Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Jan Kratochvíl - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Jan Kratochvíl je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 86941151.

Jan Kratochvíl

Makléř - RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 734 875 600
Adresa:
Kleinerova 1466
27201 Kladno

Asistenti makléře

RNDr. Milena Kratochvílová

RNDr. Milena Kratochvílová

Telefon:
+420 734 875 600
 
Zuzana Fleková

Zuzana Fleková

Telefon:
+420 739 057 387
 

Vzdělání a ocenění

Platinum Club Hall of Fame CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti, Developerské projekty


Podrobné informace

Hledáme novou a lepší cestu

Dosahujeme toho nejlepšího možného výsledku pro naše klienty - ať už se jedná o prodej, pronájem nebo vyhledání nemovitosti.

Umíme to zařídit díky inovativnímu realitnímu procesu, promyšlené týmové spolupráci a použití moderních technik prodeje. Stále se zlepšujeme a rosteme.

I díky tomu jsme Nejlepšími makléři regionu Čechy v roce 2018 i 2019, a to ve společnosti více než 1 300 kolegů v celé síti RE/MAX Česká republika. 

Realitní tým Jana Kratochvíla REMAX
Realitní tým Jana Kratochvíla REMAX

Máme výsledky

Kdo má výsledky, má i zkušenosti. Hodně zkušeností! Díky tomu nás jen tak nic nepřekvapí, a přesně víme, co děláme.

Zároveň můžeme prokazatelně doložit, že jsme tak dobří, jak říkáme.

Každý týden prodáme jednu nemovitost. V případě prodeje metodou aukce-REMAX navyšujeme cenu průměrně o 268 665 Kč.

Mapu našich realizací si můžete prohlédnout zde.

Jsme vidět

A s námi i vaše nemovitosti.

Kromě dalších užitečných nástrojů používáme i online marketing.

S naší prací se tak můžete seznámit na facebooku, instagramu a youtube

Proč používáme Callcentrum a co to přináší našim klientům?

Realizace

Reference

"KOMUNIKACE PROBÍHALA V POŘÁDKU, VŠE ZAŘÍZENO KVALITNĚ A VČAS. DĚKUJI ZA POMOC S PRODEJEM BYTU."

Hodnocení: 5/5

"S panem Kratochvílem jsem spolupracovala už podruhé. Před pěti lety se mi s jeho pomocí podařilo nakoupit a pronajmout garsoniéru v Praze. Tento rok jsem ho oslovila kvůli prodeji bytu 3+1 na pražském Proseku. V obou případech vše proběhlo bezvadně, rychle a bezproblémově. Oceňuji možnost kdykoliv se s panem Kratochvílem spojit a také jeho schopnost vše vysvětlit jednoduchým, srozumitelným způsobem."

Hodnocení: 5/5

"Jednání s paní Kratochvílovou bylo konstruktivní, rychlé. Podklady pro uzavření smlouvy s námi byly konzultovány a upraveny dle požadavků obou stran. Samotné uzavření smlouvy proběhlo v dohodnutém čase a v pořádku."

Hodnocení: 5/5

"Spolupráce s makléřem byla zcela bez problémů, byl nápomocný ve všech částech spolupráce. Oceňuji kompletní přípravu bytu na prodej včetně úklidu."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 3/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pozitivní přístup, charisma, dobrá nálada - důležité aspekty při jednání s lidmi, ať už nabízíte, či kupujete nemovitost."

Hodnocení: 5/5

"U makléře pana Kratochvíla oceňuji vysokou míru profesionality a vždy vstřícný a ochotný přístup. Spolupráci mohu jen doporučit"

Hodnocení: 5/5

"Prodávala jsem nemovitost po tatínkovi a nebylo to pro mě úplně jednoduché. Velmi mi v tom pomohlo, že jsem díky propracovanému a transparentnímu prodejnímu procesu Týmu Jana Kratochvíla měla jistotu, že jsem za byt na současném měnícím se realitním trhu získala nejlepší možnou cenu. Celá operace zároveň proběhla velmi rychle a bezproblémově, takže jsem mohla obratem peníze investovat do svých dalších projektů. "

