Translate with 
MENU ZAVŘÍT
Ing. Lucie Karasová Votánková - RE/MAX G8 Reality 7

Zeptejte se

* – toto pole je nutné vyplnit
Uložit kontakt

Vizitka

Nemovitosti

Ing. Lucie Karasová Votánková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 05744652.

Ing. Lucie Karasová Votánková

Makléřka - RE/MAX G8 Reality 7

Telefon:
+420 777 124 136
Adresa:
Novobranská 75/3
41201 Litoměřice

Vzdělání a ocenění

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5

Specializace - typ zakázky

Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, Byty, Domy


Podrobné informace

Ing. Lucie Karasová Votánková - něco o mě

Umět se odlišit od běžného standardu a přitom zůstat přirozený a originální

Narodila jsem se v Praze, kde jsem také vystudovala ČZU - ITSZ. Během studia jsem pracovala pro marketingovou společnost Respond a jeden semestr studia jsem absolvovala v Neměcku. Po studiu jsem nastoupila do Správy budov. V roce 2009 jsem začala pracovat pro finanční poradenskou společnost OVB-Allfinanz. Poté co se moje domácnost rozrostla o dalšího potomka, bylo nevyhnutelné, začít řešit naše bydlení v malém bytě. Láska ke zvířatům, která proplétá celý můj život, rozhodla, že jsme s manželem začali hledat bydlení mimo město. Prodej našeho bytu a následně koupě domu nedaleko Litoměřic, kdy jsem měla celý proces na starosti, mě přivedl na myšlenku začít pracovat pro RE/MAX. V novém domě, v novém kraji jsem zahájila svoji novou kariéru jako realitní makléřka společnosti RE/MAX. 

Být makléřem je vzrušující práce, která Vás vyzývá k překonávání nových a nových výzev na realitním trhu, poznávání nových skvělých lidí a když se k tomu sejde parta kolegů, na které se můžete kdykoli obrátit, tak se vaše zaměstnání stane vaším koníčkem, jako se to stalo mě.

Každý klient má své přání a představy a každému klientovi nabízím individuální přístup

Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti, jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího. Standardy a etický kodex RE/MAX G8 Reality jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb.

Co můžete ode mě očekávat v průběhu obchodního případu:


Důsledná příprava – detailně se seznámím s nemovitostí po technické i právní stránce. Zanalyzuji výhody i případné nevýhody či rizika a navrhnu odpovídající řešení.

Širší vztahy – nejen vlastní nemovitost mě zajímá. V případě prodeje bytu je nezbytná znalost poměrů ve společenství vlastníků jednotek či družstvu. V případě prodeje domů či pozemků mě zajímají sousedské vazby, ale i chystaná výstavba či plánované investice obce nebo města.

Příprava prodeje nemovitosti - doporučím, jaké kroky učinit pro efektivní prodej od stanovení prodejní ceny, úprav interiéru se službou home stagingu, až po atraktivní nafocení nemovitosti.

Marketingový plán – pro každou nemovitosti navrhnu vhodnou marketingovou strategii.

Prodej nemovitosti – o inzerci nabízené nemovitosti se aktivně starám, aktualizuji ji.

Průběžná komunikace – klienta pravidelně informuji, a to i v případě, když se nic neděje.

Prohlídky nemovitostí – zájemcům o nemovitost pošlu předem všechny důležité informace a při prohlídce je seznámím s kompletním stavem nemovitosti. Nic nezatajuji ani jedné ze smluvních stran.

Zprostředkování obchodu – v komfortních kancelářích v jedné z našich 15 poboček připravím nezbytné smlouvy k realizaci obchodu mezi prodávajícím a kupujícím dle profesionálních standardů sítě RE/MAX.

Převod nemovitosti na nového majitele – zajistím veškeré úkony spojené s převodem bytu či domu na katastru nemovitostí.

Předání nemovitosti a daňové povinnosti – Na závěr sepíšeme předávací protokol o převzetí nemovitosti. Pro klienty zajistím převod energií z původního na nového majale a poradím s podáním daňových tiskopisů.

Reference

V dnešní přetechnizované době se najdou lidé, kteří se nenechali vtáhnout do elektrizované podoby komunikace. A o to více mě potěší, když se ke mě klient vrátí s poděkováním a donese rukou napsanou referenci.

Prodej chaty

S paní makléřkou jsem byl velmi spokojen. V průběhu celého procesu prodeje mi byla oporou a  poradkyní. Pomohla mi i po skončení obchodu, kdy mi pomohla sehnat podnájem.

Za vše moc děkuji B. Novák

Reference

"Profesionální přístup a vstřícnost."

Hodnocení: 5/5

"Naprostá spokojenost a velmi dobré jednání ze strany makléřky."

Hodnocení: 5/5

"Profesionální přístup a vystupování realitní makléřky. V případě potřeby dalších služeb se znovu s důvěrou obrátím na paní Lucii Karasovou Votánkovou. Děkuji"

Hodnocení: 5/5

"Spokojenost ve všech směrech :-)"

Hodnocení: 5/5