Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Kateřina Bukovská - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Kateřina Bukovská je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08985634.

Kateřina Bukovská

Makléřka - RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 739 541 449
Adresa:
Kleinerova 1466
27201 Kladno

Vzdělání a ocenění

CRM 1. stupně Aukční specialista

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, Domy


Podrobné informace

V první řadě jde o spokojenost klientů

Značka RE/MAX mi umožňuje poskytovat služby klientům na vysoké úrovni.

Moje cesta k realitnímu trhu začala postupně.

Dříve jsem pracovala v oblasti HR a kromě náboru jsem se starala několik let i o bydlení zaměstnanců společnosti. Tato oblast mne natolik nadchla, že jsem se rozhodla postavit se na vlastní nohy a zajišťovat klientům nejen pomoc s hledáním nového domova, ale i s prodejem nebo pronájmem jejich nevyužívané nemovitosti.
Vstupuji na tento trh v době, která si nekompromisně žádá změny. Přináším nový pohled, nadšení a reaguji tak na aktuální situaci. Mám po ruce tým právníků a dalších profesionálů, stojí za mnou mí kolegové a zkušení mentoři.
Další jistotou je pro mne to, co dobře umím: péče a budování vztahů s klienty.

Žiji se svou rodinou u Slaného, dříve jsem bydlela v Praze. Proto působím v těchto lokalitách: Slánsko, Kladensko, Praha a okolí.

Těším se na spolupráci třeba právě s Vámi :o).

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Bukovská je naprostý profesionál. Spolupráce s ní byla vždy perfektní, řekla bych na 1000 %! Jako člověk je velmi vstřícná a kdykoliv ochotna pomoci, vysvětlit, poradit, vyřídit. Mohu jedině doporučit! "

Hodnocení: 5/5

"Komplexní služby na klíč, zkrátka 100% bez výhrad."

Hodnocení: 5/5

"Aktivitou makléřky jsem byl spokojen, také lidský přístup hodnotím pozitivně."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Paní Bukovská udělala maximum pro naši spokojenost s prodejem bytu, pracovala mnohdy nad rámec svých povinností. Byli jsme velmi spokojeni s úrovní služeb."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Realitní makléřka je profesionál, který umí poradit, pomoci, své práci rozumí. Nebála jsem se na ní kdykoli a s čímkoli obrátit, vždy si věděla se vším řady."

Hodnocení: 5/5

"S paní Kateřinou Bukovskou jsme měli příležitost spolupracovat celkem 3x (1x zprostředkování pronájmu a 2x zprostředkování prodeje nemovitosti). Kdybychom měli více nemovitostí k prodeji, nevolila bych opět jinak. Paní Katka odvedla ve všech případech skvělou práci daleko za hranicemi našich očekávání. Vždy aktivní komunikace, informace o aktuálním vývoji a následných krocích v procesu ať už pronájmu nebo prodeje. Konzultace a vyhledávání a ověřování potřebných informací, jednání s úřady či zainteresovanými orgány (družstvo, správa nemovitostí apod.) běžnou záležitostí. Objevila-li se nějaká nečekaná komplikace, aktivně řešila a snažila se najít nejvhodnější řešení pro všechny zúčastněné strany. Kdykoliv jsme se na ni obrátili s dotazem nebo požadavkem, vždy vyřídila, zařídila nebo zjistila. Nemám nejmenších námitek a mohu jen s čistým svědomím a vědomím doporučit!"

Hodnocení: 5/5

"excellent !!!!!!!!!"

Hodnocení: 5/5

"Dobry den.. se sluzbami ohledne pronajmu bytu jsem byla s pani Katerinou Bukovskou spokojena a urcite bych mohla jeji sluzby doporucit ostatnim zakaznikum.. S pozdravem "

Hodnocení: 5/5