offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Andrea Sarli - RE/MAX Anděl
Nemovitosti makléře

Andrea Sarli je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 64856542.

Andrea Sarli

RE/MAX Anděl

Telefon:
+420 776 624 003
Adresa:
RE/MAX Anděl
RE/MAX Anděl, Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Andrea Sarli certifikovaný makléř 1.stupně, realitní profesionál

Osobní přístup s úsměvem, důvěru a bezpečnost.

Nabízím služby spojené s realitní činností, včetně bezplatného poradenství. Mé motto zní, pokud není práce protkaná láskou, je zbytečná. Mluvím plynně německy a italsky.

Ich biete professionelle Immobiliendienstleistungen an, und mein Motto ist, Wenn Arbeit nicht mit Liebe verwoben ist, ist sie nutzlos. Ich spreche Deutsch, Italienisch und Tschechisch

Offro servizi immobiliari professionali e il mio motto é se il lavoro non è intrecciato con l'amore, è inutile.Parlo italiano, tedesco e ceco.

Hodnocení klientů

Hodnocení kupujících klientů

Hodnocení kupující : Štechová Lucie 9/2018

Chtěla bych ohodnotit spolupráci s Andreou Sarli Remax Anděl. Prohlídka nás nadchla, paní makléřka byla dochvilná, srdečně naladěná, na každého měla dostatek času a hlavně disponovala veškerými informacemi, které k dané nemovitosti - která nebyla úplně standartní - byla potřeba pro rozhodnutí o využití a praktických možnostech. Věděla jakým způsobem se prakticky nakládá s odpadní vodou, kdy byla revize komína, kvalita pitné vody, upozornila na dosluhující spotřebiče, povodňovou zónu a možnost pojištění...
Prostě byla skvěle připravena - což posuzuji za a) podle jiných makléřů operujících v naší oblasti kde jsme hledali a prohlídky absolvovali, za b) podle toho, že v okolí bydlíme, realitu známe, a za c) nemovitost již vlastníme, používáme a žádné zádrhele ani kulišárny nás nepřekvapily.
Ač jsme od počátku byli rozhodnuti pro koupi, paní makléřka nás nabádala k uváženému rozhodnutí, dala nám čas na konečné rozhodnutí. Vážných zájemců bylo více, naprosto férovým způsobem vůči prodávajícím i kupujícím, jsme se nakonec dostali do pozice kupujících my, realitka je veliká-solidní, poskytuje pocit bezpečí, smlouvy a jednání jsou profesionální, vše běželo jako na drátkách bez jediného průtahu, skvěle zorganizované- my i prodávající jsme byli opravdu mile překvapeni, jak to vše může být opravdu vše ošetřené a připravené. Bylo vidět, že paní Andrea Sarli přesně ví co dělá, pomohla nám s převodem energií, měla připravené předávací protokoly i možné verze převodů práv, skvělý časový odhad na instituce hrající v převodu nemovitosti roli. Skvělou paměť co se týkalo různých detailů, které jsou u každé nemovitosti jiné... Prostě za nás čistá jednička s hvězdičkou!!!
Ps: obracíme se od té doby na paní Sarli i s dotazy kolem firemních pronájmů a odhadů cen a nemůžeme si ji vynachválit.

L.Štechová

Hodnocení klientů

Hodnocení kupujících klientů

Hodnocení kupujícího klienta Petr Rašplička 27.1.2019

Dobrý den,chtěli bychom touto cestou poděkovat a zároveň ohodnotit práci makléřky, paní Andrey Sarli.

V létě jsme se rozhodli s manželkou pro koupi chaty a po zjištění,že jinudy, než přes realitní kancelář cesta nevede,jsme oslovili paní Sarli.
Byli jsme vždy přesvědčeni o tom,že tvz.realitky člověka buď ošidí nebo napálí.
Ale,pak jsme se nestačili divit.
K dohodě došlo během několika hodin,byl vyřešen obrovský problém.
Nejčastější slova paní Sarli jsou:To nebude problém a zařídím to.
Nemuseli jsme se starat vůbec o nic,z její strany byly vyřešeny naše připomínky obratem ruky,od zásadních věcí nebo úplných maličkostí.Když jsme ji obtěžovali v neděli večer nebo o její dovoleném,vždy si našla chvilku a vyřešila problém nebo cokoliv zařídila.Jednání s jakýmkoliv úřadem nebo institucí bylo vyřešeno vždy rychle a v náš prospěch.
A hlavně vždy s úsměvem nebo smíchem.
Dnes víme jedno,až budeme znovu potřebovat realitní kancelář,naše volba bude jasná.Zvedneme telefon a zavoláme paní Sarli.
Přejeme ji zdraví a úspěchy ,jak v realitách,tak v životě.
Manželé Rašpličkovi.

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Andrea Sarli byla velmi profesionalni makler. Nejen ze nas stale informovala o stavu pronajmu, ale take byla ochotna pomoct byt pripravit na prohlidky. Je pecliva a poradi s mnoha vecmi ohledne pronajmu. Navic na lidi pusobi mile a je velmi komunikativni. Urcite bych Andreu vsem doporucila!"

Hodnocení: 10/10

"Paní Sarli byla velmi aktivní ve vyhledávání kupujícího.Jeji práce je velmi profesionální."

Hodnocení: 10/10