offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Mgr. Kamila Vaculíková - RE/MAX Drive

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Mgr. Kamila Vaculíková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 06365337.

Mgr. Kamila Vaculíková

RE/MAX Drive

Telefon:
+420 775 599 788
Adresa:
RE/MAX Drive
RE/MAX Drive, Tyršova 194
25601 Benešov, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 2. stupně Certifikovaný realitní profesionál 100% Club

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem


Informace o makléři

Mgr. Kamila Vaculíková

Svým klientům poskytuji kompletní servis tak, aby s prodejem své nemovitosti neměli žádné starosti a zároveň měli všechny informace o průběhu obchodu.

Realitní makléřku dělám na plný plyn a s náležitým „Drivem“. Nemám pracovní dobu od - do, často pro své klienty pracuji o víkendu či o svátku a dělám to ráda. Dbám na dobrou informovanost klientů a na pravidelné vzdělávání sebe sama.

Vystudovala jsem humanitní obor, poté jsem pracovala dva roky ve Švýcarsku a po návratu do ČR se věnuji realitám. Bydlím nedaleko Sedlčan - místo mého hlavního působiště je tedy Sedlčansko i jeho širší okolí.

  • Nejúspěšnější realitní makléř kanceláře za rok 2018
  • Nejúspěšnější realitní makléř kanceláře za rok 2020

Reference

"S makléřem jsem byla velice spokojená! Výborná komunikace i zajištění služeb, rozhodně mohu jen doporučit."

Hodnocení: 10/10

"Kamila je velmi profesionální, vlídná a sympatická. Spolupráce byla naprosto famózní."

Hodnocení: 10/10

"Paní Kamila je moc sympatická dáma. Každá osobní schůzka nebo komunikace po telefonu byla příjemná. Průběžně nás informovala o stavu prodeje. Se vším si věděla rady, je vidět, že se ve svém oboru orientuje. Má přehled, je profesionál :) Za nás velká spokojenost a doporučujeme. "

Hodnocení: 10/10

"Pani Vaculikovou jsem si, jako zastupujici osobu pri prodeji nemovitosti, vybrala dle vlastniho usudku a jejich aktivit pri nabizeni jinych nemovitosti na internetu. Je jednoznacne skvela a mohu ji jen vrele doporucit. I na dalku a pres tezkosti koronacasu vytrvala, pomohla, prodala. Tak, jak to ma byt. Preji hodne stesti."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"Jako realitní makléř s 15letou praxí, dokážu ocenit odvedenou práci makléřky paní Kamily Vaculíkové. Vše bylo perfektní. Tomáš Průcha"

Hodnocení: 10/10

"s prací makléřky jsem velmi spokojen"

Hodnocení: 10/10

"Paní Mgr. Vaculíková je profesionál na vysoké úrovni. S tak perfektní službou jsem se mezi realitními makléři dosud nesetkal. Jiní makléři inzerát vystavili na internet, přidali nesmyslnou provizi a čekali. Na rozdíl od nich paní Mgr. Vaculíková aktivně prodávala a prodala. Jsem velmi spokojen a uzavření exkluzivní smlouvy rozhodně nelituji!"

Hodnocení: 10/10

"Makléřkou jsem byl každý týden informován o sledovanosti inzerátu na internetových servrech, dostával jsem informace o všech schůzkách s klienty. Nabídku rozšířila i pomocí facebooku a nafocením dalších pohledů na nemovitost. Zajistila i zhotovení Průkazu energetické náročnosti budovy a zajišťuje i převod smluv na odběr elektřiny. Vždy pracovala aktivně a svědomitě."

Hodnocení: 10/10

"Velice ochotná makléřka je spolehlivá , podává průběžně informace. Ve všem je na paní Kamilu naprosté spolehnutí."

Hodnocení: 10/10

"Rychlá a příjemná komunikace."

Hodnocení: 10/10

"vše OK"

Hodnocení: 10/10

"Je to prijemna mila slečna ochotna hlavne pekne vystupovani vse vysvetli. Ma dobre vystupovani je vstricna a dokaze poradit"

Hodnocení: 10/10
.