Realitní kancelář RE/MAX City, Praha 2 - Nové Město

  • Nákup i prodej nemovitosti pravděpodobně představuje jednu z nejvýznamnějších finančních transakcí vašeho života. Mělo by to tedy být podobné, jako při výběru vašeho účetního nebo rodinného lékaře. Hledejte osvědčeného znalce, který má širokou marketingovou síť a může přilákat nejvíce potenciálních kupujících.

Zajímáte se o prodej bytů v Praze, nebo byste chtěli koupit rovnou celý dům? Rádi vám s tím pomůžeme. V pražských pobočkách společnosti RE/MAX se specializujeme se na koupi i prodej realit v naší metropoli, ale rádi vám pomůžeme i s nemovitostí z jiného koutu republiky. A pokud je vaším cílem najít levný byt k pronájmu v Praze, i s tím si poradíme. V naší nabídce najdete velké množství domů, bytů i pozemků. A protože chalupaření se v Čechách opět hlásí ke slovu, sledujeme nárůst i v sekci prodeje chat a chalup.

Top quality
Tel. +420 608 265 499
E-mail city@remax-czech.cz
Web https://www.remax-czech.cz/city
Adresa RE/MAX City, Na Moráni 1750/4
120 00 Praha 2 - Nové Město, Česká republika
Tel. +420 608 265 499
E-mail city@remax-czech.cz
Web https://www.remax-czech.cz/city
Adresa RE/MAX City, Na Moráni 1750/4
120 00 Praha 2 - Nové Město, Česká republika

Prodej nemovitosti, i když je bezproblémový, bývá často komplikovaný. Příprava k prodeji, marketing, prezentace nemovitosti, výběr kupce, příprava bezpečné smlouvy a úschovy kupní ceny - všechny tyto kroky mohou zahrnovat potíže. Je to významná finanční transakce s mnoha emocionálními aspekty.

Můžete to zvládnout sami. Ale nemusíte..
A může to být jednodušší, než si dokážete představit.

Zkušený, profesionální realitní makléř vás provede procesem, pomůže vyřešit problémy, které přijdou, a zajistí, abyste prodali za optimální cenu a včas. Pokud se jednou rozhodnete, budete se na tohoto člověka spoléhat v mnoha záležitostech, takže buďte opatrní, abyste vybrali někoho, kdo má správnou kombinaci vzdělání, zkušeností, výkonnosti a znalosti lokality.

Nákup i prodej nemovitosti pravděpodobně představuje jednu z nejvýznamnějších finančních transakcí vašeho života. Mělo by to tedy být podobné, jako při výběru vašeho účetního nebo rodinného lékaře. Hledejte osvědčeného znalce, který má širokou marketingovou síť a může přilákat nejvíce potenciálních kupujících.

Věříme, že v RE/MAX City takového člověka najdete. Kancelář byla založena týmem makléřů s mnohaletou zkušeností s realitním obchodem. Makléřů, kteří mají výsledky, vzdělání a potřebné certifikace.