offers in other languages

MENU ZAVŘÍT
Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality 5 -, Nymburk
9.92

Hodnocení
klientů

Nemovitosti kanceláře

Volejte:
+420 603 392 334

Realitní kancelář RE/MAX G8 Reality 5, Nymburk

Telefon:
+420 603 392 334
Adresa:
RE/MAX G8 Reality 5, Palackého třída 2553
288 02 Nymburk, Česká republika
zobrazit na mapě
  • Jsme RE/MAX G8 Reality...
  • Spojení úspěšných kanceláří se sídlem ve více než 15 městech.
  • Naši certifikovaní makléři vás provedou celým procesem prodeje či pronájmu nemovitosti a veškeré související činnosti vyřídí za vás. Spolupracujeme s prověřenými advokátními kancelářemi. Zastřešíme i všechny smluvní dokumentace a zajistíme bezpečnou právní úschovu. Rovněž vám pomůžeme s financováním a zprostředkováním nejlepší hypotéky na trhu.
  • V Nymburce jsme v centru města, jen kousek od hradeb a náměstí. V Palackého ulici sídlíme v nejnovější budově, hned naproti vyhlášené restauraci U Gregorů – tu tady zná každý! Kanceláře v přízemí mají prosklenou výlohu. Naše asistentka vás při příchodu srdečně přivítá, uvede do zasedací místnosti a nabídne občerstvení. Zkrátka, bude o vás hezky postaráno.
  • Více na www.remaxg8reality.cz

Certifikovaní makléři dle normy ISO

Certifikovaní makléři 2. stupně

Certifikovaní makléři 1. stupně

Volné pozice

Management

Hypoteční specialisté

Informace o kanceláři

Jsme RE/MAX G8 Reality...

Spojení úspěšných kanceláří se sídlem ve více než 15 městech.

Naši certifikovaní makléři vás provedou celým procesem prodeje či pronájmu nemovitosti a veškeré související činnosti vyřídí za vás. Spolupracujeme s prověřenými advokátními kancelářemi. Zastřešíme i všechny smluvní dokumentace a zajistíme bezpečnou právní úschovu. Rovněž vám pomůžeme s financováním a zprostředkováním nejlepší hypotéky na trhu.
V Nymburce jsme v centru města, jen kousek od hradeb a náměstí. V Palackého ulici sídlíme v nejnovější budově, hned naproti vyhlášené restauraci U Gregorů – tu tady zná každý! Kanceláře v přízemí mají prosklenou výlohu. Naše asistentka vás při příchodu srdečně přivítá, uvede do zasedací místnosti a nabídne občerstvení. Zkrátka, bude o vás hezky postaráno.
Více na www.remaxg8reality.cz