offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX Center -, Praha 1 - Staré Město
Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 777 700 163

Realitní kancelář RE/MAX Center, Praha 1 - Staré Město

Telefon:
+420 777 700 163
Adresa:
RE/MAX Center, Národní 341/23
11000 Praha 1 - Staré Město, Česká republika
zobrazit na mapě

Certifikovaní makléři 2. stupně

Informace o kanceláři

Kancelář s týmem makléřů s mnoholetou zkušeností

Prodej nemovitosti může být jednoduchý, ale někdy také komplikovaný.

Příprava k prodeji, marketing, prezentace nemovitosti, výběr kupce, příprava bezpečné smlouvy a úschovy kupní ceny - všechny tyto kroky mohou zahrnovat potíže. Je to významná finanční transakce s mnoha emocionálními aspekty.

Ale nemusíte na to být sami a může to být jednodušší,
než byste si dokázali představit.

Zkušený, profesionální realitní makléř vás provede procesem, pomůže vyřešit problémy, které přijdou, a zajistí, abyste prodali za optimální cenu a včas. Pokud se jednou rozhodnete, budete se na tohoto člověka spoléhat v mnoha záležitostech, takže buďte opatrní, abyste vybrali někoho, kdo má správnou kombinaci vzdělání, zkušeností, výkonnosti a znalosti lokality.

Nákup i prodej nemovitosti pravděpodobně představuje jednu z nejvýznamnějších finančních transakcí vašeho života. Mělo by to tedy být podobné, jako při výběru vašeho účetního nebo rodinného lékaře. Hledejte osvědčeného znalce, který má širokou marketingovou síť a může přilákat nejvíce potenciálních kupujících.

Věříme, že v RE/MAX Center takového člověka najdete. Kancelář byla založena týmem makléřů s mnohaletou zkušeností s realitním obchodem.