MENU ZAVŘÍT
Tomáš Janků - RE/MAX Delux
Nemovitosti makléře

Tomáš Janků

RE/MAX Delux

Telefon:
+420 721 019 035
Adresa:
RE/MAX Delux
RE/MAX Delux, Křenová 40
602 00 Brno-střed, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

Informace o makléři

Pár slov o mě

Jsem realitní makléř působící v Brně a jeho okolí. Mým cílem je stát se Vaším partnerem v oblasti realit a zbavit Vás veškerých starostí, které souvisejí s prodejem či pronájmem nemovitosti, popřípadě Vám vysněnou nemovitost pomohu vyhledat.
Do světa realit jsem se dostal v podstatě náhodou. Na gymnáziu jsem vždy aspiroval k vyššímu vzdělání, proto jsem se po maturitní zkoušce započal studií práva na Masarykově univerzitě. Mimo několik praxí v advokátní a exekutorské sféře jsem se do pracovního života plně zapojil až v jedné pražské korporátní společnosti. Práce mě opravdu bavila, jednal jsem s klienty, objevil, co znamená svět AML a zvláštní výzvou byl proces implementace GDPR. Ačkoliv se mi vše zdálo být v pořádku, nakonec jsem zjistil, že potřebuji změnu. Na chvíli jsem se zastavil a zamyslel, co v životě chci a jak můžu využít své dosavadní zkušenosti dál.
Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl pro práci realitního makléře. Na začátku to vypadalo jako bláznivý nápad, když uvážím početnou a kvalitní konkurenci navíc v zemi, kde délka stavebního řízení je srovnatelná s Nigerem nebo Venezuelou. Ale potom jsem si řekl, že stačí když svoji práci budu brát vážně, věci dělat na 100 % a neustále se ve svém oboru vzdělávat. Už zbývalo jen najít silného partnera, který mě nabídne zázemí, KNOW-HOW a možnost se učit novým trendům a technologiím. To vše se mi splnilo díky spolupráci se společností RE/MAX Česká republika.
Po více než roce za sebou vidím několik úspěšných transakcí, spokojených klientů, spoustu výzev a plánů do budoucna!

Tomáš Janků - Certifikovaný realitní makléř
Tomáš Janků - Certifikovaný realitní makléř

Reference

"Děkuji za spolupráci panu Janků, kterou považuji nadstandardní. Původně jsem chtěl byt prodat sám, ale nakonec jsem rád, že jsem to neudělal a prodej svěřil panu Janků. O nic jsem se nemusel starat, vše zařídil a byt prodal za více peněz než jsem původně požadoval. Vřele doporučuji každému!"

Hodnocení: 10/10

"solidní jednání, profesionalita, ochota, příjemné vystupování..., nebylo co vytknout."

Hodnocení: 10/10