offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality 10 -, Dolní Břežany
9.95

Hodnocení
klientů

Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 607 949 072

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality 10, Dolní Břežany

Telefon:
+420 607 949 072
Adresa:
RE/MAX G8 Reality 10, Pražská 709
25241 Dolní Břežany, Česká republika
zobrazit na mapě
  • Jsme RE/MAX G8 Reality. Spojení úspěšných realitních kanceláří z celé ČR. Naše pobočky najdete už v 19 městech Čech a Moravy.
  • Našim realitním makléřům poskytujeme nadstandardní zázemí a vzdělávání. Pravidelně pořádáme školení, workshopy a semináře s předními lektory a odborníky na trhu, a to jak z Čech, tak ze zahraničí. Máme propracovanou formu mentoringu – naši makléři se mohou opřít o know-how a 20leté zkušenosti v oboru spolumajitelů kanceláří. Ctíme etický přístup. Používáme nejmodernější prodejní metody a nástroje. Spolupracujeme s prověřenými advokátními kancelářemi. Rádi vám pomůžeme s prodejem či pronájmem vaší nemovitosti. Poradíme si i se složitými případy.
  • Naši makléři řeší vše za vás a během procesu prodeje či pronájmu vám budou oporou. Zajistí přípravu nemovitosti (úklid, designová úprava), profesionální fotografie, vizualizace, video a 3D prohlídku. Dále pak efektivní inzerci, vedení prohlídek a důkladné prověření zájemců. Díky tomu naleznete vhodného/bonitního kupce či spolehlivého nájemníka. Postarají se také o bezpečné právní služby a veškerou smluvní dokumentaci.
  • Zakládáme si na transparentní komunikaci – vždy budete mít přehled o tom, v jaké fázi prodeje či pronájmu se vaše nemovitost nachází. Rádi vám také pomůžeme s financováním a zprostředkujeme nejlepší hypotéku na trhu. Věděli jste, že s RE/MAX G8 Reality můžete svou nemovitost prodat i o desítky procent dráž? Naši makléři využívají aukce nemovitostí – pokud vás tato metoda zajímá, přečtěte si více na https://www.remaxg8reality.cz/prodat-nemovitost-aukce-je-zpusob/
  • Máte dotazy? Neváhejte a ozvěte se nám. Konzultace poskytujeme zdarma. Jsme zde pro vás! Více na https://www.remaxg8reality.cz

Makléři Hall of Fame

Certifikovaní makléři dle normy ISO

Certifikovaní makléři 2. stupně

Certifikovaní makléři 1. stupně

Realitní kandidáti

Management

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality...

Spojení úspěšných kanceláří se sídlem ve více než 15 městech.

Naši certifikovaní makléři vás provedou celým procesem prodeje či pronájmu nemovitosti a veškeré související činnosti vyřídí za vás. Spolupracujeme s prověřenými advokátními kancelářemi. Zastřešíme i všechny smluvní dokumentace a zajistíme bezpečnou právní úschovu. Rovněž vám pomůžeme s financováním a zprostředkováním nejlepší hypotéky na trhu.

V okrese Praha-západ, v oblíbené rezidenční lokalitě, najdete další z našich poboček. Nachází se v samém centru Dolních Břežan. Útulná kancelář s optimistickou atmosférou a dostatkem denního světla je příjemným pracovištěm i reprezentativním místem pro jednání.

Více na https://www.remaxg8reality.cz

Jsme RE/MAX G8 Reality. 15 kanceláří pod jednou silnou značkou. Rosteme s vámi!

RE/MAX G8 Reality je zcela jedinečný koncept, který vychází ze spolupráce více než 15 kanceláří spojených do jedné sítě. Sítě, která svým makléřům poskytuje nadstandardní zázemí a vzdělání a svým klientům perfektní servis, aby heslo „rosteme s vámi“ mohlo být naplněno v celé své podstatě.

