offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Veronika Vágnerová - RE/MAX Destiny
Nemovitosti makléře

Veronika Vágnerová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 75048604.

Veronika Vágnerová

RE/MAX Destiny

Telefon:
+420 777 609 600
Adresa:
RE/MAX Destiny
RE/MAX Destiny, Školní 646/20
415 01 Teplice, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Nedovolím, aby Vás někdo doběhl!

Prodej či nákup nemovitosti je zpravidla nejzásadnější obchod každého z nás, proto je vhodné ho svěřit profesionálovi. Možná se ptáte, proč zrovna mně?

V realitách se pohybuji již od roku 2013 a předtím jsem 10 let působila jako finanční a pojišťovací poradce. Díky této zkušenost mohu nabídnout zdárný průběh celého realitního obchodu, protože stránka financování nemovitosti je nesmírně důležitá. Práce se stala mou vášní a neustále se vzdělávám. Jako velmi aktivní sportovec vyznávám férové jednání a zaručuji maximum pro Vás – rychlost, spolehlivost, solidnost, kvalitní servis a maximální možnou cenu za prodej Vaší nemovitosti. Zkrátka nedovolím, aby Vás někdo doběhl!

Jelikož pracuji převážně na doporučení, spokojenost klienta je pro mne nejdůležitější.

Je to přesně to, co hledáte u Vašeho realitního makléře? Pak zavolejte mně, ráda se Vám představím. Se mnou budete mít pocit jistoty a důvěry. Těším se na naši spolupráci.

Co pro Vás udělám:

- Poradenství při prodeji či nákupu nemovitosti včetně seznámení s celým procesem realitního obchodu.
- Finanční analýza nemovitosti – na základě zkušeností, cenových map a momentální situace na realitním trhu navrhnu reálnou tržní cenu, která urychlí celý proces.
- Marketing prodeje nemovitosti – home staging - příprava nemovitosti k prodeji a její profesionální prezentace. Účinnými nástroji a přes evidované poptávky nabídnu nemovitost co nejširší skupině potencionálních kupujících.
- Kvalifikovaná prohlídka - pouze s bonitními klienty, kteří skutečně hledají takový typ nemovitosti.
- Plný právní servis – veškerá smluvní dokumentace od právníka včetně advokátní úschovy peněz.
- Finanční poradenství - při koupi nemovitosti doporučím kvalitního finančního poradce, který připraví nejvhodnější model financování.
- Neustálá komunikace, zajištění vypracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), komunikace s SVJ, družstvem či správcem nemovitosti, vyklizení, úklid nebo vystěhování nemovitosti, předání nemovitosti a dokončení obchodu na základě plné moci včetně přepisu energií a uzavření smluv se všemi poskytovateli služeb, v případě potřeby i poprodejní servis.
- Žádné skryté platby – v ceně jsou i veškeré poplatky na katastru nemovitostí (kolky a výpisy z KN) a ověřování smluvní dokumentace.
- V případě koupě investiční nemovitosti zajistím následně i pronájem.

Neprodáváte ani nekupujete? Nevadí, za doporučení nemovitosti k prodeji Vás finančně ohodnotím.

Další odkazy

Zde najdete ucelený přehled toho, co pro Vás mohu udělat:

Reference

"Profi. přístup, ochota. Makléřka zařídila vše a to vše sama bez oveček(sekretářky, finanč. poradci, atd.) Cením si schopnejch lidí a né makléře co se prsí výsledkem, který za něj udělali jeho podaný. Takže za mě PALEC NAHORU. Vřele doporučuji. pan. Sok."

Hodnocení: 10/10

"S prací paní Vágnerové jsme byli velmi spokojeni, k prodeji přistupovala zodpovědně, s plnou pozorností, zařídila vše v termínech, které slíbila. Velmi oceňuji i výbornou komunikaci - věděli jsme dopředu co kdy bude potřeba, v případě potřeby i trpělivě vysvětlila detaily. Celý proces prodeje bytu zvládla paní Vágnerová s opravdovou profesionalitou."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Makléřku velmi doporučuji. Vše velmi rychlé, profesionální a komplexní. od prvního zadání až do převodu peněz vše řešila samostatně. S celkovým průběhem, komunikací a osobním jednáním jsem byl velice spokojen. Tuto makléřku mohu opravdu jen a jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Profesionální příprava bytu před focením a prodejem, selekce kupujících a dodržení stanovené ceny prodeje"

Hodnocení: 10/10

"Paní Veronika Vágnerová je profesionálka ve svém oboru a zároveň jí nechybí skvělý lidský přístup. Vše ohledně prodeje bytu skvěle zařídila, co slíbila, splnila. Profesionální, milá, ochotná, trpělivá a férová. Mohu jen doporučit a za vše poděkovat."