Hodnocení: 5/5

"Doporučuji (práce rychlá a bezproblémová )"

Hodnocení: 5/5

"Makléř pan Kratochvíl je nejen profesionál v oboru realit, ale také velice slušný člověk, který plní dohody. Rád budu realitní služby pana Kratochvíla doporučovat přátelům ve svém soukromém i pracovním okolí. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup a komunikace, celkově spokojenost. Pocit jistoty."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Nejen absolutně profesionální, ale též velmi lidský přístup. Proaktivní, vždy ku prospěchu věci. "

Hodnocení: 5/5

"Velmi oceňuji vstřícnost, ochotu, rychlé reagování na změny, pohodové a milé jednání Vaší makléřky Lenky Fiedlerové, se kterou jsem spolupracovala. Jsem 100% s její prací spokojená a navíc mám místo stresu z prodeje nemovitosti slunce v duši. Děkuji moc a doporučuji ! Svobodová"

Hodnocení: 5/5

"Při prodeji jsme se nemuseli o nic starat. Pan Kratochvíl s kolegy vše vyřešil. Během celé doby naší spolupráce jsme vnímali, že pro nás pan Kratochvíl chce získat co nejlepší podmínky a to hodnotíme výborně."

Hodnocení: 5/5

"Precizní prezentace, zodpovědný přístup a spolehlivost. Dopředu jsme byli seznámeni s podrobným plánem postupu a tak nás při prodeji nic nepřekvapilo. Rozhodně p. Kratochvíla a jeho tým budu dále doporučovat."

Hodnocení: 5/5

"Pan Kratochvíl s týmem se prodej naší nemovitosti dokonale postaral. Vše jsme měli pod kontrolouv, ale aktivně jsem nemuseli nic řešit. Vše zvládl na jedničku. Vše proběhlo rychle a jestě se podařilo navýšit finální cenu. "

Hodnocení: 5/5

"Celý tým fungoval velmi dobře. Prodej proběhl rychle a pan Kratochvíl se o vše postaral. Kromě podpisů smluv jsme nemuseli nic řešit."

Hodnocení: 5/5

"Oceňuji velmi profesionální přístup, rychlost, flexibilitu a ochotu makléřky. "

Hodnocení: 5/5

"Perfektní práce. O prodej se postarali od A do Z. Precizně komunikovali s oběma stranami obchodu. Maximální spokojenost. Rychlý prodej bez slevy, naopak s navýšením ceny."

Hodnocení: 5/5

"Pan Kratochvíl a jeho tým se profesionálně postaral o prodej našeho bytu. Vše proběhlo podle stanoeného plánu-rychle a nakonec za vyšší cenu než jsme požadovali."

Hodnocení: 5/5

"Paní Jeřábkovou mi ze svého týmu doporučil pan Kratochvíl. Řešily jsme společně pronájem menšího bytu v Praze. S jejími službami jsem byla nadmíru spokojená. Paní Jeřábková je profík a evidentně zkušená. Rychle a bez problémů byt pronajala solidním nájemcům, postarala se o papírování, zajišťovala prohlídky i době kovidu - ve všem naprosto spolehlivá. Moc děkuji a určitě naše spolupráce nekončí."

Hodnocení: 5/5

"Komunikovala jsem s paní Jarmilou Jeřábkovou a byla jsem velice spokojena. "

Hodnocení: 5/5

"Perfektni pristup, profesionalita a duraz na kvalitu."

Hodnocení: 5/5

"Kompletní servis, podle očekávání. Profesionální přístup, plná informovanost a pro klientský přístup. Doporučuji"

Hodnocení: 5/5

"Náš makléř pan Kratochvíl je opravdu profesionál. Ví jak jednat s klienty, jeho přístup je vždy příjemný a lidský. Vždy nás o všem podrobně a bez zbytečného odkladu informoval. Nikdy jsem nemusela řešit žádnou urgenci. Celá spolupráce šla "jako po drátkách". Byli jsme maximálně spokojeni. Víc takových lidí - lidí na svém místě. Tímto děkuji za fajn spolupráci."

