MENU ZAVŘÍT
Mgr. Jana Reich - RE/MAX Ambassador
Nemovitosti makléře

Mgr. Jana Reich je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 70739099.

Mgr. Jana Reich

RE/MAX Ambassador

Telefon:
+420 602 824 076
Adresa:
RE/MAX Ambassador
RE/MAX Ambassador, Cíglerova/metro Rajská zahrada
198 00 Praha 9 - Černý Most, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř dle ISO 17024 Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
9.9

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Nevíte si rady s nemovitostí?

Pojďme to spolu vyřešit

  • Přemýšlíte o koupi nemovitosti?
  • Potřebujete pronajmout byt?
  • Řešíte dědictví nebo exekuci spjatou s nemovitostí?

Někdy i zdánlivě neřešitelný problém má svůj dobrý konec. 

Nabízím Vám svůj čas a své znalosti v této oblasti. 

Vždy poskytuji maximální servis tak, aby měl klient minimum starostí. 

Uvědomuji si, že mnohdy jsou ve hře celoživotní úspory a proto se snažím eliminovat případná jakákoliv rizika a klienta řádně o všem informovat. 

Nejčastěji operuji na Praze 4, 5,10,11 a 12. Rovněž jižní část Prahy - západ a Prahy - východ.

Samozřejmě ráda zodpovím nebo se ujmu nemovitosti i mimo tuto oblast. 

Mgr. Jana Reich

Reference

"Naprostá úžasná je paní Reich.Opravdu veliká profesionálka, je velmi precizní, ve všem poradí, pomůže, rozhodně patří k top makléřům. Děkuji"

Hodnocení: 10/10

"Doporučuji vše kontrolovat a na vše se raději 10x zeptat co a jak. Naštěstí u nás vše dobře dopadlo, díky vstřícnosti nájemníků. Jinak fajn, doporučuji."

Hodnocení: 9/10

"Paní Jana Reich je milá,vstřícná,svědomitá,obětavá. Poradí,zařídí vše co je potřeba - 100% profesionálka. Děkuji za její služby. Doporučuji. Plzáková Alena"

Hodnocení: 10/10

"Objednaná služba byla provedena přesně ve smluveném čase s potřebnou pečlivostí a kvalitou. Proto bude-li z naší strany potřeba, obrátíme se na stejného makléře."

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem moc spokojená s profesionalitou makléřky Jany Raich.Byla vždy připravená nam cokoliv vysvětlit ohledné prodeje bytu.Po celou dobu prodeje jsme byly ve spojení a véděla jsem o každém kroku prodeje.Paní Janu Raich mohu opravdu doporučit !!!"

Hodnocení: 10/10

"Byli jsme maximálně spokojení. Makléřka odvedla skvělou práci, o nic jsme se nemuseli starat. Perfektně a profesionálně nafotila a předvedla byt a ve velmi krátkém čase sjednala smlouvu s nájemníkem. Je spolehlivá, má příjemné vystupování, svému oboru opravdu rozumí a je vidět, že jí ta práce baví. Všem jí můžeme vřele doporučit. A děkujeme jí. (Vybrala i dobrého nájemníka, nejsou s ním žádné problémy, platí včas a je tichý.)"

Hodnocení: 10/10

"Odborně na výši, aktivní, příjemná, lze jen chválit"

Hodnocení: 10/10

"Jana je profesionalka, ktera dela vse na 100% a nic nepodceni. Je precizni,spolehliva a vzdy ma vse pripraveno na cas. Jejim velkym talentem je home staging a foceni objektu. Navic uz od prvniho kontaktu budete komunikovat s milou a velice sympatickou maklerkou, ktera vas nenecha ve stychu."

Hodnocení: 10/10

"vse probehlo perfektne"

Hodnocení: 10/10

"Byla jsem velmi spokojená. Jana Reich je milá a spolehlivá makléřka."

Hodnocení: 10/10

"Tímto bychom paní Mgr. Janě Reich chtěli moc poděkovat za pomoc při prodeji našeho bytu. Děkujeme za velkou dávku optimismu, špičkovou kvalitu, flexibilitu a vstřícnost během naší spolupráce. Výborně načasovala a rychle provedla prodej. Zároveň bychom rádi zmínili i právní služby, které byly perfektní. Při příštím prodeji nemovitosti se jistě s důvěrou obrátíme na paní Reich a realitní kancelář RE/MAX Ambassador. Manželé Jankovští"

Hodnocení: 10/10

"Děkuji za 100% podporu a přístup při prodeji bytu."

Hodnocení: 10/10

"Spolupráce s paní Janou Reich byla úžasná. Vše probíhalo v přesném harmonogramu, rychle, dokonale. Je vidět, že svou práci má ráda, dělá ji s velkým nadšením a velmi profesionálně. Je to člověk na svém místě a navíc velmi milá , příjemná a empatická. Za mě jednoznačně doporučuji všem svým známým a do budoucna, když budu potřebovat, oslovím jedině ji. Děkuji Jana Procházková"

Hodnocení: 10/10

"Paní makléřka Jana Reich je naprostá profesionálka ve svém oboru. Všechny rady, které nám při prodeji bytu poskytla, byly na vysoké úrovni a je vidět, že své práci rozumí a dělá jí ráda a s nadšením. Paní Reich doporučuji a určitě ji doporučím dále, pokud někdo z mého okolí bude potřebovat služby realitního makléře. Do své práce dává více jak sto procent. Patří jí veliké DÍKY!"

Hodnocení: 10/10

"Naprostá spokojenost . Vše proběhlo podle slíbeného scénáře bez zádrhelů a časových změn s profesionálním přístupem. Proto mohu doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Domnívám se, že poskytnuté služby paní Reich byly nad rámec standardních služeb realitního makléře. Velkou pomocí mi byla pomoc s převodem energií a kontakt makléře s předsedou společenství, vše zařídila makléřka a já jsem se nemusel o převod téměř vůbec starat. Díky a jsem s pozdravem Lubomír Molnár"

Hodnocení: 10/10

"Děkuji za excelentní služby."

Hodnocení: 10/10

"Děkuji paní makléřce Mgr. Janě Vydrové za kvalitní servis, poradenství, ochotu a lidský přístup. Je profesionál na svém místě. Maximální spokojenost."

Hodnocení: 10/10

"U pí. Mgr. Vydrové jsme oceňovaly nejen vysokou profesionalitu, ale i pracovní nadšení, což u podobných profesí není tak obvyklé,nemluvě o empatii k našim osobním problémům. Helena Havlíčková, Kamila Vondráčková"

Hodnocení: 10/10