offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Ing. David Krátký - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Ing. David Krátký je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 09636625.

Ing. David Krátký

RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 739 676 747
Adresa:
RE/MAX G8 Reality 2
RE/MAX G8 Reality 2, Kleinerova 1466
27201 Kladno, Česká republika

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 2 4 6 8 10
10

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou. Má profesionalita a odbornost samozřejmostí.

Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

V jakých lokalitách působím?

Mojí expertní oblastí je především Berounsko, Kladensko, Praha a okolí.

Jaké služby Vám nabízím v průběhu naší spolupráce?

  • DŮSLEDNÁ PŘÍPRAVA– detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.
  • ŠIRŠÍ VZTAHY – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.
  • PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI PRODEJE - doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti. 
  • MARKETINGOVÝ PLÁN – pro každou nemovitost navrhnu vhodnou marketingovou strategii.
  • PRODEJ NEMOVITOSTI – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, pravidelně ji aktualizuji.
  • PRŮBĚŽNÁ KOMUNIKACE – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.
  • PROHLÍDKY NEMOVITOSTÍ – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.
  • ZPROSTŘEDKOVÁNÍ OBCHODU – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.
  • PŘEVOD NEMOVITOSTI NA NOVÉHO MAJITELE – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.
  • PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI A DAŇOVÉ POVINNOSTI – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím potřebné podání daňových tiskopisů, ale i poradím s převodem energií z původního na nového majitele.

Nárok na odměnu vzniká až po prodeji nemovitosti. Pokud nemovitost neprodám, veškeré tyto výdaje jsou pouze mými náklady.

Těším se na spolupráci s Vámi!

 

 

 

 

Reference

"Služby pana Ing. Krátkého byly profesionální, skvělé. Ještě jsem se nesetkala s lepším přístupem. Pronájem kancelářských prostor byl vyřešen velmi brzy a vše opravdu proběhlo na velmi velké a profesionální úrovni. Jestli bych potřebovala do budoucna další služby ohledně pronájmu, či prodeje, určitě bych se obrátila na p. Ing. Krátkého, protože s jeho přístupem a řešením jsem byla opravdu velmi spokojená. Marcela Kolářová"

Hodnocení: 10/10
.