Realitní kancelář RE/MAX Direct, Brno

 • KOMPLETNÍ SERVIS: stanovíme strategii pro prodej, koupi nebo pronájem všech typů nemovitostí.
 • VÝKUP POHLEDÁVEK SPOJENÝCH S NEMOVITOSTÍ: vyplatíme za vás exekuce, zástavy v katastru či jiné dluhy a odblokujeme vaši nemovitost k prodeji.
 • PRÁVNÍ SERVIS ZDARMA: po celou dobu realitního obchodu zajišťujeme právní servis.
 • DOPORUČITELSKÁ PROVIZE: doporučte nám zájemce o koupi nebo prodej nemovitosti - vyplatíme vám zprostředkovatelskou provizi.
 • OTEVÍRACÍ DOBA: Pondělí - Pátek 10,00 - 17,00 po dohodě kdykoliv. Parkovat lze v ulici Václavkova (jednosměrka-vjezd pouze z ul.Bubeníčkova, na parkovišti přilehlého OD Kaufland, na ulici Bubeníčkova v úseku autocentra Hyundai)
Tel. +420 603 489 918
E-mail direct@remax-czech.cz
Web www.re-max.cz/direct
Adresa RE/MAX Direct, Bubeníčkova 658/6
615 00 Brno, Česká republika

Certifikovaní makléři 1. stupně Certifikovaný makléř dle ISO 17024

Hypotéční makléři

 • Petra Kiliánová
 • Bc.Andrea Gazdová
 • Tomáš Svoboda
Tel. +420 603 489 918
E-mail direct@remax-czech.cz
Web www.re-max.cz/direct
Adresa RE/MAX Direct, Bubeníčkova 658/6
615 00 Brno, Česká republika
 

Vítám vás v kanceláři RE/MAX Direct ! 

 

Jsem ráda, že jsem jako majitelka jedné z kanceláří součástí úspěšného týmu RE/MAX a mohu vám nabídnout svoje služby. Nebudu vás zdržovat samozřejmostmi typu „nafotíme, prověříme, zveřejníme…“, ale půjdu rovnou k tomu, co vás opravdu zajímá a co je podle mě pro vás při prodeji nemovitosti skutečně důležité

            

 • Na starosti jsem tu já – neplatíte ani korunu navíc - na zakázce od začátku do konce pracuji já osobně, s klientem jsem po celou dobu v kontaktu, pravidelně informuji o průběhu a vývoji prodeje, konzultujeme spolu vše důležité - poslední slovo máte vždy vy. Mimo předem jasně dohodnutou odměnu už žádné dodatečné platby a faktury. 
 • Přínos pro vás: vy nepracujete, ale rozhodujete, vy máte na práci mě a oba máme společný cíl – rychle a dobře prodat, a to za jasně domluvených podmínek. Zapomeňte na makléře, který od vás získal zakázku a pak se vám čtvrt roku ani neozve…
 • Největší databáze klientů na trhu – ne každý ví, že v RE/MAX pracujeme všichni společně. Ano, ve chvíli, kdy zařadíme váš byt nebo dům do našich prodejních systémů, tato zakázka se objeví na počítačích téměř 1300 mých kolegů nejenom na Moravě, ale v celé ČR, a ti okamžitě začnou hledat ve svých databázích vhodného klienta - kupce. Tento systém se každou minutou aktualizuje a pracuje 24 hodin denně.  
 • Přínos pro vás: protože nepracuji jenom já sama, ale všichni moji kolegové v síti RE/MAX, dramaticky se zvyšuje šance na rychlý prodej vaší nemovitosti za nejlepší možnou cenu.
 • Vaše peníze v bezpečí – z průzkumů spokojenosti vás zákazníků víme, že se na síť RE/MAX hojně obracíte mimo jiné proto, že se u nás nebojíte malérů s právníky a především o svoje peníze, svěřené do advokátních úschov. S RE/MAX ČR pracují pouze vybrané advokátní kanceláře, a to na základě přísné smlouvy, která zaručuje ochranu klienta a jeho prostředků.
 • Přínos pro vás: největším důkazem, že vaše peníze jsou u nás v bezpečí je fakt, že mnohé advokátní kanceláře přísně kontrolovanou spolupráci s RE/MAX odmítnuly.
 • Na rovinu – v branži mám pověst člověka, který mluví se svým klientem vždy naprosto otevřeně, prostě si myslím, že si zasloužíte za každých okolností pravdivé informace. K mému nekončícímu úžasu to ale u mnoha realiťáků není vůbec samozřejmé a klient to většinou dopředu nepozná. Bohužel.
 • Přínos pro vás: znáte to, opravdový kamarád nebo partner se většinou ukáže, až když se smrákne nebo zaprší…Je to prověřené životní moudro, které podle mě výborně „sedí“ také na realitní makléře… 

 

Děkuji vám za pozornost a v případě zájmu o jakoukoliv informaci týkající se prodeje (koupě) nemovitostí mě neváhejte kdykoliv kontaktovat na mém osobním čísle: 

 

Tel.: 602 158 908 


 E-mail: helena.fendrychova@re-max.cz
 
Vaše
 
Mgr. Helena Fendrychová
majitelka kanceláře RE/MAX Direct
realitní makléřka
 
 
 
 
 

Láká vás profesní změna a chtěli by jste zkusit něco nového? Je ideální čas stát se členem týmu RE/MAX a pracovat jako náš realitní makléř ! 

web: 

  www.makleruj.cz  

tel.: 

603 489 918

 
 
E-mail: