Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Michal Regal - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Ing. Michal Regal je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 04423160.

Ing. Michal Regal

RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 777 078 945
Adresa:
Kleinerova 1466
27201 Kladno

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Ing. Michal Regal

Kdo jsem, co dělám, kde a jak to dělám?

Jsem realitní makléř specializující se na prodej a pronájem bytů, rodinných domů a pozemku v Berouně, v Praze a přilehlém okolí. 

Prodej nemovitosti je pro mnohé lidí prodejem toho nejcennější co mají. Toho jsem si vědom, a proto je z mé strany samozřejmostí profesionální přístup, férové jednání. Poskytnu Vám služby realitního makléře „na klíč“, tak abyste neměli s prodejem žádné starosti, měli klidné spaní a svou nemovitost prodali za maximální cenu v požadovaném čase.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:

Každý prodej/pronájem nemovitosti je si svým způsobem podobný, ale přesto je vždy unikátní. Proto ke všem obchodním případům přistupuji komplexně a mohu Vám tak garantovat, že i Vy a Vaše nemovitost dostane následující:

 • analýza tržní hodnoty nemovitosti pro rychlý a úspěšný prodej
 • příprava nemovitosti před prodejem
 • nafocení nemovitosti profesionálním fotografem
 • inzerce na placených realitních serverech
 • stanovení prodejní strategie a pravidelný výstup realizovaných aktivit pro prodávajícího
 • pravidelná komunikace o průběhu ochdodu
 • prohlídky nemovitosti v předem stanoveném čase
 • kompletní právní servis
 • zajištění převodu na katastru nemovitostí
 • zajištění průkazu energetické náročnosti budovy při prodeji domu
 • zajištění právní úschovy pro bezpečný průběh transakce
 • pomoc při zajištění financování
 • pomoc při převodu energií
Mapa s vyznačenou oblastí působení
Mapa s vyznačenou oblastí působení

Mou práci můžete sledovat na Facebooku

Nezaspal jsem dobu a proto mne naleznete na největší sociální síti. Ale co je ještě důležitější, na Facebooku bude i mnou prodávaná nemovitost a díky placeným reklamním kampaním můžeme oslovit miliony lidí a prodat Vaši nemovitost dráž a rychleji.

Dopřejte své nemovitosti to nejlepší. 100% příprava a profi fotografie jsou u mě samozřejmostí.

Před přípravou, bez profi fotografa
Před přípravou, bez profi fotografa
Po přípravě na prodej od profi fotografa
Po přípravě na prodej od profi fotografa

Realizace

Reference

"Perfektní přístup, pravidelná komunikace, příjemné jednání, výborná prezentace prodávané nemovitosti, maximální spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Ing. Regal je velmi kvalitní makléř, kterého mohu jen doporučit. Poradil nám, se vším pomohl, vždy dodržel dané slovo, nabídl a poskytl kvalitní služby."

Hodnocení: 5/5

"Ochotny ,vstricny,dusledny"

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, musím moc pochválit p. Michala Regala a paní Ludmilu Regalovou za jejich přístup a ochotu. Už jsem s nimi prodávala jeden byt a proto jsem je vyhledala znova k prodeji dalšího bytu. Jejich přístup je přímo SKVĚLÝ. Mohu je doporučit na 100%. "

Hodnocení: 5/5

"Super jednání skvělá spolupráce doporucuji"

Hodnocení: 5/5

"Profesionálně odvedená práce. Vstřícné a empatické vystupování. Pomoc při řešení dalších přidružených úkonů (odhlášení energií, UPC televize, vyklizení některých předmětů atd.)."

Hodnocení: 5/5

"Kvalita sluzeb je na maximalni urovni. Vse probehlo dle mych predstav. Vas makler vse zaridil k me spokojenosti. V pripade potreby dalsich sluzeb, se opet na nej obratim. S pranim vseho dobreho MH "

Hodnocení: 5/5

"100% spolehlivost, kvalita, profesionalita"

Hodnocení: 5/5

"Se službami poskytovanými Lídou a Michalem Regálovými jsme byli nadmíru spokojeni. Jejich přístup je velmi profesionální a zároveň lidský. Je vidět, že své práci rozumí. Jejich služby jsou nadstandardní, při komunikaci byli vždy velmi milí. Určitě je budeme doporučovat dále."

Hodnocení: 5/5

"Velmi doporučuji! Manželé Regalovi jsou skvělí profesionálové a navíc moc milí lidé. Až mně mrzí, že náš dům tak rychle prodali a tím pádem už se nebudeme potkávat. "

Hodnocení: 5/5

"S Michalem jsem byla nadmíru spokojena. Od začátku bylo znát, že své práci rozumí a snaží se vyjít maximálně vstříc. K pronajímání mého bytu přistupoval jako kdyby to byl jeho vlastní. Určitě budu Michala doporučovat dál."

