MENU ZAVŘÍT
Lukáš Filip - RE/MAX Cool
Nemovitosti makléře

Lukáš Filip je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06894879.

Lukáš Filip

Cesta je cíl.
RE/MAX Cool

Telefon:
+420 732 455 848
Adresa:
RE/MAX Cool
RE/MAX Cool, Roztylské náměstí 393/35
141 00 Praha 4 - Záběhlice, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Spokojenost klienta je nejdůležitější

Mým cílem je u každého obchodního případu dosáhnout spokojenosti na straně prodávajícího i na straně kupujícího. Vysoké standardy znalostí a dodržování etického kodexu jsou pro klienty kanceláře RE/MAX Cool zárukou kvality.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:

  • Detailní příprava: s nemovitostí se důkladně seznámím po právní i technické stránce. Zanalyzuji výhody i případná rizika a navrhnu Vám nejlepší řešení. Vždy beru ohled na důvod prodeje abych mohl maximálně vyhovět Vašim představám a očekáváním. V rámci přípravy se seznamuji i se vztahy a poměry ve společenství vlastníků jednotek či v bytovém družstvu. Pokud se jedná o prodej domu či pozemku, zajímají mě nejen sousedské vztahy, ale také plánovaná výstavba v okolí.
  • Příprava prodeje: domluvíme se, jaké kroky podnikneme pro efektivní prodej. Od určení reálné tržní ceny na základě cenových map a interních údajů o skutečných prodejích v rámci sítě RE/MAX, přes profesionální nafocení a videoprohlídku nemovitosti až po možnosti úpravy interiéru (home staging). Jsem schopen zajistit i profesionální 3D sken nemovitosti pro virtuální prohlídky, který je vhodný zejména pro dispozičně složitější nemovitosti a komerční objekty.
  • Prodej nemovitosti: při prodeji využiji interní databáze kupujících, kterým může být Vaše nemovitost nabídnuta. Samozřejmostí je zveřejnění profesionální nabídky na webové stránky společnosti RE/MAX a významné celorepublikové servery. Dále nemovitost prezentuji i na sociálních sítích (Facebook, Instagram-formou placené propagace) pro oslovení velkého počtu vhodných zájemců. Po vzájemné dohodě umístím plachtu „NA PRODEJ“ na Vaši nemovitost, jelikož se jedná o jeden z nejefektivnějších způsobů prezentace.
  • Prohlídky nemovitosti: zájemci o koupi nemovitosti dostanou zásadní informace již před prohlídkou elektronicky. Na prohlídce zájemce důkladně seznámím s celkovým stavem nemovitosti, dle všech mně dostupných informací. Vážní zájemci obdrží desky s podrobnou prezentací nemovitosti.
  • Průběh obchodu: ve spolupráci se zkušeným, ověřeným a certifikovaným advokátem (dle standardů RE/MAX) připravím veškerou smluvní dokumentaci. Zajistím právní a úřední úkony spojené s prodejem nemovitosti. Prostřednictvím profesionální hypotéční makléřky můžeme nalézt pro kupujícího optimální financování koupě Vaší nemovitosti v co možná nejkratším čase.

  • K dokončení obchodu následuje: rezervační smlouva a složení části kupní ceny – blokovací depozitum se skládá vždy na samostatný depozitní účet, kupní smlouva (úschova kupní ceny u certifikované advokátní kanceláře nebo bankovní úschova) včetně podání návrhu na vklad vlastnického práva příslušnému katastrálnímu úřadu, předání nemovitosti na základě předávacího protokolu.

Po dobu celého procesu jsem oběma stranám maximálně k dispozici.

Vyřešeno v posledních 14 dnech

V této sekci se objevují nově dokončené obchodní případy.

Pronájem bytu 1+kk v osobním vlastnictví 24 m², Praha 4 - Braník.

Facebook