MENU ZAVŘÍT
Bc. Jan Kubásek - RE/MAX Future
Nemovitosti makléře

Bc. Jan Kubásek

RE/MAX Future

Telefon:
+420 607 445 745
Adresa:
RE/MAX Future
RE/MAX Future, U Koruny 1742/16
500 04 Hradec Králové, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř 1. stupně Certifikovaný realitní profesionál

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Kdo jsem?

Jmenuji se Jan, ale jsem raději, když mě lidé oslovují Honzo. Jsem Váš realitní makléř působící převážně v Královéhradeckém kraji.

Moji prioritou je spokojený klient. Zakládám si na vzájemné důvěře, férovém jednání, ale hlavně na přátelském a pohodovém přístupu. Prodej nebo koupě nemovitosti mohou být zdlouhavé a stresující procesy, které drtivá většina lidí absolvuje jen párkrát za život. Pro realitního makléře jsou však tyto procesy denním chlebem. Nechte mě tedy, ať se “stresuji” za Vás :-)

Slovo stres je v mém případě záměrně v uvozovkách, jelikož moje práce je pro mě koníčkem a dávám do ni vždy 100 %. Chystáte se prodat svoji nemovitost, nebo naopak chcete nějakou koupit? Zavolejte, napište, nebo se stavte přímo v naší kanceláři v Hradci Králové, kde si spolu dáme dobrou kávu a popovídáme si o Vašich představách. Nic neztratíte, maximálně si odnesete pár užitečných rad, jak se ve světě realit pohybovat.

Budu se na Vás těšit…

Honza Kubásek - realitní makléř
Honza Kubásek - realitní makléř

Chystáte se prodat nebo pronajmout svoji nemovitost?

Zajistím Vám, že se o ní dozví nejvyšší možný počet potenciálních zájemců a celým procesem Vás provedu od začátku do konce včetně veškerého servisu jako je:

  • profesionální nafocení Vaší nemovitosti
  • inzerci na těch nejnavštěvovanějších serverech
  • náhled do cenových map pro co nejlepší porovnání tržních cen nemovitostí ve Vašem blízkém okolí
  • pečlivý výběr zájemců
  • zajištění prohlídek
  • veškerý právní servis spojený s prodejem/pronájmem (rezervace, nájemní či kupní smlouvy, vklady na katastr, advokátní úschovy, předávací protokoly, odhlášení/přihlášení k placení daně z nemovitosti včetně pomoci s vyplněním daňových přiznání atd.)

Nebo naopak nemovitost sháníte?

Jste-li v roli toho, kdo hledá nové bydlení, případně toho, kdo potřebuje prostor k rozjetí nového, nebo rozšíření stávajícího podnikání, neváhejte se ozvat s Vašimi požadavky a tu nejvhodnější nemovitost pro Vás vyberu přednostně.

I v těchto případech je samozřejmostí zajištění veškerého papírování tak, aby celý proces proběhl pro Vás pokud možno bez starostí. Díky svým dřívějším pracovním zkušenostem v oblasti bankovnictví Vám navíc mohu poskytnout nadstandardní poradenství v případě, že se koupi nového bydlení rozhodnete financovat úvěrem. Ve spolupráci s naším hypotečním makléřem Vás potom tímto procesem můžeme provést takříkajíc “při jednom” i v praxi. Pokud tedy nechcete, do banky už běhat nemusíte.

Víte o někom, kdo prodává nebo pronajímá nemovitost?
Víte o někom, kdo prodává nebo pronajímá nemovitost?

Ani po tom všem však moje práce nekončí....

Záleží mi na Vaší spokojenosti - a samozřejmě i na dobrých referencích :-))) Ať už tedy prodáváte nebo pronajímáte, kupujete či najímáte, jsem Vám i poté kdykoli k ruce s řešením jakéhokoli problému!

Váš makléř Honza

____________________________________________________________________________________________________

Sledujte mě také na sociálních sítích...