Hodnocení: 5/5

"Remax je proste nejlepší "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Jednala jsem s makléřkou Lenkou Fiedlerovou, což byla pro mne od začátku do konce celého procesu pronájmu byt velká pomoc . Byla mi průvodcem a ochotným rádcem. doporučila mi navíc výborného malíře pokojů.Sňala ze mne břímě všech administrativních starostí.Pokud budu potřebovat, vždy se na ni znovu obrátím."

Hodnocení: 5/5

"Prodej nemovitosti zprostředkovala realitní makléřka Anna Kratochvílová. Makléřku Annu jsem si vybral na základě vynikajících referencí, které ji předcházejí. Vyzdvihuji zejména makléřčin přátelský a profesionální přístup, pohotovou komunikaci a srozumitelné vysvětlení všech podrobností a možných variant prodeje. Důležité pro mě bylo, že po uzavření zprostředkovatelské smlouvy jsem se již nemusel o nic starat, přitom jsem byl o všech podstatných věcech týkajících se přípravy prodeje průběžně informován. Nemovitost prošla vkusnou a praktickou úpravou, která přispěla k jejímu úspěšnému a nekomplikovanému prodeji. Líbilo se mi také makléřčino vstřícné a nápomocné jednání s kupující stranou, týkající se převodu nemovitosti. Celá transakce proběhla v krátké době a jako klient jsem naprosto spokojený s jejím průběhem i výsledkem. Makléřce Anně patří velké poděkování a přání mnoha dalších úspěchů nejen v realitní oblasti. Všem, kdo se rozhodují prodat či kupovat nemovitost, doporučuji se na makléřku Annu s důvěrou obrátit. "

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem naprosto spokojena se službami pana Jana Kratochvila. Děkuji Ducháčková"

Hodnocení: 5/5

"Vše, co slíbil , dodržel. Líbil se mi jeho přístup, jak prodej mé nemovitosti uchopil. Byl v pořadí již 7. nebo 8. makléřem a uspěl a nemovitost prodal za pro mě ještě uspokojivou cenu."

Hodnocení: 5/5

"super"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Z týmu Jana Kratochvíla byla prodejem mého bytu pověřena Anna Kratochvílová, která si od prvního setkání získala důvěru nejen moji (jako vlastníka bytu), ale také mých dospělých synů, se kterými jsem prodej bytu konzultovala. Byla schopna nám odpovědět na všechny otázky a v celém procesu nám podávala informace o průběhu, chystaných krocích, variantách atp. Prodej bytu jsme proto týmu pana Kratochvíla plně svěřili. Vzhledem k mému zdravotnímu stavu jsem velmi ocenila to, že jsem se nemusela starat o přípravu bytu k prodeji, schůzek se zájemci a řady dalších úkonů, souvisejících s prodejem i administrativou při převodu bytu, smluv atp. Zkušenost paní Kratochvílové, event. týmu, jsme oceňovali ve všech krocích od prezentace bytu přes přípravu smluv, finančních transakcí i dalších úkonů. Pro profesionalitu, spolehlivost i příjemný způsob jednání mohu tým pana Kratochvíla vřele doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Ráda bych touto cestou poděkovala realitním makléřům Lence Fiedlerové a Janu Kratochvílovi za zprostředkování prodeje našeho bytu. Celý proces od inzerce až po výsledný prodej proběhl naprosto hladce a velmi rychle. Příjemným překvapením bylo navýšení ceny nemovitosti, v což jsme ani nedoufali. Oceňuji zejména skvělou komunikaci, všechny dotazy byly zodpovězeny rychle a srozumitelně. O průběhu prohlídek i následného prodeje jsem byla písemně i telefonicky informována. Děkuji celému týmu za perfektní práci!"

Hodnocení: 5/5

"Kvalitní, rychlé a profesionální služby. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Skvela spoluprace s panem Kratochvilem a jeho tymem, vyborny vysledek :-)"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Realitní makléřka mi zprostředkovala pronájem bytu. Služby makléřky hodnotím jako velmi profesionální, efektivní a spolehlivé. Budu mít zájem o další spolupráci."

