Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Markéta Hrdá - RE/MAX G8 Reality 5

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Markéta Hrdá je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 04984897.

Markéta Hrdá

Nejlepší čas na prodej nemovitosti.

RE/MAX G8 Reality 5

Telefon:
+420 775 628 782
Adresa:
Palackého třída 2553
28802 Nymburk

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.8

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Informace o makléři

Markéta Hrdá

Stát se realitní makléřkou bylo mým snem.

Své nadšení, pracovitost a píli vtisknu do našich společných cest ve světě realit.
Těším se na naše setkání.

OCENĚNÍ

RE/MAX G8 REALITY

ROK 2021

3. MÍSTO MAKLÉŘ ROKU 2021
3. MÍSTO MAKLÉŘ ROKU 2021

OCENĚNÍ

RE/MAX G8 REALITY

ROK 2022

MAKLÉŘ MĚSÍCE LEDEN 2022
MAKLÉŘ MĚSÍCE LEDEN 2022

Reference

"Chtěla bych touto cestou poděkovat paní makléřce Markétce Hrdé, které mohu vyjádřit pouze slova chvály. Překvapila mne velice příjemně svojí vysokou profesionalitou, precizností, ochotou a lidským přístupem po celou dobu zprostředkování prodeje mé nemovitosti. Ušetřila mne tak spousty stresu a starostí, které bývají s prodejem pro vlastníka spojeny. Vše proběhlo kvalifikovaně, spolehlivě a rychle - k mé naprosté spokojenosti (a rovněž i pro kupujícího, což mne těší dvojnásob). Jak tuto realitní kancelář RE/MAX Nymburk, tak konkrétně paní Markétu Hrdou, mohu všem jedině doporučit. Marie Kamanová"

Hodnocení: 5/5

"Paní makléřka byla ochotná, příjemná a profesionální . S prodej domu byl pro mě pohodlný. "

Hodnocení: 1/5

"Výborná komunikace,bezproblémové řešení všech nastalých situací..naprostá spokojenost"

Hodnocení: 5/5

"Po předchozích zkušenostech jsem měl k realitním kancelářím velkou nedůvěru. Paní Hrdá však jedná profesionálně a věcně. Vše na čem jsme se domluvili proběhlo rychle a bez problémů. "

Hodnocení: 5/5

"S paní maklerkou Markétou Hrdou byla spoluprace super. Když jsem něco nevěděla tak mi vše vysvětlila. Je to maklerka kterou mohu jen do poučit. "

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Dobrý den jedná se o moji spolužačku ze základní školy. Jakmile jsme se rozhodli že pronájem budeme řešit přes RK tak jsem ji oslovil. Cca do týdne od podání inzerátu za námi přišla ž emá cca 5 lidí, které vybrala z mraky odpovědí. Při prohlídkách vše probíhalo podle předpokladu a našeho přání. Jediná vada na kráse byla že nám přivedla všechny dobré nájemníky a nevěděli jsme koho vybrat. Dala nám nějaký názor a musíme odufat že vybraná nájemnice bude plnit to co má. Byla to první zkušenost a jelikož budeme řešit ještě pordej tak se na Markétu Hrdou opět obrátíme."

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"Skvělá, ochotná, profesionální"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"rychlá, profesionální, nápomocná"

Hodnocení: 5/5

"Na makléřku, paní Markétu Hrdou jsme se obrátili již podruhé a opět jsme byli velice spokojeni. Je vstřícná, komunikativní a ochotná spolupracovat i ve svém osobním volnu."

Hodnocení: 5/5

"Paní Hrdé moc děkuji. Její vystupování bylo profesionální, práce velmi rychlá a současně se odehrávala v nehraném přátelském duchu. Cokoliv slíbila, včas udělala, zařídila. Určitě ji mohu vřele doporučit."

Hodnocení: 5/5

""Příjemná, individuální přístup, spolehlivá, ochotná, konstruktivní, rychlá ... výborná spolupráce!""

Hodnocení: 5/5

"Reakce na můj požadavek pronajmout byt v Nymburce byla rychlá a s nabídkou kompletních služeb. V zápětí proběhlo nafocení bytu, seznámení s podmínkami a uveřejnění nabídky. Tato makléřka nás provedla celou problematikou až ke konečnému sepsání nájemní smlouvy přes výběr zájemců a byla nápomocná i při přehlašování energií na nového plátce. Za její přístup a pomoc můžeme jenom poděkovat. Fridrich J."

Hodnocení: 5/5

"Absolutně profesionální přístup a jsem přesvědčen, že i nad rámec svých povinností. Mohu vřele doporučit při prodeji Vaší nemovitosti."

Hodnocení: 5/5

"Perfektni a naprosto profesionalni spoluprace s "lidskym" jednanim. Z me strany ma Markete Hrda ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️"

Hodnocení: 5/5

"S prací makléřky Markéty Hrdé jsem byl nadmíru spokojen. Prodej nemovitosti proběhl velice rychle a bez nejmenších problémů. Její jednání a vystupování bylo velice příjemné, lidské a na profesionální úrovni. Je velice spolehlivá, pečlivá a zodpovědná. Všem bych ji vřele doporučil a v případě prodeje nějaké další nemovitosti se opět na ní zcela jistě obrátím. Pokud se někdo rozhoduje na jakého realitního makléře se obrátit s prodejem nemovitosti, nebo i jiných služeb v realitách, tak je tato makléřka správnou volbou a jsem si jistý, že budete maximálně spokojeni."

Hodnocení: 5/5