Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Bc. Tomáš Veselský - RE/MAX G8 Reality 2

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Bc. Tomáš Veselský je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 87388804.

Bc. Tomáš Veselský

RE/MAX G8 Reality 2

Telefon:
+420 720 759 797
Adresa:
Kleinerova 1466
27201 Kladno

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Mým hlavním cílem je spokojený klient.

Chcete prodat vaši nemovitost bez starostí a za co nejvyšší cenu? Zaručuji vám profesionální přístup - na mě se můžete spolehnout.

Proč si vybrat právě mě?

1. Preferuji především LIDSKÝ PŘÍSTUP ke klientům a PROFESIONALITU.

2. NIKDY nejednám s klienty pod nátlakem – rozhodnutí o prodeji je čistě na Vás.

3. Prodávám za NEJVYŠŠÍ možnou tržní CENU, a to především díky aukcím.

4. Využívám MODERNÍCH NÁSTROJŮ, jako jsou profesionální fotografie, video a záběry z dronu, i těch léty osvědčených, jako jsou informační letáky, bannery ale i osobní kontakty.

Reference

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup a jednání, skvělá a rychlá komunikace a domluva, precizní inzerce nemovitosti. Z mé strany absolutní chvála nejen za profesionalitu, ale také za racionální a lidský přístup . 1***************"

Hodnocení: 5/5

"Pan Veselský byl velmi vstřícný, ochotný a trpělivý"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Skvěle realizovaný prodej bytu.. Bez problémů a starostí."

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den, velmi ráda bych ještě jednou poděkovala panu makléři Tomáši Veselskému. Jeho přístup byl milý a zároveň profesionální. Byl ochoten naslouchat a zároveň zodpovídat mé dotazy. Je velmi aktivní a já jsem mu vděčná, že moji nemovitost dokázal prodat za nejvyšší možnou cenu. Opravdu skvělá práce! Pana Veselského všem doporučuji a doporučovat rozhodně budu! S pozdravem, Petra Dvořáková."

Hodnocení: 5/5

"Velmi korektní a zkušený makléř. Profesionální vystupování jak ke klientovi tak k zákazníkovi. Naprosto spolehlivý. Je vidět, že mu záleží na tom, co dělá a že ho jeho práce a komunikace s lidmi velmi těší. Toto se samozřejmě na všem, co dělá, odráží. Doporučuji všem."

Hodnocení: 5/5

"Skvělý a přátelský přístup, ochota, skvělé jednání"

Hodnocení: 5/5

"Moc a moc děkujeme za super servis. Vřele doporučujeme společnost a pana Veselského. Pan Veselský je super člověk na správném místě. Jeho přístup je individuální k daným věcem. Jen tak se ničeho nezalekne a snaží se maximálně vyhovět, splnit požadavky a pomoci. Děkujeme "

Hodnocení: 5/5

"Pan Veselský je velmi profesionální, spolehlivý a vše dokonale vysvětlí. Do ničeho nás netlačíl a jeho profes.rady nám velmi při našem rozhodování pomohli S klidným svědomím mohu tohoto makléře doporučit. Nebudete zklamání. "

Hodnocení: 5/5

"vše týkající se týmu makléře bylo v pořádku"

Hodnocení: 5/5

"S panem Bc. Veselským byla radost spolupracovat!, především oceňuji skvělou komunikaci, jasně a srozumitelně stanovený postup a poctivý přístup ke klientovi. Gratuluji!"

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup, ochota a vstřícnost. Bezproblémový průběh celé délky trvání prodeje bytu."

Hodnocení: 5/5

"Ocenil jsem pravidelnou informovanost o stavu prodeje nemovitosti, o dalších možnostech, záměrech. Realistické nacenění a následné společné zhodnocení průběhu prodeje mě přesvědčilo, že příště bych opět volil stejného makléře."

Hodnocení: 5/5

"Služby pana Tomáše Veselského byly velmi profesionální. Spolehlivost, vstřícnost, přehled, informovanost, solidnost a příjemné, ale i důrazné jednání v mezích slušnosti. Prodej proběhl bez problémů, zádrhelů v rychlé a příjemné atmosféře. Pan Tomáš Veselský si získal naší naprostou důvěru ,která se přenesla na celou Vaší firmu."

Hodnocení: 5/5