Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. David Krátký - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. David Krátký je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 09636625.

Ing. David Krátký

Makléř - RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 739 676 747
Adresa:
Kleinerova 1466
27201 Kladno

Vzdělání a ocenění

100% Club CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Podrobné informace

Ukázka mé profesionální prezentace při prodeji nemovitostí

Ukázka mé profesionální prezentace při prodeji nemovitostí

3D půdorys bytu
3D půdorys bytu
Vizualizace interiéru luxusní vily
Vizualizace interiéru luxusní vily

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

V jakých lokalitách působím?

Mojí expertní oblastí je především Berounsko, Kladensko, Praha a okolí.

Jaké služby Vám nabízím v průběhu naší spolupráce?

  • DŮSLEDNÁ PŘÍPRAVA– detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.
  • ŠIRŠÍ VZTAHY – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.
  • PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI PRODEJE - doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti. 
  • MARKETINGOVÝ PLÁN – pro každou nemovitost navrhnu vhodnou marketingovou strategii.
  • PRODEJ NEMOVITOSTI – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, pravidelně ji aktualizuji.
  • PRŮBĚŽNÁ KOMUNIKACE – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.
  • PROHLÍDKY NEMOVITOSTÍ – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.
  • ZPROSTŘEDKOVÁNÍ OBCHODU – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.
  • PŘEVOD NEMOVITOSTI NA NOVÉHO MAJITELE – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.
  • PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI A DAŇOVÉ POVINNOSTI – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Nárok na odměnu vzniká až po prodeji nemovitosti. Pokud nemovitost neprodám, veškeré tyto výdaje jsou pouze mými náklady.

Těším se na spolupráci s Vámi!

 

 

 

 

Realizace

Reference

"Pan Krátký nám rychle pomohl s naší nemovitosti.Rychlé profesionální jednání nás přesvědčilo před ostatníma realit.makléři."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, samostatný, spolehlivý. O všech krocích jsem byla informována s podklady pro mě rozhodnutí o výběru nájemce. Připraveny i podklady pro závěrečný podpis smlouvy. Mohu pouze doporucit"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální, vstřícný, spolehlivý, sympatický přístup. Velmi se mi líbila jeho prezentace pronajímané nemovitosti včetně profesionálních fotek. Velmi mi pomohlo, že jsem se nemusela o nic starat, co souviselo s pronájmem. Velmi doporučuji!"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"vse perfektni!! dokonale sluzby"

Hodnocení: 5/5

"skvělý odborný solidní přístup."

Hodnocení: 5/5

"Ráda bych poděkovala panu Krátkému, který se postaral o úspěšný prodej našeho bytu. Byla to velice příjemná spolupráce, je to opravdový profesionál, navíc velice milý a vstřícný člověk. Ještě jednou děkuji a všem ho mohu vřele doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Služby pana Ing. Krátkého byly profesionální, skvělé. Ještě jsem se nesetkala s lepším přístupem. Pronájem kancelářských prostor byl vyřešen velmi brzy a vše opravdu proběhlo na velmi velké a profesionální úrovni. Jestli bych potřebovala do budoucna další služby ohledně pronájmu, či prodeje, určitě bych se obrátila na p. Ing. Krátkého, protože s jeho přístupem a řešením jsem byla opravdu velmi spokojená. Marcela Kolářová"

Hodnocení: 5/5