Co umíme:
• Nastartovat Vaší kariéru – začít podnikat nikdy nebylo jednodušší
• Vzdělávat – školení a workshopy jsou u nás na denním pořádku
• Poskytovat cenové posudky zdarma – je to součást našich profesionálních služeb
• Prodávat nemovitosti s maximální péčí a odborností, a to i formou aukcí
• Pronajímat nemovitosti s jasným cílem najít vlastníkům spolehlivé nájemce

Naše vize: Spokojený makléř znamená spokojené klienty. A vaše spokojenost je naším nejvyšším cílem.

Chceme docela jednoduchou věc – vytvořit takové prostředí, ve kterém budou naši makléři odvádět tu nejlepší práci. Učíme je pracovat, ale učíme je i odpočívat. Setkáváme se, vzděláváme, inspirujeme. Děláme to proto, že spokojení makléři nabízejí našim klientům tu nejlepší službu.

Poznejte naše pravidla:

Být makléřem není jenom práce, je to životní styl.
Etika podnikání je pro nás to nejdůležitější. Máme jasně nastavené hodnoty.
Jsme tu pro vás. Jsme tu proto, abychom vám pomáhali.
Máme pokoru, učíme se nové věci, umíme naslouchat a inspirovat se.

Vzdělávání je jedna z hlavních hodnot RE/MAX G8 Reality.

Nejlepší světové kanceláře investují do vzdělávání svých makléřů značnou část rozpočtu, času i invence. A my se nejlepšími inspirujeme. Vzdělání makléřům G8 poskytujeme v průběhu celého roku kontinuálně a hodláme v tom pokračovat v co největší míře i v budoucnu.

Je toho opravdu hodně, v čem vám pomůžeme se vzdělávat, tak například:
• Efektivní a prověřené metody akvizice nových klientů. Máme jich už dvacet.
• Správná strategie pro online marketing, jak nemovitostí, tak vašeho profilu.
• Právní školení pro hladký průběh obchodu i v případě komplikovaných prodejů.
• Dovednosti vyjednávání se smluvními stranami, aby váš obchod dopadl win – win.

Jak vznikl fascinující příběh „Gé osmičky“?

Na počátku byla vize skupiny jednatelů několika poboček pod značkou RE/MAX posunout byznys zase o kus dál a zaměřit se vedle naplňování klientských potřeb a kodexů ještě více na promakléřský přístup. Nabízela se jedna zajímavá cesta - spojit síly s ostatními pobočkami.

Psal se rok 2014 a začalo se pátrat v zahraničí a brzy se ukázalo, že nejsou ve světě jediní, kdo měl podobnou myšlenku. Netrvalo dlouho a kolegové, tvořící dnešní jádro „G8“, vyrazili na stáž do kanadského Ontaria, kde se jim podařilo tyto vize zhmotnit do reality.

Kanadský BIG DREAM a portugalská inspirace

V Kanadě se kolegové přesvědčili, jak takový model funguje v praxi. Obrovské centrály tvořící sídlo pro 200 až 600 lidí svým makléřům poskytovali naprosto přepychový servis – každodenní semináře, školení, poradenství, administrativní, právní i technologickou podporu.

Text sekce:

„Makléři se díky tomu mohli plně koncentrovat na svou roli – poskytovat bezvadný servis klientům - a to byl směr, kterým jsme se chtěli vydat i v České republice,“ přibližuje situaci dnešní vedení G8.

Kanadský big dream byl velmi inspirativní, avšak nepřenositelný do našich podmínek. Kolegové se ale nevzdali a skládali další střípky mozaiky, až objevili fenomenální koncept v Portugalsku.

Následovala další stáž a hned po prvních hodinách bylo jasno. Objevili fungující model v evropských podmínkách a získali patřičné know how i obchodní postupy, které se rozhodli aplikovat v České republice.

A tak vznikl v roce 2018 unikátní koncept RE/MAX G8 Reality!

.