Hodnocení: 5/5

"Když jsme se rozhodli prodat byt, doporučoval jsem, obrátit se na nějakou realitní společnost, protože v dnešní době nepřehledných zákonů, vyhlášek atd. nejsme schopni byt prodat sami. Moje neteř (paní Zázvorková) vybrala výše jmenovaného makléře a musím konstatovat, že měla šťastnou ruku. Od prvního setkání jsem si říkal, že takto jednají profesionálové, vše bylo vysvětleno (postup při prodeji), dotazy zodpovězeny. Moje představy o prodeji bytu byly zcela naplněny, člověk se nemusel o nic starat, jen pár podpisů. Děkuji za odvedenou práci. F. Graman"

Hodnocení: 5/5

"Super, nemá chybu!"

Hodnocení: 5/5

"Ač byl prodej našeho domu zkomplikován i prodejem bytu nových kupujících (k zajištění hypoteční jistiny), vaši realitní makléři vše časově zkoordinovali a bez zbytečných průtahů jsme k naší velké spokojenosti dům prodali v řádu několika málo týdnu. Děkujeme"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup. Skvěle odvedená práce. "

Hodnocení: 5/5

"Rádi bychom poděkovali paní Tyrové a panu Regalovi. Od prvního setkání nás mile překvapil přístup, který byl profesionální, férový, lidský a flexiblní. Při prodeji nemovitosti a navazující koupi nemovitosti byla spolupráce bezproblémová a v neposlední řadě milá. Oba jsou profïci ve svém oboru, duo, které se doplňuje a tvoří skvělý tým. "

Hodnocení: 5/5

"Služby pana Regala a paní Tyrové byli naprosto nadstandardní. Vždy ochotně a rychle poradili a vše zařídili. Rádi budeme doporučovat dál. Kdykoliv v budoucnu se na ně rádi znovu obrátíme."

Hodnocení: 5/5

"Pan Ing. Michal Regal je mimořádný člověk a excelentní realitní makléř. Je radost s ním spolupracovat. Nejlepší ze všech, vysoce převyšuje všechny makléře, s nimiž jsem v minulosti spolupracovala."

Hodnocení: 5/5

"Vsechno bylo v poradku a byla to skvle spoluprace! Dekuji1"

Hodnocení: 5/5

"Pana Michala Regala mohu jen doporucit! Postaral se o uspesny, rychly a bezproblemovy prodej nasich jiz dvou rodinnych nemovitosti. Velmi profesionalni, osobni, a stejne tak citlivy pristup k potrebam klienta. S panem Regalem budeme spolupracovat urcite i nadale a doporucujeme ho vsem, kdo potrebuji sluzby zkuseneho realitniho maklere. Dekujeme!"

Hodnocení: 5/5

"Vysoce profesionální a přitom i velice lidský přístup."

Hodnocení: 5/5

"Pan Regal je šikovný, spolehlivý a milý. "

Hodnocení: 5/5

"Má obecná představa o Makléři byla do nedávna velmi skeptická. Až doporučení a nezávazný pohovor s paní Tyrovou a panem Regalem z RK RE/MAX mi otevřel oči a dal jistotu, že jsem se v názoru mýlil. Maximálně profesionální a citlivý přístup ke klientovi. Jednani s těmito makléři je velice příjemné, lidské a zároveň konstruktivní ke splnění požadavků. Nad očekávání splnili mé představy o realizaci obchodu s nemovitostí. Mohu říci, že s jistotou doporučím každému, kdo by váhal a řešil koupi či prodej nemovitosti. Martin Bílek "

Hodnocení: 5/5

"Důvěryhodný, srdecny, profesionalni jednani. Nezklamal! "

Hodnocení: 5/5

"Jsem moc moc spokojená mohu doporučit, skvělé jednání. Brzo budu zase p. Michala Regala potřebovat k dalšímu prodeji bytu. Musím i moc moc pochválit p. Lidu Tyrovou za její ochotu i pomoc. Moc jim děkuji Slavičkova"

Hodnocení: 5/5

"Byla jsem velmi spokojená s veškerým přístupem, ochotou i jednáním"

Hodnocení: 5/5

"Profesionalni a mily pristup, je videt, ze ho jeho prace bavi a rozumi lidem :)"

Hodnocení: 5/5

"Rychlé, profesionální jednání i ve složitých situacích."

Hodnocení: 5/5

"Po úspěšné realizaci jsem makléře pozval domů na knedlíčkovou polévku. To snad hovoří za vše. Vážně perfektní."

Hodnocení: 5/5

"Zcela perfektní a nadstandardní servis a služby, neustálá péče a kontakt, pomoc při řešení nestandardních situací i běžných a praktických záležitostí s prodejem spojených. Několik měsíců předtím to měla na starost jiná realitní kancelář a zde není ani možné srovnání - v porovnání s Michalem Regalem nedělali vůbec nic. Takže ještě jednou, pokud bych měl ohodnotit stručnou charakteristikou, použil bych "vysoce nadstandardní.""

