Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality 5 -, Nymburk

4,8

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti

Volejte:
+420 603 392 334

Realitní kancelář
RE/MAX G8 Reality 5

Telefon:
+420 603 392 334
Adresa:
Palackého třída 2553
28802 Nymburk
zobrazit na mapě
  • Jsme RE/MAX G8 Reality. Spojení úspěšných realitních kanceláří z celé ČR. Naše pobočky najdete už v 21 městech Čech a Moravy.
  • Našim realitním makléřům poskytujeme nadstandardní zázemí a vzdělávání. Pravidelně pořádáme školení, workshopy a semináře s předními lektory a odborníky na trhu, a to jak z Čech, tak ze zahraničí. Máme propracovanou formu mentoringu – naši makléři se mohou opřít o know-how a 20leté zkušenosti v oboru spolumajitelů kanceláří. Ctíme etický přístup. Používáme nejmodernější prodejní metody a nástroje. Spolupracujeme s prověřenými advokátními kancelářemi. Rádi vám pomůžeme s prodejem či pronájmem vaší nemovitosti. Poradíme si i se složitými případy.
  • Naši makléři řeší vše za vás a během procesu prodeje či pronájmu vám budou oporou. Zajistí přípravu nemovitosti (úklid, designová úprava), profesionální fotografie, vizualizace, video a 3D prohlídku. Dále pak efektivní inzerci, vedení prohlídek a důkladné prověření zájemců. Díky tomu naleznete vhodného/bonitního kupce či spolehlivého nájemníka. Postarají se také o bezpečné právní služby a veškerou smluvní dokumentaci.
  • Zakládáme si na transparentní komunikaci – vždy budete mít přehled o tom, v jaké fázi prodeje či pronájmu se vaše nemovitost nachází. Rádi vám také pomůžeme s financováním a zprostředkujeme nejlepší hypotéku na trhu. Věděli jste, že s RE/MAX G8 Reality můžete svou nemovitost prodat i o desítky procent dráž? Naši makléři využívají aukce nemovitostí – pokud vás tato metoda zajímá, přečtěte si více na https://www.remaxg8reality.cz/prodat-nemovitost-aukce-je-zpusob/
  • Máte dotazy? Neváhejte a ozvěte se nám. Konzultace poskytujeme zdarma. Jsme zde pro vás! Více na https://www.remaxg8reality.cz

Certifikovaní makléři ISO GOLD

Certifikovaní makléři SILVER

Certifikovaní makléři BRONZE

Realitní makléři

Management

Volné pozice

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality...

Spojení úspěšných kanceláří se sídlem ve více než 21 městech.

Naši certifikovaní makléři vás provedou celým procesem prodeje či pronájmu nemovitosti a veškeré související činnosti vyřídí za vás. Spolupracujeme s prověřenými advokátními kancelářemi. Zastřešíme i všechny smluvní dokumentace a zajistíme bezpečnou právní úschovu. Rovněž vám pomůžeme s financováním a zprostředkováním nejlepší hypotéky na trhu.
V Nymburce jsme v centru města, jen kousek od hradeb a náměstí. V Palackého ulici sídlíme v nejnovější budově, hned naproti vyhlášené restauraci U Gregorů – tu tady zná každý! Kanceláře v přízemí mají prosklenou výlohu. Naše asistentka vás při příchodu srdečně přivítá, uvede do zasedací místnosti a nabídne občerstvení. Zkrátka, bude o vás hezky postaráno.
Více na www.remaxg8reality.cz

Google Recenze 4.6

Dandondy Du

před 2 lety

Bez textového hodnocení.

Klara Novotna

před 4 lety

Bez textového hodnocení.

Iva Hrušková

před 2 lety

"Protože zde již 10 let pracuji "

Milan Holý

před 7 měsíci

"Markéta Hrdá je anděl z nebes co mi pomohl si splnit další sen a koupit si baráček. Obdivuji, protože se mnou to bylo opravdu těžké :D :D Mooooc děkuji všem od vás co mi pomohli."

Niki Veselá

před 3 lety

"Suprova realitka. Hlavně Pani Mizlerova. Hodně nam pomohla a vse vysvetlila. Muzu jen doporucit."