Hodnocení: 5/5

"Z mé strany bylo potřeba podepsat kupní smlouvu a smlouvu pro nového majitele bytu . Vše zajistil pan Kratochvíl s paní Jeřábkovou . Vřele doporučuji jsou opravdu hodně šikovný ,a pro mne bydlící jinde mne usnadnili dojíždění a obstarávání na úřadech . Moc děkuji oboum s pozdravem klientka"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Pozitivně hodnotím zejméne profesionální přístup ze strany pana Kratochvíla i paní Jeřábkové a hlavně fakt, že jsem se nemusel při prodeji skoro o nic starat. Vše bylo zařízeno ze strany RK, jak jsme se dohodli. Prodej nemovitosti trval sice déle než se předpokládalo, nicméně dopadl zdárně a bez jakýchkoliv problémů. Mohu jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Rychle, spolehlivě, maximálně profesionálně a příjemně uskutečněný prodej bytu."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Dobrá spolupráce"

Hodnocení: 5/5

"Aktivní přístup k prodeji, profesionální vystupování, rychlá reakce na změnu situace s prodejem"

Hodnocení: 5/5

"Velice milý, ochotný makléř s lidským přístupem Poradil se vším čemu jsme nerozuměli."

Hodnocení: 5/5

"Po zkušenosti z předešlého prodeje nemovitosti - s jinou RK - jsem si říkal, že takové služby již nikdy nevyužiji, když se o všechno musím starat stejně sám. Nicméně známý mi doporučil, ať se zkusím obrátit na pana Kratochvíla s tím, že budu mile překvapen. Vyzkoušel jsem a musím potvrdit, že tým pana Kratochvíla předvedl špičkový výkon, po celou dobu prodeje jsem se nemusel v podstatě o nic starat, přesně takto si služby realitní kanceláře představuji. Pokud budu v budoucnu řešit záležitosti ohledně nemovitostí, je Remax a pan Kratochvíl jasnou volbou."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Naprosto profesionální přístup paní makléřky Lenky Fiedlerové . Milé a vstřícné vystupování."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"profesionál na svém místě, odbornost se snoubí s lidstvím"

Hodnocení: 5/5

"Pan Kratochvíl se postaral o vše potřebné. Byt prodal rychle a za vyšší cenu než jsme na začátku požadovali."

Hodnocení: 5/5

"Pan Kratochvíl náš byt prodal rychle a bez snížení ceny. Naprostá spokojenost."

Hodnocení: 5/5

"Pan Kratochvíl je profesionál. Mohli jsme se na něj ve všem spolehnout."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Pan Kratochvíl nám poskytl kompletní servis. vše vyřešil za nás a k naší maximální spokojenosti. Můžeme ho s klidem doporučit dalším klientům"

Hodnocení: 5/5

"Profesionalni pristup cit pro detail zarizeni vsech formalit administrativni cinnost venoval se mi i po prodeji nemovitostvi aby zjistil jestli je vse ok naprosti profesional"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, spolupráce s panem Kratochvílem byla profesionální, příjemná a rychlá. Byt byl prodán cca do měsíce a půl. Pan makléř nám vycházel vstříc a rád nám se vším pomohl. Pana Kratochvíla bych rozhodně doporučil. S pozdravem, Rychlý"

Hodnocení: 5/5

"Jan Kratochvíl odvedl v prodeji mého bytu naprosto profesionální práci + navíc ve velmi krátkém časovém období.........!!! Vřele doporučuji!!! S pozdravem M.Vitoch"

Hodnocení: 5/5

"P. Kratochvil mi pomohl s pronajmem bytu v Praze. Jelikoz jsem potrebovala pronajmout byt ve velice kratky dobe kvuli odjezdu do zahranici, ocenila jsem jeho profesionalitu , spolehlivost, duraznost a rychlost prace. Vsechno zaridil do nejmensich detailu takze nebylo treba abych se nijak zapojovala do procesu , od fotografovani, prohlidek, vyberu klientu , po smlouvu a nasledujici kontrolu spokojenosti . Urcite vyuziji jeho sluzeb i do budoucna a doporucim ho vsem"

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost."

Hodnocení: 5/5