Hodnocení: 5/5

"Velmi spolehlivý. Profesionální přístup s maximální snahou dosažení cíle. Absolutní nasazení ve prospěch klienta bez ohledu na čas. Pokud bych někdy potřeboval služby společnosti RE/MAX, vyžadoval bych služby pana Michala Regala. Vřele doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Za roky shánění nové nemovitosti, jsme potkali mnoho makléřů. Od těch, kteří kromě nafocení amatérských fotek a vystavení inzerátu, nevyvíjeli téměř žádnou aktivitu, až po nějaké "celkem ucházející". Až pan Regal nás svým přístupem přesvědčil, že existují i schopní makléři. Setkali jsme se s ním poprvé, když jsme chtěli koupit jím prodávaný byt. Byl proaktivní, lidský a férový. (Mezi makléři bude asi trochu jak jednorožec.) V aukci jsme tehdy byt však nezískali. Takže když jsme pak kupovali jinou nemovitost a začali řešit prodej svého bytu, neváhali jsme ho oslovit. A dobře jsme udělali. Odvedl dobrou práci, byl spolehlivý a vždy přátelsky naladěný. Takže ho rádi doporučujeme."

Hodnocení: 5/5

"Kvalita služeb byla naprosto nadstandardně profesionální, vysoko nad rámec povinností makléře. Upřímný a přátelský přístup k prodávající i kupující straně, rozsah vědomostí ze všech oblastí, týkajících se nemovitostí a jejich prodeje, rychlost realizace úkonů i řešení problémů, to vše vedlo k nejlepší spokojenosti."

Hodnocení: 5/5

"Michal Regal byl vzdy pripraven, mnel znalosti a ochotu s jakymkoliv resenim. Kazdou situaci pristupoval s klidem a s profesionalnim pristupem. Vrele diky za skvele odvedenou praci! You are great!"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální jednání, vstřícný a milý přístup, znalost v oboru"

Hodnocení: 5/5

"profesionální, lidský a spolehlivý přístup, pravidelná komunikace"

Hodnocení: 5/5

"Maximální profesionalita, ochota, rychlé a korektní jednání."

Hodnocení: 5/5

"Tento makléř je dochvilný, co řekne to ihned bez prodlení splní. Vychází vstříc jak prodávajícímu, tak stejně i kupujícímu. Koordinuje vše, aby nebyla žádná prodleva. Je člověkem, který vždy poradí a jeho vstřícnost je neuvěřitelná. Určitě nemá žádné negace. Hodnotím jej na 1 s hvězdičkou. Každému bych jej doporučila."

Hodnocení: 5/5

"Pan Regal je seriózní realitní makléř. Jím nabízené služby/servis hodnotím jako nadstandardní."

Hodnocení: 5/5

"Pan Regal pronajal byt ve velmi krátké době,čímž maximálně vyšel vstříc našim tehdejším potřebám."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní a spolehlivé služby!"

Hodnocení: 5/5

"Pan Ing. Regal, je odborně na výši,je velmi vstřícný a aktivní, má příjemné vystupování a vytváří pozitivní atmosféru při jednání. Ráda se na něj obrátím i v budoucnosti."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup. Aktivní jednání. Absolutní spokojenost. Doporučuji všem jako špičkového makléře."

Hodnocení: 5/5

"Pan ing. Regal je ma velmi prijemne a profesionalni vystupovani a snazi se o to, aby byl klient maximalne spokojen. Nelituje sveho casu a s klienty komunikuje,pokud si to situace vyzada i pozde do noci. Aktivne resi nenadale situace. Prodej s nim byl bez potizi a muzeme jeho sluzby jen doporucit."

Hodnocení: 5/5

"Pan ing. Regal je opravdovy profesional s velmi prijemnym vystupovanim. Pokud nastanou nepredvidane okolnosti, prijde vzdy s nekolika variantami reseni a necha klienta vybrat tu, ktera mu vyhovuje nejvice. Je aktivni a zaridi i veci, ktere by normalne zarizovat nemusel. Ma zajem na tom, aby byl zakaznik maximalne spokojen. Muzeme jen doporucit."

Hodnocení: 5/5

"Po celou dobu spolupráce jednal velmi vstřícně a konstruktivně. Je velmi pečlivý a dodržuje domluvené termíny. Pokud vidí, že domluvený postup nelze dodržet, vždy nás včas kontaktoval a o všem informoval. V takového makléře mám maximální důvěru a rozhodně ho dalším prodávajícím či kupujícím doporučuji."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Spolehlivý profesionál"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Velmi ochotný, pečlivý, komunikace na velmi dobré úrovni. Nadstandartní péče o prodávajícího a co jsem viděl tak i kupujícího. Pokud budu někdy potřebovat makléře, tak se určitě obrátím na pana Regala."

Hodnocení: 5/5

"Lidsky pristup,vyborna komunikace-vazte si ze ho mate v tymu.☺☺. Proste jednicka ve svem oboru.☺☺☺☺"

Hodnocení: 5/5