offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Linda Riecká - RE/MAX Dynamic
Nemovitosti makléře

Linda Riecká je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 60022531.

Linda Riecká

RE/MAX Dynamic

Telefon:
+420 777 161 732
Adresa:
RE/MAX Dynamic
RE/MAX Dynamic, Sládkova 2
563 01 Lanškroun (okres Ústí nad Orlicí), Česká republika
zobrazit na mapě

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Specializace na Olomouc a okolí

je mi ctí Vám pomoci

Posláním makléřů RE/MAX je maximálně Vám zjednodušit proces přípravy nemovitosti, správné nacenění a ostatní náležitosti spojené s prodejem, pronájmem nebo koupí nové nemovitosti., využít všechny marketingové nástroje a vhodnou propagaci k zajištění nejlepší možné prodejní ceny a garantovat Vám komfortní a bezchybný průběh prodeje a převodu nemovitosti na nového majitele.

Nejdůležitější je při tom Vaše spokojenost s našimi službami, s cílem zabezpečit Vám rychlý, jednoduchý a bezstarostný nákup či prodej za tu nejlepší možnou cenu.

Realitní služby jaké si přejete

Profesionál ve Vašich službách

Působím v Olomouci a jako olomoucký rodák mám výbornou znalost regionu. Zkušenosti i dovednosti z oboru jsem mimo jiné získala spoluprací ve světové franchise RE/MAX. Nyní pracuji jako realitní makléřka RE/MAX Dynamic. V realitách jsem od roku 2018. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení kvalitní práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. O mé práci se můžete dozvědět více na mých stránkách www.lindariecka.cz.

Facebook