Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Martina Boušková - RE/MAX G8 Reality 5

Zeptejte se makléře

* – toto pole je nutné vyplnit
Nemovitosti makléře

Martina Boušková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 16084977.

Martina Boušková

Ty nejdůležitější věci nejsou věci!

RE/MAX G8 Reality 5

Telefon:
+420 602 681 581
Adresa:
Palackého třída 2553
28802 Nymburk

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy, Komerční nemovitosti


Informace o makléři

Martina Boušková

V minulém období jsem byla majitelkou RK Sorent a po 19 letech vedení společnosti jsem se rozhodla přijmout nabídku, pracovat pro společnost RE/MAX, která je kvalitním a důvěryhodným partnerem.

Úžasné na této práci je, že pomáháte lidem, a to velmi zásadním způsobem. To, že se přestěhují do nového domova, tak poznávají nové prostředí, nové sousedy, nové přátele, a to vše ovlivní jejich další životy, protože vše souvisí se vším. Toho všeho jsem si vědoma a to vše, mě na této práci fascinuje. Mám cit a intuici pro to, co klienti potřebují a empatii pro ty, kdo právě řeší zásadní změny ve svém životě. A co je nedůležitější – ráda lidem pomáhám, protože mě to NAPLŇUJE a PRÁCE MĚ BAVÍ.

V RE/MAXu jsem od března 2016, absolvovala jsem již několik vzdělávacích kurzů a poznala nové lidi a práci v této společnosti. Vzhledem k tomu, že mohu srovnávat, tak bych ráda řekla, že ZDE již zůstanu, protože pokud mám dělat práci realitního makléře a dělat ji dobře, tak není jiná cesta.

Vím, že mohu klientům garantovat úplně s klidným svědomím, všechno co jim nabídnu a slíbím. Pocit, že zde, je klient na PRVNÍM MÍSTĚ a není to jen fráze, je ÚŽASNÝ!!! Už se moc těším na to, až vás o tom budu moci přesvědčit.

Vaše Martina Boušková.

OCENĚNÍ

1. MÍSTO MAKLÉŘ ROKU 2021
1. MÍSTO MAKLÉŘ ROKU 2021
2. MÍSTO MAKLÉŘ ROKU 2020
2. MÍSTO MAKLÉŘ ROKU 2020

OCENĚNÍ

RE/MAX G8 REALITY

ROK 2019

1. MÍSTO MAKLÉŘ ROKU 2019
1. MÍSTO MAKLÉŘ ROKU 2019

OCENĚNÍ

RE/MAX G8 REALITY

ROK 2022

MAKLÉŘ MĚSÍCE DUBEN 2022
MAKLÉŘ MĚSÍCE DUBEN 2022

OCENĚNÍ

MAKLÉŘ MĚSÍCE KVĚTEN 2022
MAKLÉŘ MĚSÍCE KVĚTEN 2022
BOREC MĚSÍCE KVĚTEN 2022
BOREC MĚSÍCE KVĚTEN 2022

Reference

"Člověk , potřebuje v životě mimo jiné i trochu štěstí. Nás štěstí potkalo ve výběru realitního makléře a to konkrétně , paní Martiny Bouškové, kterou jsme oslovili ohledně prodeje nemovitosti. Od prvního dne bylo zřejmé, že tohle je jiná liga.. - profesionální přístup od začátku, až ke zdárnému konci - profesionální jednání advokátní kanceláře - lidský přístup k celému případu , s kterým jsem se léta nesetkal. Oslovte paní Martinu Bouškovou a máte jistotu , že to bude rychlé a bude to jízda :-) Paní Boušková , z celého srdce Vám i celému týmu ,děkujeme. Přejeme mnoho štěstí :-) DB - Čechová Andrea"

Hodnocení: 5/5

"Paní Boušková je báječná, hlídala termíny, poradila, aktivně řešila co bylo potřeba, vše perfektně zařídila. Jsme mximálně spokojení. Iva"

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionalní,vstřícná a milá pani, skvělá práce."

Hodnocení: 5/5

"Vše bylo v pořádku."

