offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Michal Janíček - RE/MAX Elite Reality

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Michal Janíček je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08404364.

Michal Janíček

„Dělejme třeba nejnepatrnější věc na světě, ale dělejme ji nejlépe.“
RE/MAX Elite Reality

Telefon:
+420 732 162 265
Adresa:
RE/MAX Elite Reality
RE/MAX Elite Reality, Gen. Svobody 98/15
78701 Šumperk, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Vítám vás !

Jmenuji se Michal Janíček a jsem realitní makléř

Mým posláním je zjednodušit proces prodeje, správným naceněním a přípravou vaší nemovitosti. Využít všechny marketingové nástroje a vhodnou propagaci k zajištění nejlepší možné prodejní ceny a garantovat vám komfortní a bezpečný průběh prodeje a převodu nemovitosti na nového majitele.

Prodej nemovitosti je náročnou obchodní transakcí, která se skládá z několika procesních kroků a vyžaduje poměrně složité právní operace. Chyba či opomenutí některých detailů ve smlouvě nebo nekorektně stanovené údaje v podání pro katastr a další rizika vycházející z nedostatečné zkušenosti s prodejem nemovitostí mohou vést ke zbytečnému snížení ceny prodávané nemovitosti, k finanční ztrátě, nebo dokonce ztrátě nemovitosti samotné.

​​

Vyplatí se také zvážit cenu času, kterou byste jako samoprodejce museli investovat do přípravy a všech administrativních úkonů spojených s převodem nemovitosti. A to ani nemluvíme o čase věnovaném samotným prohlídkám s případnými zájemci o nemovitost.

​​

Nejlepší způsob ochrany a zároveň značná časová úspora je využití mých služeb, profesionálního certifikovaného makléře ,jsem schopen poskytnout komplexní služby spojené s přípravou a prodejem nemovitosti.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu ?

Postupně si vše projdeme krok po kroku

Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

Příprava prodeje nemovitosti- doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

Zprostředkování obchodu – v komfortní kanceláři u nás v Šumperku, připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Rezidence Barborka Šumperk, komfortní a klidné bydlení v bezprostředním dosahu centra města

Rezidence Barborka nabízí 22 nových, moderně řešených bytů v prvním až třetím nadzemním podlaží, v klidné, rezidenční oblasti, a zároveň v bezprostřední blízkosti centra města Šumperka, v podhůří Jeseníků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat!

Dispozice bytů je 1+kk až 4+kk s obytnou plochou od 38,60 m2 po 103,30 m2.

Objekt má dva trakty se dvěma samostatnými vchody pro rezidenty. Každý vchod má vlastní kolárnu, vlastní výtah a samostatné schodiště, kdy ke každému patru tak přináleží vstupy jen do čtyř bytů.

Ve sníženém přízemí se nacházejí sklepní kóje, přístupné výtahem nebo po schodišti.

Atraktivita bydlení je podtržena bezbariérovými přístupy až do bytů.

Všechny dvoupokojové a větší byty mají prostorné balkóny, lodžie či terasy.

Ve sníženém přízemí, s odděleným a zcela samostatným vchodem, jsou dispozice pro sedm ordinací (tzv. lékařské patro), včetně potřebného zázemí.

Výhody při pořízení bytu v Rezidenci Barborka:


 • Možnost včasné rezervace bytu se slevou 3% z ceny bytu při platbě 20% kupní ceny bytu při podpisu budoucí kupní smlouvy a doplatku 80% kupní ceny bytu při vzniku bytové jednotky.

 • Díky včasné rezervaci máte možnost širšího výběru z nabízených bytů. V současné době jsou byty 3.NP téměř prodány prostřednictvím včasných rezervací.

 • Možnosti vyšších standardů ve vybaveních u jednotlivých bytů, dle přání zákazníků, možnost klientských změn, při včasné rezervaci bytu.

 • Úsporné bydlení (levný provoz bytů), kvalitní zateplení trojsklem, objekt i byty vyhovují kategorii „úsporné bydlení“. Zdrojem tepla je centrální plynová kotelna, napojená na podlahové vytápění, v koupelnách jsou topné žebříky s možností elektrického vytápění mimo topnou sezónu (osazení žebříku elektrickým topidlem je za příplatek).

 • Komfortní bydlení, díky zvýšenému soukromí (menší počet bytů na patře), všechny dvoupokojové a větší byty mají prostorné balkóny, lodžie či terasy, bezbariérový přístup až do bytů.
  Úspora na dani z převodu nemovitostí, (kterou platí kupující), díky osvobození od platby této daně u nově vzniklých bytových jednotek.

 • Zajistíme výhodné financování na míru pro všechny kategorie příjmu (zaměstnanec, OSVČ, …), u každého z bytu je pro vás připravena hypoteční kalkulačka.
 • Uživatelsky příjemné bydlení – projekt má ergonomicky propracované obytné i úložné prostory – šatny vestavěné skříně atd.

 • U bytů s dispozicí 3k a 4kk jsou k dispozici dvě toalety
  Možnost přikoupení dalších úložných prostor v podobě sklepních kójí, přístupných výtahem.
  Dostatek parkovacích míst přispívá k vyššímu komfortu bydlení.
  Výhodná investice do nemovitosti s potenciálem zhodnocení do budoucna.
Vizualizace
Vizualizace
.