MENU ZAVŘÍT
Antonín Tvrdoň - RE/MAX City
Nemovitosti makléře

Antonín Tvrdoň

RE/MAX City

Telefon:
+420 607 523 476
Adresa:
RE/MAX City
RE/MAX City, Na Moráni 1750/4
128 00 Praha 2 - Nové Město, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Vaše důvěra je pro mne závazkem

V první řadě vždy přemýšlím o potřebách mých klientů. Když pochopím správně jejich potřeby, je to základní předpoklad i mého úspěchu.

Práce realitního makléře, dělá-li se s láskou a pořádně, může přinést pro klienty mnoho dobrého.
Velmi často prodej či koupě nemovitosti je spojena s nějakou životní událostí, a ne vždy nám život nadělí jen radostné chvilky.
A proto realitní makléř by měl být nejen odborník v procesu prodeje a mít dobrý přehled o trhu a znalost veškeré legislativy, ale měl by to být i člověk s velkou empatií, s chutí sloužit druhým a být jim kvalifikovaným a trpělivým průvodcem při prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti.
Jsem přesvědčen, že pouze spojení profesionálního přístupu, osobního nasazení ­a vytvoření vzájemné důvěry mezi klientem a realitním makléřem vede nejen k úspěšnému dokončení celého procesu prodeje, pronájmu či nákupu, ale může přinést přidanou hodnotu – lidský individuální přístup, který je často začátkem dlouhodobé spolupráce.

Pracuji vždy rád
Pracuji vždy rád

Reference

"Profesionál s klidným a příjemným vystupováním, který vše ohlídá."

Hodnocení: 10/10

"Nejlepší makléř jakého jsem doposud potkal!"

Hodnocení: 10/10

"Mimořádně lidský přístup, vstřícnost, kompletní informovanost, a vysoce efektivní profesionální jednání pana Antonína Tvrdoně při prodeji domu bylo zárukou hladkého procesu celé transakce.. Všechny dohody vždy platily, průběžně jsme byli informováni o postupu prodeje, pomohl nám i s vyklizením domu před jeho předáním novému majiteli. Pokud hledáte profíka s lidskou tváří, vřele doporučuji."

Hodnocení: 10/10