Hodnocení: 5/5

"Díky paní Bouškové byla moje nemovitost prodána přesně podle mých představ - za dohodnutou částku, lidem, kteří jsou pro mě zárukou, že dům bude v dobrých rukou, a navíc jsem se nemusela o nic starat. Vzhledem k pracovnímu vytížení bych to takhle výtečně nikdy nedokázala. Paní Boušková je dáma velmi příjemného vystupování, svoji práci odvedla profesionálně."

Hodnocení: 5/5

"I Když nikomu nic nedoporučuji v tomto případě činím naprostý opak."

Hodnocení: 5/5

"Velmi si cením kvalitních služeb paní Bouškové, které nám profesionálně poskytla při prodeji domu v Sadské. Nikdy bych neřekl, že budu využívat služby realitního makléře. Vyplatilo se dát na instinkt a paní Bouškovou oslovit a slavíme uspěch. Všem kdo váhají (jako jsem váhal já) s oslovením realitního makléře ať už z jakých důvodů, doporučuji oslovit paní Bouškovou a litovat nebudete! Paní Boušková vám patří velké DÍK. S pozdravem Balvín"

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

"doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Paní Boušková je profesionálka, která věci řeší rychle a kvalitně. S její prací jsem byla opět velice spokojena."

Hodnocení: 5/5

"S paní Martinou Bouškovou jsem byla velice spokojena. I s náročností prodeje mi vždy dokázala poradit a společnými silami jsme se dobrali úspěšného konce. Jelikož si jí velice vážím a důvěřuju jí, tak s ní i nadále ráda spolupracuji. Martina Boušková je profesionálka a všem ji doporučuji."

Hodnocení: 5/5

"Paní Boušková je profesionálka, která umí poradit i vyslechnout. S jejími službami jsme byli nadmíru spokojení. Vždy vše perfektně vyřídila a poradila. Komunikace byla naprosto profesionální a současně lidská. Pokud bych měla v budoucnu potřebu využít jejích služeb, tak se na ni velice ráda obrátím."

Hodnocení: 5/5

"velice profesionální přístup, okamžitá odezva a komunikace, kvalitní řešení případných problémů"

Hodnocení: 5/5

"Paní Boušková je velice ochotná, sympatická a spolehlivá. Už při prvním setkání si nás získala svým příjemným a profesionálním přístupem. Určitě doporučujeme a kdykoliv budeme potřebovat služby RE/MAXU, tak se obrátíme jedině na paní Bouškovou."

Hodnocení: 5/5

"Velmi profesionální přístup, přátelské vystupování, flexibilita, široký přehled v oblasti realit"

Hodnocení: 5/5

"Velká spokojenost a profesionální práce."

Hodnocení: 5/5

"S pomocí paní Martiny Bouškové, při pronájmu bytu jsme byli maximálně spokojeni. Po předchozích zkušenostech jsme byli velice mile překvapeni nadstandardním přístupem, díky němuž pro nás jako pro klienty vše proběhlo rychle, jednoduše a bez starostí. Paní makléřka je profesionálka na svém místě, je spolehlivá, flexibilní a empatická. Děkujeme a vřele můžeme doporučit!"

Hodnocení: 5/5

"S paní Bouškovou jsem byl naprosto spokojen.Tuto makléřku budu všem doporučovat.Je velice ochotná a profesionální. Určitě se na ní obrátím v případě, že budu služby RK potřebovat. Děkuji."

Hodnocení: 5/5

"Perfektní a profesionální přístup"

Hodnocení: 5/5

"Paní Bouškovou,musím ohodnotit VELICE kladně.Hodně moc pro nás udělala i nad rámec svých povinností.Bez její pomoci bychom měli velké problémy s prodejem."

Hodnocení: 5/5

"Jiné / P.Boušková mě telefonicky kontaktovala a přestože jsem byl zastoupen jinou realitní kanceláří tak mé dovedla přesvědčit o tom že je nejlepší. Nakonec jsem byl rád že jsem jí dal přednost."

Hodnocení: 5/5