Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Bc. Jan Soukup - RE/MAX Expert

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Bc. Jan Soukup je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08459860.

Bc. Jan Soukup

RE/MAX Expert

Telefon:
+420 722 097 432
Adresa:
Charkovská 129/29
10100 Praha 10 - Vršovice

Vzdělání a ocenění

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Informace o makléři

RE/MAX EXPERT

„S individuálním přístupem ke každému a pevnou vizí, je možné splnit si své sny a nezůstat při zemi.“

Svět realit je obrovský a udržet dekorum jednotlivých kanceláří a makléřů v tomto dravém světě, je velmi složité. Je potřeba citlivého přístupu, individuální pohled na každou nemovitost a potřebu klientů.


Mým úkolem ve světě realit, je nalézt vhodné bydlení pro každého a pomoci mým klientům s jejich nemovitostmi. A to nejen pro mladé, ale i pro všechny, kteří si chtějí splnit svůj sen a bydlet. Nebo si pronajmout svůj vlastní byt, či dům.


Nabízím poradenství ohledně celého realitního procesu a dlouhodobý servis, přizpůsobený na míru. Mé bohaté zkušenosti s prodejem a jednáním s klienty, bych rád využil pro získávání těch nejlepších nemovitostí. A splnil tak svým klientům sen o jejich bydlení.


Mezi moje expertní oblasti patří Praha, blíže například Praha 6 a Praha 10. Také Dobřany v Plzeňském kraji a jejich okolí. Kromě realitního trhu se zabývám marketingem a ve volném čase fotografií. Samozřejmě rád zajdu do divadla.


Neváhejte mě kontaktovat v rámci poradenství či realitního obchodu. Těším se na naši spolupráci.

fotografie makléře
fotografie makléře

Odhad ceny nemovitosti

Ne, není to trik a není v tom háček. Ať už potřebujete odhad tržní ceny pro vlastní prodej, či odhad tržní ceny v rámci mého komplexního servisu. Je odhad zcela ZDARMA.

Tržní odhad ceny, je důležitou součástí rychlého prodeje. Pokud je stanovena špatně cena, nepomohou ani krásné profesionální fotografie.

V žádném případě nechceme odhánět zájemce od koupě. Můj odhad tržní ceny není jen obyčejný tabulkový údaj. Vycházím z reálných tržních cen v dané lokalitě. Mám přístup k celé databázi katastru nemovitostí a neveřejným statistikám tržních cen. Odhad ceny je tak co nejblíže reálnému číslu.

Stačí mě kontaktovat přes formulář níže a později vyplnit mnou předepsaný formulář. Později se nejraději s klienty scházím osobně, abychom mohli vše probrat do detailu a ujistit se, že čísla opravdu sedí.

„Nedělám odhady jen tak po internetu, protože by to pro Vás nebyla férová služba. I na službě zdarma si mohu dát přeci záležet.“

Pokud potřebujete odhad pro určení hodnoty v dědickém řízení, nebo odhad pro soudní či jiné vyrovnání, je možné sejít se i s certifikovaným odhadcem ve Vaší nemovitosti. Tato služba odhadu s certifikovaným znalcem je již zpoplatněna.

Moje služby

Určitě zde najdete to co budete potřebovat...

Ocenění Vaší nemovitosti


Nabízím kompletní stanovení tržní ceny Vaší nemovitosti zcela zdarma. Určení správné ceny je základem pro úspěšný a rychlý prodej a spokojenost. Je také potřeba nastavit cenu individuálním potřebám každého klienta a jeho nárokům. Pokud potřebujete nacenění nemovitosti v rámci dědického řízení, například pro potřeby notáře, je možné zprostředkovat odhad kvalifikovaným odhadcem.

Prezentace vaší nemovitosti


Fotografie Vaší nemovitosti jsou nedílnou součástí každé inzerce. Je potřeba fotografiemi opravdu zaujmout a ukázat potencionálnímu klientovi, že právě Vaše nemovitost je pro něj ta pravá. Nafotit se dá cokoliv, ale nafotit správně podle marketingových trendů, je umění. Lze domluvit pouze focení Vaší nemovitosti nebo je toto focení součástí mého realitního zprostředkování.

Nemluvě o zpracování profesionálních půdorysů, 2D nebo 3D nákresy. Tento dnešní standard požaduje mnoho klientů jako součást kvalitní prezentace. Proč tedy těmito jednoduchými kroky ještě nezvýšit prodejní cenu Vaší nemovitosti?

Poradenství


Nedílnou součástí každého obchodu je domluva. V prvé řadě domluva mezi Vámi a mnou a následné stanovení správných cílů našeho společného obchodu. Ať už prodáváte nemovitost sami, nebo potřebujete zprostředkovatele, neváhejte se na mne obrátit.

Je možné se poradit o všech součástech realitního obchodu, jako je samotný prodej, stanovení ceny, financování atd….. Stačí si domluvit osobní schůzku tak, jak vám bude vyhovovat.

Také je možné se zúčastnit mých seminářů o pestrých tématech z oblasti nemovitostí.

Služby pronajímatelům


Starám se o investiční projekty mých klientů. Od nalezení prověřeného nájemce po starost o celý proces a následné kroky po celé období pronájmů. Nemusíte se tak o nic starat. Jen si užívat návrat Vaší investice.

Investice


Rádi byste investovali do komodity, která ještě nikdy nebyla ovlivněna krizí a zhodnotili svoje investice, nebo zabezpečili své rodiny? Investujte do nemovitostí v ČR nebo v zahraničí. Sjednejme si osobní schůzku a zhodnotíme Vaše možnosti a přizpůsobíme je vašim požadavkům.