Hodnocení: 10/10

"Paní Vágnerová vykonává svou práci na 100%. Se vším mě seznámila, připravila a zařídila. Vstřícné, bezproblémové a rychlé jednání, průběžně mě informovala o stavu prodeje nemovitosti. Velice oceňuji také kompletní servis veškeré administrativy. Naprostá spokojenost. Děkuji. Všem doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Paní Vágnerová mi velmi pomohla jak při koupi bytu, tak při jeho následném pronájmu. Vždy pracovala rychle, pečlivě s profesním i lidským přístupem. O každém kroku mě vždy informovala, trpělivě vysvětlovala a naše schůzky podřizovala mým časovým možnostem. Paní Vágnerovou mohu opravdu doporučit"

Hodnocení: 10/10

"S paní Vágnerovou jsem byla velmi spokojená. Byt krásně zařídila, aby vypadal zabydleně a hezky. A to určitě přispělo k tomu, že se pronajal. O všem mě informovala a snažila se mi to vysvětlit. Vzhledem k tomu, že jsem byt pronajímala poprvé, tak jsem o tom nic nevěděla. Některé věci, co zařizovala, byly dle mého i nad rámec obsahu její práce. Určitě bych paní Vágnerovou doporučila dál a v případě potřeby ji ráda využiji znovu."

Hodnocení: 9/10

"Paní Vágnerová nám velmi pomohla s prodejem pozemku, který bychom sami zřejmě prodali za mnohem menší částku. Velmi si ceníme i pomoci při zjišťování informací i povolení na úřadech, což také urychlilo přípravu k prodeji a navíc naše schůzky se zásadně podřídili našim časovým možnostem. Velmi p.Vágnerovou doporučujeme !"

Hodnocení: 10/10

"S prací paní Veroniky Vágnerové jsem byla velice spokojena. Od počátečního home stagingu, tvoření smluv přes vyklízení sklepů až po konečný prodej bytu, vždy pracovala pečlivě, rychle, informovala nás o každé svém kroku, vysvětlovala, radila, pomáhala. Její služby hodnotím jako velice profesionální, lidské a hlavně účinné. Byt prodala velmi rychle, nezatěžovala nás zbytečnostmi, měla naši stoprocentní důvěru a tu nezklamala. Vřele ji doporučuji dál jako člověka na svém místě."

Hodnocení: 10/10

"Makléřka se prodejem zabývala a informace posílala, když se něco dělo. Spolupráce byla výborná."

Hodnocení: 10/10

"Rychlé informace o aktuální situaci."

Hodnocení: 10/10

"Makléřka má schopnost jednat věcně, profesionálně a efektivně, plní zadání klienta, má dostatek nezbytných zkušeností."

Hodnocení: 10/10

"Realitní makléřka vše zajistila a celému obchodu věnovala maximum úsilí. Doporučila mi prodejní cenu a jakým způsobem byt prezentovat. Prázdný byt vybavila a vkusně upravila pro nafocení a prohlídky. Vše ochotně vysvětlila a o každém kroku mě okamžitě informovala. Obchod proběhl v pořádku a vyřídila za mně i přepis energií na nového majitele. Byl jsem spokojen, doporučuji."

Hodnocení: 10/10

"Rychlost, spolehlivost, průběžná informovanost o jednotlivých krocích prodeje a vstřícnost a ochota je kdykoliv vysvětlovat, pocit bezpečí, že se vše děje tak, jak má, příjemné a milé vystupování, hezký vzhled......Tak nějak si představuji úspěšného realitního makléře."

Hodnocení: 10/10

"Vše bylo bez komplikací"

Hodnocení: 10/10

"S prodejem bytu jsem byla velice spokojena.Realitní makléřka nám vše dobře vysvětlila.Vřele doporučuji."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Makléřka mi ochotně vysvětlovala vše, co je třeba udělat a proč. O probíhajících krocích a změnách mne průběžně informovala telefonicky nebo sms, dle toho jak jsme se aktuálně domluvily. Výborná komunikace, skvělá péče o zákazníka."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Vše probíhalo velmi rychle a profesionálně. Paní Vágnerová se o vše postarala a já jen podepisoval připravené dokumenty."

Hodnocení: 10/10