MENU ZAVŘÍT
Josef Starý - RE/MAX Eso
Nemovitosti makléře

Josef Starý je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08099596.

Josef Starý

RE/MAX Eso

Telefon:
+420 721 371 423
Adresa:
RE/MAX Eso
RE/MAX Eso, Masarykova 518/4a
460 01 Liberec, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Přemýšlíte o prodeji nemovitosti? Obraťte se s Vaší záležitostí na mě. Proč, říkáte si? Rád za Vás převezmu všechny starosti s prodejem spojené.

Jak by se Vám líbilo jet na vysněnou dovolenou k moři, kde můžete ležet na pláži a poslouchat šumění vln? Nebo se procházet po krásných stezkách na vrcholcích hor? No, určitě víc, než trávit čas na prohlídkách s lidmi, kteří ani nemají zájem a jen se chtějí podívat. A to je přesně to, co Vám nabízím. Pokud navážeme spolupráci, o Vaši nemovitost a celý prodej bude dobře postaráno a díky tomu budete mít dostatek času věnovat se rodině a svým zálibám.

Pojďme si společně projít bod po bodu, co pro Vás udělám.

  • Nezávazná osobní schůzka: Pokud zatím pouze přemýšlíte o prodeji, či jen chcete vědět, jakou má vaše nemovitost hodnotu, rád Vám zcela zdarma a nezávazně poskytnu odborné poradenství, včetně navržení vhodné ceny na základě analýzy trhnu.
    Už máte jasno, že ji chcete prodat? Rád Vás seznámím se všemi aspekty prodeje a navrhnu nejlepší možná řešení a případnou spolupráci.

  • Příprava nemovitosti: Nejprve bude nahrána do interní databáze, kde je možné párování s již evidovanými, případně novými poptávkami.
    Zároveň připravím profesionální prezentaci – homestaging, profesionální fotografie, případně video či virtuální prohlídku a vyvěsím inzerát na největších placených realitních serverech. Samozřejmostí je umístění reklamní plachty „Na prodej“ a spousta dalších marketingových aktivit. Díky těmto krokům bude možně Váš byt či dům prodat co nejrychleji a za maximální cenu.

  • Práce se zájemci: Veškeré zájemce nejprve prověřím, abychom dále jednali pouze s bonitními klienty s vážným zájmem o koupi. V případě, že nákup plánují financovat hypotečním úvěrem, pomohu zajistit financování přes našeho hypotečního makléře. Díky tomu budu mít celou transakci maximálně pod kontrolou.

  • Jednání s kupujícím: Už se podařilo nalézt vhodného zájemce a obchod je na spadnutí? Výborně, tedy alespoň částečně. Pro Vás to znamená vrátit se od moře a dostavit se na autogramiádu. Nejprve je třeba podepsat rezervační smlouvu. Po uhrazení depozita neboli rezervačního poplatku, začíná práce certifikovaného právníka, který vytvoří všechny potřebné smlouvy. Společně pak zajistíme bezproblémový chod celé transakce včetně právní úschovy peněz, aby se všechny strany obchodu cítily maximálně v bezpečí.

  • A jdeme do finále: Po podepsání kupních smluv je osobně předám na katastr nemovitostí. Po nutném čekání se nemovitost přepíše na nového majitele, bude vyplacena celá kupní cena a následuje poslední fáze - předání. Pak už si jen potřeseme pravicemi a s radostí v srdcích se rozloučíme. Anebo ne?

  • Poprodejní servis: A teď to nejlepší. Uzavřením obchodu moje práce nekončí. Rád Vám pomohu například se zařízením stěhovacích služeb, případnými rekonstrukcemi a podobně. A v lednu se Vám opět ozvu, abych Vás upozornil na fakt, že již nemusíte platit daň z nemovitosti a dokonce za Vás zařídím, aby to věděl i finanční úřad.

Tak co na to říkáte? Pokud chcete přenechat starosti na někom jiném a možnost spolupráce Vás zaujala, neváhejte a zavolejte.