve svém oboru naprostý profesionál. Zajistila vše potřebné s prodejem, včetně vyřízení náležitostí na katastrálním úřadě, uskladněním nábytku, optimálním výběrem kupce, radou při jednání s bankou ohledně splátky hypotéky až po převedení finanční hotovosti. A jelikož bydlíme na Moravě a byt jsme prodávali v Praze, domluvila a umožnila nám nutné návštěvy mimo pracovní dny. Takže vše na 1 a z naší strany úplná spokojenost. Pavel a Marcela M."

Hodnocení: 5/5

"Neobyčejně lidský a vstřícný přístup a v neposlední řadě dokonalá profesionalita a ochota. Jednala jsem v důsledku souběžné koupě a prodeje nemovitosti s řadou makléřů z různých realitních kanceláří a s nikým na podobné úrovni jsem se nesetkala. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Byl jsem velice spokojen se všemi poskytnutými službami. Prodej domů nebyl nikterak jednoduchý a Veronika mi pomohla nebo sama dokázala překonat řadu neočekávaných nesnází. Za každé situace si dokázala poradit a zůstávala plná optimismu."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Váňová je pečlivá a spolehlivá, pracuje profesionálně a současně má srdce na správném místě. Mohu ji jen doporučit všem dalším klientům!"

Hodnocení: 5/5

"úžasný makléř, další slova jsou zbytečná"

Hodnocení: 5/5

"Profesionalita, rychlost vyřízení, vstřícnost."

Hodnocení: 5/5

"Veronika Váňová s Vámi bude jednat jako v rukavičkách a nebudete muset dělat téměř nic u prodeje Vaší nemovitosti. Zajistí skvělý servis pro Vás i pro zájemce o nemovitost. Nám byt nádherně vyšperkovala za pomocí služeb home stagingu a díky tomu dokázala prodat byt za mnohem vyšší cenu než bychom zvládli my sami. Moc děkuji za vřelý, milý, profesionální přístup této realitní radilky Veroniky."

Hodnocení: 5/5

"Děkujeme makléřce paní Veronice Váňové za skutečně profesionální práci, kterou při prodeji nemovitosti odvedla. Vzhledem k tomu, že při akvizici nemovitosti využila moderní prodejní metodu PODÁNÍ NEJVYŠŠÍ NABÍDKY, podařilo se jí splnit naše finanční očekávání. Veroniku Váňovou budeme našim přátelům doporučovat jako spolehlivou obchodnici."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 1/5

"Se službami paní Váňové jsme byla opravdu velice spokojena. Přístup a způsob, kterým moji nemovitost nabídla potenciálním klientům byl velmi profesionální."

Hodnocení: 5/5

"příjemné a profesionální vystupování, příjemná, optimista, znalá své profese"

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka Váňová byla mnou kontaktována s žádostí o radu několik měsíců před vlastním prodejem a díky vstřícnosti a snaze poradit jsme se na ni obrátili, když jsme celou záležitost dotáhli k prodeji. Během prodeje proaktivně spolupracovala se zúčastněným stranami,takže prodej dopadl k naší spokojenosti."

Hodnocení: 5/5

"Velmi příjemné vystupování, nevtíravá. Komunikace promptní. V některých detailech jsme se ve fázi zprocesování museli trošku připomenout či potlačit zajištění full servicu. Určitě nicméně doporučuji, komunikativnost dělá hodně."

Hodnocení: 4/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Prodej naší nemovitosti a servis spojený s prodejem byl proveden rychle a na profesionální úrovni. Makléřku paní Veroniku Váňovou doporučujeme. Kupkovi"

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální přístup, laskavost a ochota samozřejmostí. Řešení problémů a schopnost najít toho nevhodnějšího zájemce. Není jen skvělý makléř, je stejně skvělý člověk. "

Hodnocení: 5/5

"Žiju na Slovensku a jsem zvyklý na služby realitní firmy Re/Max SR. Tato na rozdíl od firmy Re/Max ČR, váží si peněz klienta a v souladu se zákonem o Dani z přidané hodnoty mu tuto daň neúčtuje. Ve smyslu § 6 ods.1 zákona 235/2004 Sb. o DPH každý realitní makléř účtuje provize na jednu povinnou osobu za nejvýše 12 bezprostředně předcházejících po sobě jdoucích kalendářních měsíců do výšky 1000000 Kč. Nedbání dikce tohoto zákona mne připravilo o 35000 Kč."

Hodnocení: 5/5

"Rychlý, bezproblémový průběh celé transakce."

Hodnocení: 5/5

"Veronika je velmi aktivní, pečlivá, milá, ochotná a výkonná, prostě skutečný odborník a profesionál."

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální,ale přátelský přístup. Průběh jednání bez zbytečných průtahů a konečný výsledek nad naše očekávání. Vstřícnost,ochota,perfektní informace a poradenství. Budeme-li do budoucna potřebovat,rozhodně se s důvěrou obrátíme na p.Váňovovu z RE/MAX. Nemohu jinak než vřele doporučit :o)"

Hodnocení: 5/5

"S kvalitou služeb jsem spokojena na 100% a doporučuji!!! Kubátová"

Hodnocení: 5/5

"Skvělá a profesionálně odvedená práce !"

Hodnocení: 5/5