Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Lukáš Zeman - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Lukáš Zeman je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 08965501.

Lukáš Zeman

Svěřte mi svoji nemovitost a ukážu Vám, že to bylo Vaše nejlepší rozhodnutí. Zatím co já budu intenzivně pracovat na prodeji Vaší nemovitosti, Vy budete šetřit čas a peníze. Nemovitost prodám za nejvyšší cenu na trhu, bezpečně a bez starostí. 

RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 602 655 349
Adresa:
Kleinerova 1466
27201 Kladno

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Prostřednictvím mých služeb prodáte za nejvýhodnější cenu na trhu.

Osobní přístup, termín pro mne není jen číslo, na čem se domluvíme, to platí! Vyhovuje Vám spíš neformální přístup? Ani to pro mě není problém. Budu se těšit na setkání s Vámi.

Svěřte mi svoji nemovitost a ukážu Vám, že to bylo Vaše nejlepší rozhodnutí. 

Jak to probíhá?

Osobní setkání: společně projdeme prodávanou nemovitost, Vaši situaci. Vysvětlím průběh prodeje a jak pracuji. Vše je k diskuzi.  

Nacenění nemovitosti:  prodejní cenu stanovím na základě tržní analýzy skutečně prodaných nemovitostí v dané lokalitě a společně stanovíme prodejní strategii. 

Příprava nemovitosti: tuto část prodejního procesu většina prodávajích podceňuje. Kvalitní příprava nejen zvýši výnos z prodeje nemovitosti, ale celý průběh může i urychlit. Pro své klienty zajišťuji vystěhování, vymalování, drobné opravy apod. Součástí přípravy je tzv. homestagig - vyladíme interiér, který osloví a ukáže potenciál Vaší nemovitosti. 

Práce se zájemci: prohlídky pouze s bonitními zájemci s vážným zájmem. Případně zajistím pro kupujícího financování prostřednictvím finančního specialisty na hypotéční úvěry. 

Prodej: po složení rezervace zkušený advokát připraví smluvní dokumentaci včetně úschovy prostředků na speciální účet zřízený pouze pro tuto transakci. O nic se nemusíte starat, vše odnesu na příslušný katastrální úřad, do Vaší banky. 

Předání nemovitosti: vypracuji předávací protokol, zajistím převod energií, ukončení pojistky, internetu, TV, rozhlasu, odhlášení od placení daně z nemovitosti u příslušného FÚ.

Moje výhody: 

- vlastní databáze potenciálních kupujících 

- databáze kupujících v síti RE/MAX

- 15 let praxe v bankovnictví a pojišťovnictví 

Lukáš Zeman
Lukáš Zeman

Reference

"Profesionální jednání a příjemná spolupráce. Velice flexibilní, rychlé reakce, opravdu mohu Lukáše Zemana jen doporučit."

Hodnocení: 5/5

"Pan Zeman nám poskytl dokonalý profesionální servis. Udělal dle mého maximum. Věděl, co udělat pro nejlepší prezentaci. Nebál se dokonce sám stěhovat či malovat. Snažil se oběma stranám poskytnout maximální podporu, aby došlo k uzavření smlouvy a předání bytu ke spokojenosti všech a to nejen na papíře. Rozsah jeho služeb byl nadstandardní a nijak nás proces časově nezatěžoval. V porovnání s jinými makléři dle našich zkušeností a přes obecné skepse k realitním makléřům, si pan Zeman provizi opravdu zaslouží. Vřele doporučuji. Děkujeme"

Hodnocení: 5/5

"se službami pana Lukáše Zemana jsme maximálně spokojeni, vždy dodrží co je domluveno, je vstřícný, ochotný, profesionální. Jeho služby realitního makléře již doporučuji i v rámci rodiny"

Hodnocení: 5/5

"S makléřem mám dobrou zkušenost. Již nám pomohl pronajat více bytů. Vždy se snaží najít kvalitního nájemníka. Komunikace s ním bez problémů."

Hodnocení: 5/5

"Lukase Zemana mohu jedine doporucit. Je absolutne spolehlivy, profesional v kazdem ohledu. S prodejem me nemovitosti jsme nemela vubec zadne starosti, vse probíhalo hladce a rychle a k me naproste spokojenosti. Tak si představuju praci realitního maklere! Nemam ani jednu věc, kterou bych mohla vytknout, a to si myslím, ze jsem hodne narocny klient. Jen sama pozitiva a chvala. Lukas mi byl doporučen jiným spokojenym zákazníkem, takže nemohu vybrat z variant nize. "

Hodnocení: 5/5